Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Akčná cena kolekcie Shark

Akčná ponuka detského nábytku Shark už bola ukončená a tak vám chceme predstaviť ďalšiu z možností, ako zariadiť detskú izbu pre chlapca, malého piráta z Karibiku, alebo zapáleného kozmonauta. Návrh izby, kde neposedný chlapec nájde aj okrem miesta na spanie aj zábavu. Materiál drevo borovice je zachovaný vďaka transparentnému náteru, ale v ponuke belgického výrobcu nájdete aj detské postele v bielom, alebo tmavo šedom prevedení. Dodanie detskej postele v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

Bezpečná posteľ na spanie aj zábavu

Predstavujeme vám detskú posteľ z dreva borovice, detskú posteľ z masívu tak, ako naozaj má vyzerať. Hranoly postele aj hrúbka dosiek zodpovedajúca požiadavkám na kvalitné prevedenie nábytku z dreva. Detská posteľ z kolekcie Pino v nádhernom, elegantnom odtieni šedej a látkovými doplnkami určené tematicky pre chlapcov. Látka okolo postele nielen na hranie, ale s využitím aj ako klasického úložného priestoru napríklad na hračky, domček, látkový tunel nad posteľou, ktorý deti milujú a tri vreckáre na zavesenie, ktoré si chlapček môže zavesiť tam, kde najviac potrebuje. To všetko vám ponúkame v cene tejto nádhernej detskej postele a samozrejme ako pri všetkých našich posteliach, v cene tiež rošt.

 

  

 

Detská posteľ od belgického výrobcu z kvalitného dreva borovice bez kazov a hrčí, detská posteľ, ktoré nebude praskať a podliehať vplyvu zmeny teplôt. Povrchová úprava kvalitným lakom až v troch vrstvách zase zaisťuje mechanickú odolnosť proti škrabancom a oderom. V neposlednom rade vás rozhodne poteší aj možné umiestnenie schodíkov, rebríka, na ľavú aj pravú stranu.

 

Izba snov, izba pre každého chlapca "neposedám"

Všetci kamaráti budú určite závidieť takú detskú izbu, ktorú zaobstaráte Vášmu chlapcovi. Vaše dieťa zažije s kamarátmi v takej detskej izbe veľa dobrodružstiev pri hrách, napríklad na pirátov z Karibiku! Typicky chlapčenská izba je určená už pre školákov, pretože ponúka všetok potrebný nábytok pre školáka. Celá kolekcia ponúka segmenty v odtieni bielej doplnený čiernymi pirátskymi efektmi.

 

    

 

Detskú izbu nemusíte kupovať ako celok, ale môžete si vybrať z ponúkaných segmentov a zaobstarať si len to, čo Vám interiér detskej izby dovoľuje. V ponuke sú okrem postele aj ďalšie segmenty nábytku a to nočný stolík, šatníková skriňa, písací stôl a komoda. Urobte Vašim deťom radosť a kúpte im kvalitný nábytok nevšedného designu od belgického výrobcu.