Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aj v budúcom roku predovšetkým praktický dizajn nábytku

Ani medzi sviatkami nezahálíme a pripravujeme pre vás radu noviniek zo sveta bývania a bytového dizajnu. A aj rok 2015 bude v znamení multifunkčných, veľmi dômyselných dizajnov, ktoré šetria nielen miesto v danom interiéri, ale aj vaše finančné prostriedky. Opäť najväčšiu ponuku prinášame pre kategóriu detského nábytku, kde budete mať možnosť nahliadnuť do nových spôsobov riešenia miesta na spanie v detskej izbe, predstavíme tiež nové detské postieľky s možnosťou premeny na klasickú detskú posteľ. Nadchádzajúci rok bude tiež v znamení bieleho odtieňa v kombinácii s niektorým z prírodných dezénu. A dnes malá ochutnávka toho, čo vám predstavíme hneď v Novom roku, teda v prvom týždni januára.

 

Detská izba od narodenia po dospelosť, spôsob ako ušetri

Spôsob ako ušetriť a to nemalé finančné prostriedky, ale aj starosti, kam s detskou postieľkou, až jej rozmerom vaša ratolesť odrastie. Detský nábytok z kolekcie Alpa ako inak než francúzskeho výrobcu, je dizajnom zase posunutie v oblasti multifunkčného riešenie detskej izby. Na prvých fotografiách predstavujeme kolekciu ako riešenie detskej izby pre bábätko a dieťa predškolského veku.

 

Dětská postýlka Elliot     

 

Detskú postieľku okolo tretieho veku dieťaťa môžete prvýkrát premeniť tak, aby vyhovovala potrebám dieťaťa do 6 rokov. Odstránite bočnicu a máte praktickú posteľ, avšak menších rozmerov ako detská posteľ. Dieťa tak lepšie a predovšetkým postupne privykne spanie bez zábrany a vo veľkej posteli sa už nebude cítiť tak stratené.

 

Ďalším krokom je premena detskej izby pre bábätko na detskú izbu pre školáka, študenta. Postieľku v tomto kroku už úplne môžete premeniť na klasickú, veľkú detskú posteľ s miestom na spanie 90x200 cm. A vďaka dômyselnému dizajnu možno vlastne pred narodením bábätka zariadiť detskú izbičku tak, že je dieťaťu k úžitku až do doby, než rodinné hniezdo opustia.

 

     

 

Ale kolekcia Alpa ponúka celý rad ďalších výhod. Okrem dômyselne riešené postele tiež celkovo veľmi moderný dizajn, ktorý maximálne kladie dôraz na využitie každého centimetra v miestnosti. A tak sa ponúka rad políc, úložných priestorov a netradičných dielov nábytku. Kolekcia detského nábytku Alpa je len jednou z mnohých, na ktoré sa môžete hneď od začiatku Nového roka tešiť. Veríme, že aj tento rok bude naša ponuka pre vás veľkou inšpiráciou.