Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


8 postelí, ktoré by chcelo v izbičke každé dievčatko

Izbička je vlastné kráľovstvo každej malej slečny. Najdôležitejšou a najvýraznejšou úlohu v nej má posteľ. Máme preto pre vás inšpiráciu na 8 postelí, ktoré by chcelo v izbičke každé dievčatko.

Štýlová posteľ, ktorá bude ozdobou izby

Detský nábytok tureckej značky Cílek stavia na originalite a to platí aj u tejto postele, ktorá poteší každú štýlovú slečnu. Čerešničkou na torte je úložný priestor, ktorý nájdete pod posteľou. A romantickú dušu vášho dievčatká poteší nebesá nad posteľou. Posteľ bude ozdobou celej izby. A čo potom, keď k nej zladíte aj ostatný nábytok?


                                                                                   Detská posteľ s úložným priestorom Yakut 

Drobné detaily oživí dizajn postele

Chcete dievčenskú posteľ, ale zároveň je pre vás dôležité, aby vydržala niekoľko rokov a pritom stále sa deťom páčila? Táto posteľ so svetlo ružovými detailmi je oživená decentnými geometrickými ornamentmi a záruka na na 7 rokov sľubuje, že posteľ nebude treba skoro meniť za novú.

                                                                                       

                                                                                        Poschodová posteľ New Tower 

Vežička, jednorožci a šmykľavka - túto posteľ potrebuje každý rojko

Má vaše dievčatko veľkú fantáziu? Tak ju ešte podporte! V poschodovej posteli s jednorožci a princeznou sa môže stať čímkoľvek! A komu by sa nechcelo vstávať, keď by sa z postele dostával po šmýkačke? Kdeže, táto posteľ nie je len miesto pre spanie, ale predovšetkým aj pre zábavu!


                                                                                            Detská posteľ so šmykľavkou a vežou 

Posteľ so šatníkom pre každú parádnicu

Čo je pre malú slečnu dôležité? Aby mala v izbe krásny nábytok a predovšetkým, aby mala dosť priestoru na svoje oblečenie.
Táto poschodová posteľ na prvý pohľad zaujme vďaka častiam v trendovom fuchsiovom odtieni. Pod poschodovou posteľou je uschovaná šatníková skriňa, ktorá je ale skôr šatňou. Je totiž natoľko priestranná, že slečna môže vstúpiť dovnútra a mať tak svoju šatňu, aj keď je izba menších rozmerov.


                                                                                   Poschodová posteľ so skriňou a stolom 

Vodičkou už od mala

Ak chcete svoje malej slečne zaobstarať netradičnú detskú posteľ, v ktorej by sa cítila príjemne, potom jednou z mnohých možností je práve posteľ značky Vipack. Detská posteľ je v obľúbenom ružovom odtieni a belgický výrobca nábytku jej dal podobu autíčka v netradičnom tvare.


                                                                                             Detská posteľ pre dievča Hello pritty 

Krásne sny zaručené

Nádherná, štýlový detská posteľ v rustikálnom dizajne a snehovo bielom odtieni je doplnená staroružovým čalúneným čelom. V tejto posteli sa vašej malej princeznej nemôžu zdať iné, než rozprávkovo krásne sny.


                                                                                    Detská posteľ s čalúneným čelom Butterfly 

Štýlovo a bezpečne

Design detské postele z kolekcie Bonny od belgického výrobcu sa sústreďuje predovšetkým na veľké úložné priestory, kvalitu a bezpečnosť vášho dieťaťa. Nechýbajú zaguľatené hrany, ktoré sú dobrou voľbou pre vybavenie detskej izby predovšetkým menších detí. Ale vďaka štýlovému dizajnu zapadne i do izbičky staršie slečny.


                                                                                          Detská posteľ s šuplíkmi Bonny 

Posteľ ako pre princeznú

A to naozaj bez preháňania. Romantický dizajn učaruje každej slečne, ktorá je v duši princeznou. Pohodlné, veľmi elegantné, čalúnené čelo je potom dominantou celej postele, ktorá ale ponúka aj praktické prvky. Trebárs objemný úložný priestor, ktorý sa skrýva pod zdvíhacím roštom a ponúka tak veľmi jednoduchý a rýchly prístup pod lôžko.


                                                                              Detská posteľ s úložným priestorom Romantic II