Prihlásenie užívateľa

Nový užívateľ

Zabudli ste heslo?

Spýtajte sa nás

ochranny kod
overeno
facebook
Názorné video systému Plexat

Infolinka:

+420 774 777 735

+420 774 977 776

Prihlásiť
Spýtajte sa nás

PREDAJ NÁBYTKU

Aldo nábytok je nielen internetový predaj, ale aj služby

Predaj nábytku nie je vôbec jednoduchou záležitosťou a my sme si toho vedomí. Predaj nábytku je zodpovednosť, pretože produkt ako je nábytok a ktorý vám predáme, vás bude sprevádzať niekoľko rokov. Preto spoločnosť nábytok Aldo zameriava svoju pozornosť predovšetkým na predaj kvalitného nábytku, s ohľadom na dostupnú cenu, ale snažíme sa tiež nepredstavovať nábytok príliš lacný, pretože tu kvalita nie je zaručená. Samozrejme v našej ponuke nájdete luxusný nábytok aj pre "náročnejších zákazníkov", ktorý sme zaradili do kategórie dizajnový nábytok a tu je cena primeraná náročnému dizajnu a netradičnému použitie materiálov. Avšak už niekoľko rokov patrí medzi najpredávanejšiu kolekciu ponuka pre najmenších, detské izby, dizajnové detské izby a detský nábytok všeobecne v ponuke samostatných dielov.

 

     

 

Za našu existenciu e-shopu s nábytkom sme získali aj rad ocenení a sme na to právom hrdí. Spoločnosť Nábytok Aldo sa môže ale hlavne pochváliť spoluprácu s holandským výrobcom nábytku, dánskym výrobcom, dvoma francúzskymi výrobcami, a v poslednom roku tiež nemeckým výrobcom. Výrobcovia, ktorí majú jeden z najviac moderných a praktických designov na svete. Na skutočnosť, že sme výhradnými dovozcami tohto nábytku na český, slovenský a poľský trh sme právom pyšní. A ako spoznáte nábytok danej krajiny, či to aké má kvality? Jednoducho podľa značiek, ktoré môžete vidieť ako na našich stránkach tak na vlastných balíkoch, ktoré vám privezieme až do domu. A to úplne zadarmo po celej českej i slovenskom republike.

 

  

 

Vyrobené a navrhnuté v Česku, vo Francúzsku, Nemecku, Holandsku alebo Dánsku nájdete u každej kolekcie. Krajina pôvodu by mala byť jednou z hlavných informácií pri predaji nábytku!

Nábytok, ktorý vám ponúkame je certifikovaný podľa noriem Európskej únie. U rady produktov tiež nájdete návod v elektronickej podobe. Môžete pred zaobstaraním nábytku posúdiť aj kvalitu spracovania.

 

 

História spoločnosti Nábytok Aldo:

Nábytok Aldo bol ako spoločnosť s ručením obmedzeným založená v roku 2008 a už v roku 2010 veľmi zmenila svoju ponuku nábytku so zameraním na originálne a na českom trhu ojedinelý dizajn. Predstavujeme viac a viac výrobcov z celej Európskej únie. V roku 2010 to bolo začatie spolupráce s holandským výrobcom a hneď v nasledujúcom roku to bolo začatie spolupráce s francúzskymi a dánskymi výrobcami nábytku. Ponuka je veľmi pestrá a určite stojí aspoň za inšpiráciu. Chceme tiež, nie čom neustále pracujeme, rozširovať naše služby. Nielen dovoz nábytku, ale aj výnos a rozvoz nábytku úplne zadarmo po celej Slovenskej republike je u našej spoločnosti možný už od decembra roku 2011. Ďalšou novinkou, ktorú sme začali roku 2011 je nábytok s dobou doručenia do 72 hodín.

A nábytok skladom s dobou doručenia 72 hodín bude určite pokračovať aj v nasledujúcich rokoch. Nepatrí tu nábytok, ktorý zostal na sklade, pretože sa nepredal. Kategórie nábytku s doručením do 72 hodín bola starostlivo vyberaná podľa najväčšou predajnosti a je aktualizovaná každý mesiac. Nábytok do 3 dní u vás doma je taký, ktorý sa v minulom roku, či danom mesiaci stal najviac žiadaný, alebo taký, u ktorého sme zaznamenali enormný nárast predajnosti. V roku 2013 a to hneď v januári, Nábytok Aldo tiež predstavil úplne novú grafiku svojich webových stránok ako v českej tak slovenská republike. A v tomto roku, ako sme už spomínali, sme začali spoluprácu s popredným nemeckým výrobcom, ktorý sa ihneď po uvedení na trh zaradil tiež svojimi výrobkami medzi obľúbené.

