Prihlásenie užívateľa

Nový užívateľ

Zabudli ste heslo?

Spýtajte sa nás

ochranny kod
overeno
facebook
Názorné video systému Plexat

Infolinka:

+420 774 777 735

+420 602 687 362

Prihlásiť
Spýtajte sa nás

PREDAJ NÁBYTKU

Aldo nábytok je nielen internetový predaj, ale aj služby

Predaj nábytku nie je vôbec jednoduchou záležitosťou a my sme si toho vedomí. Predaj nábytku je zodpovednosť, pretože produkt ako je nábytok a ktorý vám predáme, vás bude sprevádzať niekoľko rokov. Preto spoločnosť nábytok Aldo zameriava svoju pozornosť predovšetkým na predaj kvalitného nábytku, s ohľadom na dostupnú cenu, ale snažíme sa tiež nepredstavovať nábytok príliš lacný, pretože tu kvalita nie je zaručená. Samozrejme v našej ponuke nájdete luxusný nábytok aj pre "náročnejších zákazníkov", ktorý sme zaradili do kategórie dizajnový nábytok a tu je cena primeraná náročnému dizajnu a netradičnému použitie materiálov. Avšak už niekoľko rokov patrí medzi najpredávanejšiu kolekciu ponuka pre najmenších, detské izby, dizajnové detské izby a detský nábytok všeobecne v ponuke samostatných dielov.

 

     

 

Za našu existenciu e-shopu s nábytkom sme získali aj rad ocenení a sme na to právom hrdí. Spoločnosť Nábytok Aldo sa môže ale hlavne pochváliť spoluprácu s holandským výrobcom nábytku, dánskym výrobcom, dvoma francúzskymi výrobcami, a v poslednom roku tiež nemeckým výrobcom. Výrobcovia, ktorí majú jeden z najviac moderných a praktických designov na svete. Na skutočnosť, že sme výhradnými dovozcami tohto nábytku na český, slovenský a poľský trh sme právom pyšní. A ako spoznáte nábytok danej krajiny, či to aké má kvality? Jednoducho podľa značiek, ktoré môžete vidieť ako na našich stránkach tak na vlastných balíkoch, ktoré vám privezieme až do domu. A to úplne zadarmo po celej českej i slovenskom republike.

 

  

 

Vyrobené a navrhnuté v Česku, vo Francúzsku, Nemecku, Belgii alebo Dánsku nájdete u každej kolekcie. Krajina pôvodu by mala byť jednou z hlavných informácií pri predaji nábytku!

Nábytok, ktorý vám ponúkame je certifikovaný podľa noriem Európskej únie. U rady produktov tiež nájdete návod v elektronickej podobe. Môžete pred zaobstaraním nábytku posúdiť aj kvalitu spracovania.

 

 

História spoločnosti Nábytok Aldo:

Nábytok Aldo bol ako spoločnosť s ručením obmedzeným založená v roku 2008 a už v roku 2010 veľmi zmenila svoju ponuku nábytku so zameraním na originálne a na českom trhu ojedinelý dizajn. Predstavujeme viac a viac výrobcov z celej Európskej únie. V roku 2010 to bolo začatie spolupráce s holandským výrobcom a hneď v nasledujúcom roku to bolo začatie spolupráce s francúzskymi a dánskymi výrobcami nábytku. Ponuka je veľmi pestrá a určite stojí aspoň za inšpiráciu. Chceme tiež, nie čom neustále pracujeme, rozširovať naše služby. Nielen dovoz nábytku, ale aj výnos a rozvoz nábytku úplne zadarmo po celej Slovenskej republike je u našej spoločnosti možný už od decembra roku 2011. Ďalšou novinkou, ktorú sme začali už v roku 2011 je nábytok s dobou doručenia od 3 do 5 dní.

A nábytok skladom pokračuje aj v tomto roku. Nepatrí tu nábytok, ktorý zostal na sklade, pretože sa nepredal. Kategórie nábytku skladom bola starostlivo vyberaná podľa najväčšej predajnosti a je aktualizovaná každý mesiac. Nábytok do 3 dní u vás doma je taký, ktorý sa v minulom roku, či danom mesiaci stal najviac žiadaný, alebo taký, u ktorého sme zaznamenali enormný nárast predajnosti. V roku 2013 a to hneď v januári, Nábytok Aldo tiež predstavil úplne novú grafiku svojich webových stránok ako v českej tak slovenská republike. A v tomto roku, ako sme už spomínali, sme začali spoluprácu s popredným nemeckým výrobcom, ktorý sa ihneď po uvedení na trh zaradil tiež svojimi výrobkami medzi obľúbené.

