Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aj v malej kuchyni sa dá čarovať

Ale je potrebné ju zariadiť dômyselne as ohľadom na to, že nemáte k dispozícii príliš priestoru. Našťastie dnešné ponuky nábytku v podobe kuchynských liniek a jedálenských zostáv sú navrhované výrobcami i s ohľadom na majitelov malých bytov. Sme radi, že môžeme predstaviť ďalšiu z noviniek francúzskeho výrobcu, ktorý sa tentokrát zameral na problém malých kuchýň a ako na naozaj stiesnenom priestore zariadiť, či usporiadať kuchynskú linku. Aj v malom priestore treba kuchyňu vybaviť tak, aby ste mali predsa len dostatok pracovnej plochy na varenie a prípadne aj na sedenie, pretože len málokto z nás disponuje tiež samostatnou miestnosťou pre zariadenie jedálne. A tak v malých bytoch sa musí v kuchyni variť, ale aj stolovať a to všetko je potrebné, alebo respektíve každý túži zariadiť tak, aby interiér bol príjemný aj praktický.

 

Kolekcia Manchester, ktorú sme práve zaradili do našej ponuky, toho ponúka naozaj veľa. Môžete vyberať z ponuky samostatných skriniek, aby vaša kuchyňa bola vám na mieru, alebo môžete zaobstarať už návrh zostavy kuchynskej linky, ak vám jej rozmery vyhovujú. A to všetko sme rozdelili tiež podľa odtieňov.

 

 

Zostavujeme kuchynskú linku zo samostatných skriniek

Ak si chcete kuchynskú linku zostaviť výberom z ponuky skriniek, nie je na našom portále nič jednoduchšie. Stačí si zvoliť odtieň a vybrať dolné a horné skrinky podľa vašich požiadaviek. Pri každej zo skriniek uvádzame tiež fotografiu vnútorné usporiadanie a každá z dolných skriniek má už do ceny započítanú pracovnú dosku. Nemusíte tak nič zložito počítať, napríklad koľko metrov potrebujete pracovnej dosky, stačí len skrinky namontovať podľa priloženého návodu na montáž. Pre ilustráciu potom u každej skrinky uvádzame daný návrh zostavy, aby ste mali predstavu, ako vaša kuchynská linka bude vyzerať.

 

 

Je to samozrejme len návrh zostavy, finálna podoba vašej kuchynskej linky na základe vlastného výberu z ponuky skriniek bude úplne iná. Design zvolil francúzsky výrobca veľmi jednoduchý, nenáročný na výrobu a to z jednoduchého dôvodu. Chcel predovšetkým u týchto typov kuchynských liniek docieliť nízke ceny. Myslíme si, že zámer bol bezo zvyšku splnený, navyše pri zachovaní povestné "francúzskej" kvality.

 

 

Čierna alebo biela kuchynská linka?

Chceme sa zastaviť viac u tretieho odtieni kolekcie Spoony a to je biela. Všeobecne platí, že biely odtieň má pre malé interiéry veľmi priaznivú vlastnosť a to, že dokáže opticky zväčšiť daný priestor. Biely odtieň sa tak pre vybavenie naozaj malé kuchyne akosi sám ponúka.

 

 

Pracovná doska je pre všetky odtiene rovnaká, má šedú farbu. V kolekcii Spoony sa ponúka aj ďalšie riešenie a to do jednej kuchynskej linky zakomponovať ako biele, tak šedej skrinky. Takáto zostava môže byť veľmi originálna. V neposlednom rade v našej ponuke nábytku do kuchyne nájdete aj veľmi praktické jedálenské zostavy, vhodné práve do malých interiérov. A pokiaľ si nebudete vedieť rady pri zostavovaní vašej kuchynskej linky, vždy nás môžete kontaktovať na našom on-line chatu, kde dostanete odpovede na vaše otázky najrýchlejšie.