Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aká je ponuka moderného záhradného nábytku?

Každým rokom výrobcovia predstavujú nové kolekcie záhradného nábytku. A každým rokom sa dizajn záhradného nábytku neustále mení vylepšuje. Kladie sa väčší dôraz na multifunkčnosť a maximálne využitie. Záhradný nábytok v modernej podobe to sú tiež úplne nové materiály, ktoré sú viac odolné voči poveternostným vplyvom. Netradičné sú aj odtiene, záhradné hojdačky napríklad môžete vyberať zo širokej ponuky pastelových odtieňov, nechýba ani rada záhradných doplnkov ako je ľad osvetlenie, kvetináče, záhradné vankúše a ďalšie a ďalšie dekorácie. Z čoho môžete vyberať tento rok a čo vás z ponuky záhradného nábytku môže prekvapiť?

 

 

    

Na našich fotografiách môžete samo posúdiť ergonomický tvar záhradného hojdacieho kresla, vďaka ktorému je komfort skutočne maximálny. Cena záhradného kresla vrátane podušiek so snímateľným poťahom a strieškou. Záhradný nábytok, v ktorom sa dá hojdať či pohupovať patrí k veľmi obľúbeným produktom pre vybavenie záhrady. Zákazník stále viac uprednostňuje pri výbere záhradného nábytku predovšetkým vysoký komfort. Dnes sú v ponuke aj zostavy záhradného nábytku, ktorý je možné využiť aj v interiéri, alebo zimnej záhrade. Sedacie súpravy určené na vonkajšie využitie sa svojim dizajnom stále menej líšia od súprav, ktoré sú určené napríklad do obývacej izby. Komfort a moderný dizajn sú ruka v roku s modernými materiálmi a novými technológiami výroby. 

 

Záhradné sedacie súpravy

Najčastejším materiálom určeným na výrobu záhradných sedacích súprav je ekoratan, alebo technokrata. Imitácia prírodného ratanu, ale samozrejme s lepšími úžitkovými vlastnosťami a predovšetkým odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Nemecký výrobca predstavuje sedacie súpravy pre vašu záhradu z ekoratanu, pretože imitácia je oveľa vierohodnejšia ako u technoratanu. Nábytok vôbec nepôsobí tak, že je vyrobený zo syntetických materiálov. Záhradný nábytok v zostave to je vo väčšine prípadov sedacia pohovka v rohovom variante, niekedy kreslo ako samostatný diel a nechýba ani odkladací či konferenčný stolík. Samozrejmosťou sú už spomínané podušky, ktoré musia mať snímateľný poťah. Keďže je ekoratan pletený materiál, povrch konferenčného stolíka je nerovný a tak výrobca dopĺňa stolík sklenenou doskou. Ponuka odtieňov ekoratanu aj podušiek je veľmi široká, najrôznejších tvarov sedacích súprav rovnako.

Jedinou nevýhodou týchto záhradných sedacích súprav je ich veľkosť. Pokiaľ nemáte veľkú záhradu, je lepšie sa prikloniť k inej voľbe záhradného nábytku. Napríklad moderný dizajn z dreva akácie v spojení s kovom. V ponuke sú ale aj veľmi komfortné zostavy v podobe dvoch kresiel a kávového stolíka, ktoré je možné umiestniť aj na terasu či balkón.

 

  

 

 

Ponuka záhradného nábytku to nie sú len danej zostavy, ale vyberať si môžete aj z ponuky samostatných dielov. Možno tak zaobstarať záhradný nábytok na rôzne veľké záhrady, každý z vás si môže vybrať. Záhradný nábytok v našej ponuke nepatrí k lacným, ale kvalita nemeckých produktov je odskúšaná a nábytok vám bude slúžiť pri správnej starostlivosti niekoľko desiatok rokov.