Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aj postele z masívu môžu byť nadčasové

Ak ste milovníci nábytku z masívu, dnes si pod náš drobnohľad vezieme moderné postele pre deti i dospelých práve z dreva borovice a to v najrôznejších odtieňoch. Ponuka je naozaj veľká a postele z masívu môžete vyberať od nemeckého a belgického výrobcu. A kvalita nielen posteľou, ale ďalších typov nábytku z masívu týchto výrobcov je naozaj vysoká. Možno ani rada z vás netuší, že nábytok z masívu už nie je čo býval. Vďaka novým technológiám výroby sa charakteristický dizajn zmenil a dnes možno naozaj domácnosť i napríklad v panelákovom byte vybaviť moderným nábytkom z dreva. Samozrejme, že však nechýba ani tradičné dizajny, ktoré sa predsa len stále páči, predovšetkým potom na chalupy a chaty či do tradičných domácností.

 

 

Posteľ z masívu pre väčšie deti

Predstavíme vám postele nemeckého výrobcu, ktoré okrem miesta na spanie ponúkajú rad úložných priestorov, ale tiež treba nočné stolíky na vysunutie. Skrátka je dizajn zameraný predovšetkým na úsporu miesta v interiéri spálne. A ako vieme, u pôvodných designov moc šancí na umiestnenie monštruózne postele do spálne nebolo. Dnes je opak pravdou, ako vás možno presvedčí ilustračné fotografie niekoľkých veľmi moderných, praktických postelí.

 

     

 

Materiálom pre výrobu týchto moderných postelí do spálne je drevo borovice. Výrobca ponúka úpravu v prírodnom odtieni dreva a tiež odtieň transparentné biele, ktorá zachováva viditeľnú štruktúru dreva, nejedná sa teda o čisto snehovo biely odtieň. Úložné priestory sú po celom obvode postele a sú natoľko veľké, že dokážu vyriešiť nedostatok miesta v malom interiéri. Dizajn patrí naozaj k veľmi moderným a v spojení s prírodným materiálom dreva borovica sú tohto typu postele veľmi populárne. Hrejivá atmosféra v interiéri spálne s vôňou dreva.

Ak chcete vybaviť spálne ako komplet, ani to nie je problém. V našej ponuke nábytku z masívu nájdete tiež komody, šatníkové skrine či najrôznejšie regály. A aj pre tento sortiment ponúka výrobca moderný dizajn, je tak možné vybaviť celý interiér veľmi moderne az masívu. Výrobca používa drevo borovice riadne vysušené a bez kazov, nedochádza tak k neskoršej deformácii nábytku vplyvom prostredia. A bez kvalitného materiálu by nebolo možné ani navrhnúť moderný dizajn, pretože šuplíky by časom nebolo možné otvoriť a celá dômyselná konštrukcia lôžka by celkovo prišla nazmar.

 

 

Detské postele z masívu

Ponuka posteľí pre deti z dreva borovice sa v podstate delia na dve kategórie. Môžete vyberať z ponuky poschodových postelí z masívu, alebo klasických postelí z masívu, teda myslené ako jednolôžko. Medzi veľmi obľúbené tiež napríklad patrí jednolôžka, kedy je dodaná kĺzačka pre menšie deti, alebo Baldachýn. V tejto kategórii dominuje belgický výrobca, ktorý okrem prírodného odtieňa dreva a transparentné biele prináša ešte tmavo šedý odtieň. Ten je často robený do detskej izby chalanov.

 

     

 

Aj tu je kladený veľký dôraz na úložné priestory, alebo tiež úsporu miesta v interiéri detskej izby treba ponukou prístelky u poschodové postele. Môžete tak na veľmi malom priestore zariadiť miesto na spanie až pre tri deti. Tiež k posteliam pre deti z masívu možno nájsť v našej ponuke celý rad ďalších dielov, pre možné vybavenie celého detskej izby a to nábytkom z prírodného materiálu, dreva borovice. 

Ako sami môžete posúdiť na fotografiách i pre deti môžete kúpiť posteľ vo veľmi modernom dizajne, ktorá nielen rieši miesto na spanie, ale dizajnom je veľmi účelová. A tak dnes nie je problém zariadiť detskú izbu aj v malom interiéri nábytkom z masívu. Nábytok z masívu je stále populárny a vyhľadávaný, preto vždy v našej ponuke novej kolekcie nájdete. A v tomto roku je predpoveď dizajnérov taká, že masív teda nábytok z dreva bude mať svoje miesto vo svete moderného bývania.