Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


A opäť detské izby pre bábätká

Do noviniek o nábytku, sme opäť zaradili detský nábytok, od francúzskeho výrobcu, v podobe detských izieb pre bábätká. Nábytok od tímu dizajnérov spoločnosti Gautier, vám v tomto roku veľmi radi predstavujeme, pre ich návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. A čo je hlavné, pre všetky svoje dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na vysokú kvalitu, harmóniu, úprimnosť a súlad. Veríme, že nové kolekcie detského nábytku pre našich najmenších, vás nadchnu rovnako, ako nás.

 

Izba pre bábätko je veľkým krokom pre rodičov

Ak ste sa rozhodli svojmu bábätku zariadiť rovno celú detskú izbičku, potom majte vždy na mysli, že dieťa od mala, vníma svoje okolie a potrebuje hlavne čisté a pekné prostredie, v ktorom sa musí cítiť spokojne a pokojne. A ak ako rodičia hľadáte pred narodením svojho bábätka to najlepšie pre vybavenie interiéru detskej izby, potom odporúčame celkom určite voliť kvalitný, certifikovaný nábytok, pretože len taký nábytok dáva hneď niekoľko záruk spokojné nákupu. A takú záruku, vám práve dáva francúzsky výrobca, ktorý, ako sme si už povedali, kladie dôraz na perfektnú kvalitu, ktorú dokladá už spomínanými certifikáty a tiež akostnou značkou Gami. Detská izba pre bábätko, to je predovšetkým detská postieľka, na ktoré sa nesmie šetriť, rovnako ako na kvalitný matrac, pretože týmito dvoma produktmi môžete zásadne ovplyvniť zdravý rast dieťaťa, predovšetkým potom chrbtice. K detskej postieľke si môžete, v kolekcii Oxygene, zaobstarať ďalšie diely tak, aby ste zostavili kompletný interiér detskej izby. Zvlášť potom chceme upozorniť na praktickú komodu, na ktorú je možné na pevno pripevniť prebaľovací pult s rozmerom plochy 60x80 cm. V neskoršom veku dieťaťa možno pult opäť demontovať a získate klasickú komodu pre školáka. Posledným dielom, ktorý môžete umiestniť v zadnej časti komody do priestoru, ktorý vznikne namontovaním prebaľovacieho pultu, je malý regál s policami. Získate tak, veľmi praktický úložný priestor. Posledným kúskom nábytku, ktorý nesmie chýbať, je šatníková skriňa, ktorú využijete tiež až do dospelosti dieťaťa, klasická s dvoma krídlami. Skriňa je rozdelená na dve časti, v tej ľavej sú police a šatníková tyč, v tej pravej polovici štyri police. Kombinácia odtieni duba sivého a bielej, dodáva celej kolekcii na eleganciu. Posúďte sami na priloženej fotografii.

 

     

 

Izba pre bábätko musí byť bezpečná

Tak to ešte na našom portále naozaj nebolo! Musíme priznať a tiež zdôrazniť, že kolekcia Edelweiss ako jediná ponúka detskú izbu pre bábätká v povrchovej úprave bieleho, vysokého lesku. Úprava, ktorá dodáva bezpochyby detskému nábytku vysokú eleganciu. Ale nielen pre úpravu v lesku sme kolekciu zaradili do kategórie luxusných detských izieb. Ďalším dôvodom je samozrejme vysoká kvalita spracovania, pri ktorej je použitý materiál mdf dosky, zakončenie hrán je systémom ABS a to všetko výrobca dokladá aj certifikáty. 

 

     

 

Taktiež tu platí, že ak patríte medzi tých rodičov, ktorým nestačí pred príchodom bábätka na svet "len" detská postieľka, kolekcia Edelweiss vám môže ponúknuť ďalšie diely nábytku pre zostavenie detskej izby, ako detskú komodu s prebaľovacím pultom, ktorý sa dá na pevno pripevniť ku komode, čo má dve nie bezvýznamné výhody. Bezpečie pre bábätko pri prebaľovaní a pre mamičky praktické riešenie tohto miesta tak, že majú všetko pri ruke. Taktiež môžete tiež ku komode zaobstarať malý regál na jej bočnú stranu, ak chcete nejaký ten odkladací priestor v podobe políc naviac. Posledným dielom kolekcie je dvojdverová šatníková skriňa, ktorá ponúka ako šatníkovú tyč, tak police. Biely odtieň a to nielen vo vysokom lesku, ale napríklad aj v mate, je odporúčaný ako najvhodnejší do interiéru detskej izby bábätka, hlavne preto, že biela je neagresívna farba a pre malé bábätko veľmi príjemná.

Dúfame, že sa vám dnešná ponuka nábytku, pre našich najmenších miláčikov páčia rovnako, ako nám. Prajeme šťastný výber a kvalitný nábytok, pre vašu spokojnosť.