Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aj šatníková skriňa môže byť dominantná

Niektoré časti obytného interiéru považujeme za úplne účelové, praktické a neočakávame od nich žiadny estetický efekt. Dokonca si niekedy myslíme, že sú takmer na obtiaž, že dokážu byť len neforemné a nevzhľadné a sme tendenčné je schovávať nielen pred svojimi vlastnými očami. A šatníkové skrine či všeobecne úložné priestory medzi ne určite patrí a pritom môžu v interiéri zohrať úlohu úplne opačnú.

 

 

Hlavne praktickosť

 

Šatníková skriňa musí byť v prvom rade praktická, asi ako stoličky, na ktoré sa musia dať dobre a pohodlne sedieť a až potom môžeme uvažovať jej tak vyššie uvedenými krásu či hezkost. Šatníková skriňa je v tomto zmysle podobná súčasť obytného interiéru. Jej dimenzovanie a teda veľkosť poskytovaného úložného priestoru, by malo zodpovedať necelému dvojnásobku sumy všetkých vecí uvažovaných na uskladnenie tak, aby skrine neboli zaplnené k okraju svojho maxima a aby ich vnútorný priestor zostal prehľadný, kontrolovateľný a ľahko využiteľný. Nábytok Aldo, vám ponúka širokú škálu šatníkových skríň, nech do spální, detských izieb, predsiení a to v rôznych cenových reláciách. Šatňové skrine u nás kúpite od skríň klasických, až po skrine luxusné. Záleží len na vás, akú máte predstavu a cenovú dostupnosť. Šatňové skrine sú vyrobené z laminátovej dosky, voštiny, alebo masívu.

 

Šatníková skriňa Evo 3778AR3P

 

 

Šatníkové skrine do spálne z masívu

 

Mnozí z nás rieši neustále problém, ako najlepšie v interiéri domácnosti, vyriešiť úložné priestory. Šatňové skrine bývajú veľmi častou voľbou pre tento problém. Ponuka našich typov designov, vyrobeného z dreva borovice, ponúka šatníková skrine pre dospelákov, aspoň v našej ponuke, v prevedení trojdverovom. Ponuku menších skríň, dvojkrídlových, nájdete v kategórii pre deti. Tiež tu môžete prekvapivo vidieť moderné designy, nielen notoricky známy štýl toľko rokov určený práve pre nábytok z masívu. A v neposlednom rade, okrem prírodného odtieňa dreva, ošetreného bezfarebným lakom, ponúkame tiež odtieň transparetný bielej, ktorá zachováva viditeľnú štruktúru dreva. Milovníci nábytku z masívu si v našej ponuke určite vyberú. Drevo je drevo a našťastie sa na určitých veciach nič nemení.

 

Šatníková skriňa Geraldo 20900930

 

Záverom

 

A pamätá na to, že zvrchníky, teda kabáty a bundy, majú svoje miesto najlepšie v predsieni alebo hale, teda bezprostredne pri vchode do obytného interiéru, a určite nepatrí do jednej skrine spoločne napr. so spodným prádlom. Ak je vnútorné usporiadanie funkčne vyhovujúce a ak sa nejedná o skriňový systém vykonaný v rustikálnom alebo inak zdobné štýlu, je vlastne vzhľad také skrine otázkou čisto len jej povrchovej úpravy.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.