Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aj šatníková skriňa môže byť dominantná

Šatníková skriňa patrí k nábytku, ktorý je súčasťou snáď všetkých domácností a napomáha nám udržiavať poriadok s ošatením. Šatníkové skrine na nábytku Aldo predstavujeme z najrôznejších materiálov, rôznych designov a odtieňov. Dominantné sú na našom portáli šatníkové skrine nášho francúzskeho partnera. Šatníkové skrine ponúkame do všetkých interiéru, či už sa jedná o detské izby, spálne, alebo predsiene. Niektoré z nich vám dnes predstavíme.

 

Prečo šatníková skriňa

Šatníkové skrine, sú dôležitý pomocník pre ukladanie toľko potrebných vecí, ako je napríklad oblečenie. Kategórie Šatníkové skrine je naplnená starostlivo vybraným tovarom. Ponúkame lacné šatníkové skrine, skrine z masívu, moderné skrine s posuvnými dverami, alebo skrine z lamina. Šatníkové skrine nájdu svoje uplatnenie v podstate v každej miestnosti. Šatníkové skrine predstavujú v každej domácnosti základné vybavenie. Ako už z názvu vyplýva, slúži na ukladanie šiat. Každá skriňa môže slúžiť samozrejme aj ako šatníková. Šatní ale majú svoje špecifické vlastnosti, ktoré ukladanie šiat môžu zjednodušiť.

 

Kolekce nábytku Nestor   Šatní skříň Manchester

 

Aké otváranie dverí?

Dvere skrine tvoria funkčnú a zároveň aj estetickú stránku celku. Spôsob otvárania šatníkovej skrine Vám dokáže spríjemniť život alebo aj presne naopak. Najpoužívanejším typom dverí skrine sú dvere posuvné. Iba tento typ má výhodu minimálneho priestoru potrebného na otvorenie skrine. V podstate pred skriňou nepotrebuje priestor vôbec žiadny. Posuvné dvere skrine zaberajú iba 6 až cca 10 cm hĺbky šatníkovej skrine. Mnohoročný štandard pre otváranie skrine je použitie klasických pántov. Krídlo skrine sa otvorí smerom do miestnosti. Pred skriňou tak musí byť minimálne priestor na šírku dvierka. Píšeme minimálne, tzn., že je oveľa lepšie mať pred skriňou miesta viac, aby bolo možné okolo skrine prejsť, aj keď sú dvierka otvorené!

 

Šatní skříň Aalborg white   Kolekce nábytku Nestor

 

Ponuka šatníkových skríň je na našom portáli naozaj veľmi široká. Trúfame si tvrdiť, že pomer kvalita a obstarávacia cena je veľmi priaznivý. A v neposlednom rade, nezabúdajme ani na štýlové šatníkové skrine, ktoré nájdete v kategórii rustikálneho nábytku, alebo nábytku z masívu.