Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako ľahko vyrobiť zimné dekorácie

Vianoce sú už za dverami a prvý sneh máme už za sebou. Máme pre vás dekorácie, ktoré vám vydržia po celú zimu. A čo viac - dekorácie sú jednoduché, takže ich máte vytvorené za chvíľu, a navyše do tvorenia môžete zapojiť aj vaše deti.

Dekorácie zo zimných vetvičiek

Pri prechádzkach prírodou obdivujete zasnežené konáre stromov? Môžete ich mať aj doma. Máme pre vás tip od blogerky Réziny Kudrnaté, ako je jednoducho vyrobiť. A nebojte, tieto sa vám doma len tak neroztopia.

Čo budete potrebovať?

Suché vetvičky

Biely sprej

Guľôčky z polystyrénu (Je možné nahradiť vatou smotanou do guličiek.)

Taviace pištole

Postup

Nájdite vonku drobné suché vetvičky a zastrihnite ich do požadovaného tvaru. Následne je nastriekajte bielym sprejom, ak máte sprej s trblietkami nie je to vôbec na škodu. Na konce vetvičiek nalepte guľôčky pomocou taviace pištole. Výsledný výtvor vložte do ozdobné vázy a kúsok zimnej prírody máte doma.

Zasnežené svietniky

Svietniky aj sviečky nepatrí k žiadnemu období toľko ako k zime. V obchodoch je síce ponuka obrovská, ale vy by ste chceli niečo originálne a neopozerané? Máme tu návod na zasnežené svietniky, ktoré vám bude závidieť nejedna návšteva a ešte sa zabavíte u ich výroby. Tento návod vytvorila šikovná blogerka Tereza, ktorú nájdete pod názvom laTerezAtelier.

Čo budete potrebovať?

Poháre

Ozdobné nálepky, alebo pásku

Zubnú pastu

Hubku

Pinzetu

Postup

Starostlivo umyte poháre jarom, aby zafarbenie lepšie držalo. Nalepte na ne nálepky, alebo si z lepiacej pásky vystríhajte požadovaný vzor a ten nalepte. Namiesto farby použijeme pastu - znie to možno zvláštne, ale na pohároch vykúzli krásny zasnežený efekt. Pastu si vytlačte bokom a naberajte ju hubkou, ktorú následne naneste na poháre. Necháme poriadne zaschnúť a potom opatrne zlepujeme nálepky, alebo pásku. Ak by to šlo horšie, vezmite si na pomoc pinzetu. Teraz už zostáva len vložiť čajovú sviečku a kochať sa vaším výtvorom.

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.