Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako budú vyzerať poschodové postele v budúcnosti? My už viem

Dizajn, móda, návrhy v podstate všetkých produktov a spotrebného tovaru sa neustále mení. Ale my sa sústredíme na módne trendy v bývaní a preto u nás nájdete vždy tie najnovšie trendy svetových dizajnérov. A v dnešnom rozprávaní, si predstavíme rozhodne veľmi trendy poschodovú posteľ z ďalekej budúcnosti, aj keď na nábytku Aldo, je vám samozrejme už k dispozícii. Príznačný názov poschodové postele, ktorú vám dnes od španielskeho dizajnéra predstavíme je M-Space. A tak trochu ako z Vesmíru možno poschodová posteľ mnohým rodičom i bude pripadať, ale pozor, už nie tak deťom, predovšetkým potom chlapcom.

  

Trendy dizajn, trendy odtiene spojenie grafitové, až čiernej farby v spojení ako inak, než s červenou. Obľúbená kombinácia, či spojenie odtieňov tiež počítačových hier. Poschodová posteľ, ktorá vás rozhodne prekvapí aj multifunkčným riešením dolného lôžka, ktoré môžete a nemusíte zaobstarať a tak môžete mať poschodovú posteľ s písacím stolom (ten sa v dolnom priestore totiž schováva) pre jedno dieťa, alebo v prípade, že použijete a kúpite aj dolnú, skladaciu matrac, máte poschodovú posteľ pre dve deti. A dolnú posteľ, vďaka praktickému riešeniu, možno využiť aj ako pohodlné kreslo, treba cez deň. 

  

Okrem dvoch lôžok na spanie, alebo tiež jedného, keď sa tak rozhodnete, má vaše dieťa k dispozícii rad políc, vešiakovú tyč na oblečenie a ako sme spomenuli, v dolnom priestore aj písací stôl, ten predovšetkým len pre doplnenie priestoru, napríklad na hranie na počítači, na prípravu do školy je písací stôl nedostačujúci. Ale verte nám, deti milujú skrýše a každé z detí si rado pri písacom stole bude sledovať malú televíziu, alebo hrať hry a bude mať veľký pocit súkromia. Schodíky sú komfortné a bezpečné so širokou nášľapnou plochou, navyše netradične riešené a pojaté tak, aby poschodovej posteli dodávali na vzhľade, bolo dizajnovým prvkom. Za nás vyzerajú schodíky, či ich návrh, ale aj červený odtieň exkluzívne. 

Verte nám, na detailoch deťom záleží, moderné "vychytávky" nesmú chýbať

Každá doba si žiada svoje a dnešný výrobcovia, sa maximálne sústredí na moderné prvky, aby deti, ktoré žijú vo svete internetu, tabletov, inteligentné a ďalšej elektroniky potrebné pre život, mali všetko po ruke. Dizajnové, moderné prvky, ktoré sú však veľmi praktické, ako napríklad usb konektory, nabíjačka na telefón, skrátka a dobre, všetko musí dnešný dizajnéri premyslieť. 

    

Navrhovať v posledných rokoch detský nábytok v dizajne, ktorý osloví, je pre architektov, návrhárov stále náročnejšie. Ale myslíme si, že španielsky dizajnér poschodovou posteľou M-Space asi najviac vystihol dobu, či smer, ktorým sa dizajn detského nábytku bude uberať. Milujeme nové poňatie dizajnu, milujeme sledovať najnovšie trendy a ak aj vy patríte k rodičom, ktorí majú radi originálne nápady, pridajte sa k nám. U nás sa vždy dozviete ako prvý, čo nám ďalšie roky vo svete bývania prinesú. Za inšpiráciu to určite stojí a kto vie, možno aj vy u nás nájdete nejaký námet, ako zmeniť vaše bývanie.

Späť do reality, designy detského nábytku, ktoré teraz "frčí"

Samozrejme, že v našej ponuke nájdete aj klasické designy detského nábytku, ale predsa len moderné a trendy. Designy, ktoré nie sú až toľko o budúcnosti, designy, ktoré sú najviac pekné práve teraz. Pri výbere nábytku, pre vás a vaše deti, sa predovšetkým sústredíme na maximálne využitie priestoru detskej izby tak, aby dieťa malo dostatok miesta na spanie, na hranie, detská izba aj pre rozmiestnenie nábytku, by mala zostať priestranná a vzdušná, ale sústredí sa aj na dostatok úložného priestoru. To všetko, pokiaľ nábytok vyberiete správne, možno v detskej izbe zariadiť. Jeden z príkladov návrhov, ako čo najlepšie a efektívne možno zariadiť detskú izbu pre tri deti, hoci je napríklad túto izbu zariadiť v byte panelákového typu, kde naozaj nie je miesta veľa. Ale vďaka trendy designom, ktoré nám dávajú zmysel a na základe uvedeného príkladu iste aj vám, môžete sami povedať, že detská izba pre tri deti vyzerá úchvatne. Úložné priestory veľké vďaka rohovému zostaveniu šatníkových skríň, poschodová posteľ s prístelkou, polica na stene, ktorá navyše stenu oživí a kontajner na pojazdoch, ktorý možno ľahko premiestniť od postele k písaciemu stolu, keď je treba. 

Moderný dizajn je predovšetkým praktický a efektný dizajn, kedy aj sebemenší miestnosť možno zariadiť nádherne a efektívne. Nábytok, ktorý vám skrátka vyrieši hŕbu starostí, nábytok, ktorý je navyše veľmi kvalitný aj hrúbkou materiálu, či povrchovou úpravou. A samozrejme, keby ste potrebovali s niečím poradiť, pomôcť, sme teda pre vás, dizajn nás totiž veľmi baví a predovšetkým potom úplne unikátny dizajn, ktorý vďaka exkluzivite naozaj inde nenájdete.