Nový vzhľad a funkcie stránok, ako napríklad odpovedaní otázok on-line pomocou chatu, prinesú všetkým našim zákazníkom ešte väčší prehľad pri nákupe nábytku z pohodlia domova. A tiež v roku 2014 vám prinesieme hŕbu nových dizajnov. Dúfame, že opäť bude z čoho vyberať.

 

 

Služby našim zákazníkom sú dôležité rovnako ako nábytok

Áno, nábytok nielen predávame, ale snažíme sa rozširovať aj služby s predajom nábytku spojené. A čo u nás môžete získať navyše? Skúsme si všetko dať do jednotlivých bodov, tých najviac důležitých:

 

- Výnos nábytku zadarmo pri objednávkach nad 270 Eur (neplatí pre kategóriu rustikálny nábytok)
- Dopravné po celej SR zadarmo!
- Široká ponuka nábytku s dodaním do 72 hodín (tu patrí najpredávanejšie nábytok)
- On-line chat kedy ihneď zodpovieme vaša otázky
- El. katalógy nábytku k stiahnutiu na našich stránkach
- El.návody k montáží u najpredávanejších produktov (napomáhajú tiež na zistenie kvalitu nábytku so všetkými jeho dostupnými rozmery)
- Nábytok rozváža tiež naši zmluvní partneri, termín je hlásený vždy vopred, predovšetkým objednávky do 5 000 Sk
- Nábytok platíte vodičovi na mieste, až po prevzatí, neplatíte nič dopredu
- Bonusový systém pre verných zákazníkov (zľavy, akcie)
- Nábytok Aldo predstavuje nábytok s certifikátom a kvalitou pod ochranou ISO
- Predstavujeme nábytok aj na českom e-shope  www.nabytek-aldo.cz

 

V prípade, že si objednávate väčšie množstvo nábytku, automaticky máte nárok na množstevnú zľavu, ktorá vám bude vždy pri každej individuálnej objednávke vypočítaná. Nábytok Aldo sa snaží v maximálnej miere uspokojiť zákazníka, nielen z našich stránok, ale aj našich partnerov, pretože sme tiež spoločnosťou veľkoobchodné. Zodpovednosť za spokojného zákazníka je teda veľmi veľká a my sme si toho vedomí.

 

Preto sa tiež snažíme vyberať nábytok predovšetkým kvalitný, ale pri zachovaní cenovej dostupnosti a originálný. Každý týždeň na našich stránkach môžete nájsť aktualizovanú ponuku tovaru a každý týždeň tu môžete nájsť novú kolekciu, ktorá je niečím zaujímavá. Nábytok predovšetkým detský, je tiež vyberaný s ohľadom na bezpečnosť použitia a zdravotnú nezávadnosť. Sledujte kategóriu novinky o nábytku. Od Nového roka, rovnako ako v roku minulom, tu pribúda každý deň niečo nové.

 

 

Referencie zákazníkov

Našim prianím je, aby spokojných zákazníkov stále pribúdalo. Je to pre nás výzva a sme radi, že sa môžeme pochváliť tak dobrými recenziami na portáloch Heureka CZ a Heureka SK. Ďakujeme stálym klientom za zachovanie priazne a nových klientov vítame na našich stránkach. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našich pracovníkov, alebo píšte na info@nabytek-aldo.cz. Hlavná telefónna info linka +420 774 777735, kde sa dovoláte na niektoré z našich predajcov, alebo +420 774 977776, p Kožušníková. Na uvedených číslach vybavíte všetko, akékoľvek problémy a to vrátane sobôt a nedieľ. Všetky kontakty nájdete v hlavnom popise spoločnosťi.Bartecká Alexandra
konateľ spoločnosti

 

Nové trendy a designy

Rozkládací dětská postýlka na dětský pokoj Pablo

Rozkládací dětská postýlka na dětský pokoj Pablo

Dětská postýlka nabízí místo na spaní od narození 60x120 cm až do dospělosti 90x190 cm. Důmyslný design francouzského výrobce. ...

Novinky o nábytku

© 2009 WWW.NABYTEK-ALDO.CZ | NÁBYTEK ALDO S.R.O., STROJNICKÁ 398, ČESKÝ TĚŠÍN, 735 62
webdesign 2bcreative | Prevozované na systéme ShopCentrik

statistics NetDirect