Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako možno ušetriť miesto posteľou?

Ponuka postelí s úložnými priestormi je v posledných rokoch veľmi rozširovaná. Výrobcovia kladú stále väčší dôraz na design, ktorý maximálne šetrí miesto v danom interiéri. Či už sa jedná o postele manželské, alebo postele detské. Dizajny postelí sú tak rafinované, že mnohokrát až prekvapia, čo všetko je možné v ich útrobách umiestniť. Multifunkčný dizajn vznikol na základe dopytu spotrebiteľov, ktorí chcú aj malý byt zariadiť vkusne a vzdušne. Žiadna miestnosť nie je príjemná, pokiaľ je preplácaná nábytkom. A pretože väčšina z nás disponuje skôr menším bývaním, je len dobre, že sa výrobcovia na túto skupinu zákazníkov začali sústrediť. Čo všetko vám môžeme ponúknuť pre vkusné zariadenie spálne, alebo detskej izby?

 

 

Moderné manželské postele s úložným priestorom

Španielsky výrobca začal predstavovať kolekcie na budúci rok a musíme povedať, že sa nám veľmi páči. Nielen moderný, minimalistický dizajn, ale aj biely odtieň, ktorý je tak žiadaný a do spální je jedným z najviac obľúbených. Pokiaľ aj vy máte malú spálňu tak musíte vedieť, že biely odtieň je dobrá voľba, pretože dokáže opticky miestnosť zväčšiť. Ak je vaša spálňa menších rozmerov, manželská posteľ z kolekcie Lanka vám okrem miesta na spanie ponúka aj nadstavec s policami v jej záhlaví, úložný priestor v prednej časti postele a sadu dvoch hlbokých šuplíkov. Úspora miesta vo vašej spálni značná. Samozrejmosťou je v našej ponuke vždy rošt k posteli v cene a doprava zadarmo.

 

     

 

Ponuka postelí do spální ponúka vo väčšine prípadov úložné priestory vďaka vyvýšenému lôžku. A v takto získanom priestore je možné potom umiestniť najrôznejšie police, šuplíky, alebo dokonca nočné stolíky, ako môžete vidieť na našej ilustračnej fotografii. Úložné priestory sú potom umiestnené po celom obvode lôžka, nočné stolíky je možné zasunúť v prípade potreby a naopak. Je až na neuverenie, čo všetko taká posteľ môže pojať. Od lôžkovín, kufre, až po obliečky, či málo používané oblečenie. Manželské postele s úložným priestorom ponúkame prevažne v modernom dizajne, kde je možné tieto praktické designy najlepšie spracovať, predovšetkým vďaka materiálov.

 

Postel Travel pro jednu osobu

 

Veľmi častým riešením je aj pre manželskú posteľ jeden veľký šuplík z každej strany, s hĺbkou vždy do polovice postele. V našej ponuke predstavujeme manželské postele nemeckého, holandského a francúzskeho výrobcu, rovnako ako pre postele do detskej izby, kde je však design ešte viac prekvapivý. Posúďte sami.

 

 

Detské postele s úložným priestorom

Máte malú detskú izbu a potrebujete do nej umiestniť viac úložných priestorov? Vyberte si z našej ponuky detských postelí s úložným priestorom. Ponúkame detské postele s vysúvacím šuplíkom alebo multifunkčné detské postele. Či už si zvolíte akúkoľvek variantu, vybrať si môžete z rôznych farieb a moderných designov. Detská posteľ s vysúvacím šuplíkom, ktorý môže slúžiť ako ďalší úložný priestor, alebo ako priestor na pravidelné spanie ďalšieho dieťaťa. Tento variant je vhodný do izieb, kam sa nevlezú dve postele, alebo v prípade, že nechcete riešiť spanie dvoch detí pomocou poschodovej postele.

Multifunkčné postele s úložným priestorom ponúkajú okrem klasických šuplíkov ďalšie priestory, ako napríklad skriňu, komodu, police či vysúvací písací stôl, ktorý môžeme v prípade potreby kedykoľvek zasunúť späť do útrob postele.

 

Dětská postel Reverso     Dětská postel Swan

 

Detské postele neponúkajú "len" úložné priestory v podobe šuplíkov. Súčasťou postele sú často najrôznejšie komody, ba aj skrine, či ako môžete vidieť na fotografii aj písacie stoly s možnosťou vysunutia a opätovného zasunutia. Multifunkčné designy naozaj riešia veľmi malé interiéry a dajú sa až neuveriteľne využiť. Aj po obstaraní nábytku do detskej izby (konkrétne postele, ktorá môže ušetriť najviac miesta), zostáva interiér veľmi vzdušný. Deti tak získajú plochu na hranie. V modernom dizajne dokonca nájdete postele, súčasťou ktorých je naozaj všetko. Zaobstaraním detskej postele vlastne získate kompletnú detskú izbu. To znamená, že pod vyvýšeným lôžkom je k dispozícii šatníková skriňa, písací stôl, komoda a police. Tak, ako to ponúka naše ďalšie fotografie.

 

Dětská postel B graphite

 

Najrôznejších možnosťí, ako ušetriť miesto v interiéri "šikovným" nábytkom, je celý rad. Názorne sme vám dnes na dvoch príkladoch chceli len ukázať, že tieto možnosti a nemalé vlastne sú. Preto keď sa chystáte vybaviť nábytkom malý interiér, nezabúdajte na moderný, multifunkčný nábytok, ktorý je vám na našich stránkach za príjemné ceny k dispozícii.