Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


A opäť sú tu Vianoce, plné nábytku s Aldom!

Tradičná ponuka vianočných darčekov, je na portále Nábytok Aldo, takisto aj tento rok. Ponuka je samozrejme každý rok iná a trúfame si tvrdiť, rok od roku zaujímavejšia. A aj tento rok, je teda z čoho vyberať. Detský nábytok za veľmi zvýhodnené ceny so zľavou od 15 až do 60%. A nejedná sa o žiadny výpredaj, ale nábytok, ktorý sa v priebehu roka umiestnil na popredných priečkach v predajnosti. Aj tento rok, ako už po niekoľkýkrát, bezkonkurenčne vedú poschodové postele pre dve, ale aj tri deti, poschodové postele s písacím stolom, alebo poschodové postele s veľkým úložným priestorom. Ale v kategórii Vianoce s Aldom, nájdete aj ďalšie typy nábytku, alebo dokonca celé zostavy detských izieb. Pre malé aj väčšie slečny, sme do ponuky zaradili najúspešnejší detský toaletný stolík francúzskeho výrobcu. Dnes vám v skratke predstavíme niekoľko tipov na darček pre vašich najmenších, detský nábytok s garanciou dodania do Vianoc. A samozrejme, ako už niekoľko rokov s dopravou zdarma, až k vám domov.

Hit tohto roku? Rozhodne detské toaletné stolíky

V tomto roku zažil veľký comeback toaletný stolík. Myslíme tým, nielen detské toaletné stolíky, ale stolíky, ako také všeobecne aj do spálne. Ešte v minulom roku si na toaletný stolík, ako tradičný diel nábytku, len málokto spomenul. To všetko zmenil francúzsky výrobca, ktorý ako prvý prišiel s ich obnovenou ponukou. Predovšetkým sa potom zameral na detské toaletné stolíky určené školáčkam a študentkám. Do detskej izby dievčaťa, si môžete vybrať už teraz, z nepreberného množstva designov toaletných stolíkov a stolík Volage od francúzskeho výrobcu, ktorý sa stal najpredávanejším, je zaradený aj do akciovej ponuky, kategórie Vianoce s Aldom.Francúzsko je povestné svojou noblesou, eleganciou a šarmom a tak nás vôbec neprekvapuje, že ako prvý s nápadom toaletných stolíkov tiež pre deti, prišiel francúzsky výrobca. Toaletný stolík, je ale tiež veľmi praktický, ponúka veľké úložné priestory. Na fotografii toaletný stolík Volage v dvoch prevedeniach a s možnosťou obstarania aj taburetu. Myslíme si, že tieto toaletné stolíky do kategórie Vianoce s Aldom, právom patrí.

A zase tie poschodové postele, nekonečný príbeh

Poschodové postele, sa na našom portáli, už šiestym rokom umiestnili na prvom mieste nábytku s najväčšou predajnosťou. Je to až neuveriteľné. Pravdou ale je, že najväčšiu pozornosť u nás venujeme práve detskému nábytku, ktorý starostlivo vyberáme a dizajn nás baví. Preto sa pre vás snažíme, už niekoľko rokov nájsť niečo netradičné a podľa komentárov na našom facebook profile, sa nám to darí. Tento rok sme do našej ponuky získali veľmi originálny dizajn tureckého výrobcu Cílek, ktorý slávi úspech naozaj po celom svete. Kolekcia pre chlapcov Black Pirate, alebo kolekcia pre dievčatá Princess, sa hneď od začiatku umiestnenia do našej ponuky, tešili veľkej pozornosti vás, našich zákazníkov a pravidelných čitateľov.

Patrová postel Move   Patrová postel Bibliobed pro tři děti

V ponuke za zvýhodnené ceny, je ďaleko väčší výber, ale všetko, by sa nám do článku samozrejme nevošlo. Ak zvažujete, čo tento rok deťom kúpiť pod stromček, detský nábytok je inšpiráciou od nás. Veríme, že prípravy na tohtoročné Vianoce prebehnú u vás v pokoji, bez zbytočných stresov, ktorých je okolo nás a po celom svete viac, než dosť.