Nový vzhľad a funkcie stránok, ako napríklad odpovedaní otázok on-line pomocou chatu, prinesú všetkým našim zákazníkom ešte väčší prehľad pri nákupe nábytku z pohodlia domova. A tiež v roku 2015 vám prinesieme hŕbu nových dizajnov. Dúfame, že opäť bude z čoho vyberať.

 

 

Služby našim zákazníkom sú dôležité rovnako ako nábytok

Áno, nábytok nielen predávame, ale snažíme sa rozširovať aj služby s predajom nábytku spojené. A čo u nás môžete získať navyše? Skúsme si všetko dať do jednotlivých bodov, tých najviac důležitých:

 

- Výnos nábytku zadarmo pri objednávkach nad 250 Eur (neplatí pre kategóriu rustikálny nábytok)
- Dopravné po celej SR zadarmo! 
- Široká ponuka nábytku s dodaním do 3-5 dní (tu patrí najpredávanejšie nábytok)
- On-line chat kedy ihneď zodpovieme vaša otázky
- El. katalógy nábytku k stiahnutiu na našich stránkach
- El.návody k montáží u najpredávanejších produktov (napomáhajú tiež na zistenie kvalitu nábytku so všetkými jeho dostupnými rozmery)
- Nábytok rozváža tiež naši zmluvní partneri, termín je hlásený vždy vopred, predovšetkým objednávky do 179 Eur 
- Nábytok platíte vodičovi na mieste, až po prevzatí, neplatíte nič dopredu
- Bonusový systém pre verných zákazníkov (zľavy, akcie)
- Nábytok Aldo predstavuje nábytok s certifikátom a kvalitou pod ochranou ISO
- Predstavujeme nábytok aj na českom e-shope  www.nabytek-aldo.cz

 

V prípade, že si objednávate väčšie množstvo nábytku, automaticky máte nárok na množstevnú zľavu, ktorá vám bude vždy pri každej individuálnej objednávke vypočítaná. Nábytok Aldo sa snaží v maximálnej miere uspokojiť zákazníka, nielen z našich stránok, ale aj našich partnerov, pretože sme tiež spoločnosťou veľkoobchodné. Zodpovednosť za spokojného zákazníka je teda veľmi veľká a my sme si toho vedomí.

 

Preto sa tiež snažíme vyberať nábytok predovšetkým kvalitný, ale pri zachovaní cenovej dostupnosti a originálný. Každý týždeň na našich stránkach môžete nájsť aktualizovanú ponuku tovaru a každý týždeň tu môžete nájsť novú kolekciu, ktorá je niečím zaujímavá. Nábytok predovšetkým detský, je tiež vyberaný s ohľadom na bezpečnosť použitia a zdravotnú nezávadnosť. Sledujte kategóriu novinky o nábytku. Od Nového roka, rovnako ako v roku minulom, tu pribúda každý deň niečo nové.

 

 

Referencie zákazníkov

Našim prianím je, aby spokojných zákazníkov stále pribúdalo. Je to pre nás výzva a sme radi, že sa môžeme pochváliť tak dobrými recenziami na portáloch Heureka CZ a Heureka SK. Ďakujeme stálym klientom za zachovanie priazne a nových klientov vítame na našich stránkach. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našich pracovníkov, alebo píšte na info@nabytek-aldo.cz. Hlavná telefónna info linka +420 774 777735, kde sa dovoláte na niektoré z našich predajcov, alebo +420 774 977776, p Kožušníková. Na uvedených číslach vybavíte všetko, akékoľvek problémy a to vrátane sobôt a nedieľ. Všetky kontakty nájdete v hlavnom popise spoločnosťi.Bartecká Alexandra
konateľ spoločnosti

 

Nové trendy a designy

Posteľ Faro - 140x200 - H84.104

Posteľ Faro - 140x200 - H84.104

Francúzsky výrobca ponúka posteľ 140x200 cm vo veľmi jednoduchom dizajne, ku ktorej však môžete zaobstarať rad ďalších komponentov. ...

Novinky o nábytku

Overený obchod

spolehliva firma overeni2

Akčné ponuky e-mailom

Nábytok ALDO pre Vás neustále pripravuje novinky a cenové ponuky, ktoré si určite nenechajte ujsť!

Podmienky spracovania údajov

Možnosti platby:

dobierka karta2 bankovým prevodom

© 2009 WWW.NABYTOK-ALDO.SK | NÁBYTEK ALDO S.R.O., STROJNICKÁ 398, ČESKÝ TĚŠÍN, 735 62
webdesign 2bcreative | Prevozované na systéme ShopCentrik

french designer garantie2 garantie3 gautier green way hoppekids Iso 9001 le groupe parisot Reach medium Instagram
statistics NetDirect