Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako na doplnky do detskej izby

Zariadenie detskej izby, možno rozdeliť na dve etapy. Tou prvou, je samozrejme obstaranie detského nábytku a jeho správne rozmiestnenie podľa zásad ergonómie bývania. Tou druhou etapou, je potom výber dekorácií a doplnkov, ktoré by ich jednotlivé diely nábytku mali vzájomne spojiť a tým vytvoriť celkovo harmonický interiér. Bohužiaľ dekorácie a doplnky sú často podceňované, pritom môžu dať danej detskej izbe úplne iný význam. Ak chcete, aby vaša ratolesť mala veľmi príjemné prostredie, dnes to nie je nič zložité. Nepotrebujete ani dizajnéra, keďže na trhu sú už aj také kolekcie detského nábytku, ku ktorým vo vhodnom dizajne zaobstaráte aj rad dekorácií. Dnes si niekoľko príkladov ukážeme.

Dekorujeme detskú izbu pre chlapca, malého piráta

Na jednej z mnohých kolekcií vám predstavíme, čo všetko môžete k detskému nábytku Black Pirate zaobstarať. Nábytok určený na vybavenie detskej izby chlapca, môže byť doplnený ešte napríklad štýlovou stoličkou, elegantným stropným osvetlením i stolnou lampou, obliečkami na posteľ, kobercom i závesy. To všetko v rovnakej tematike a to pirátov z Karibiku. Dizajnéri tejto kolekcie najlepšie vedia, čo sa k danému typu nábytku skrátka hodí. A tak, ak máte tú možnosť a dekorácie sú pre vás nemenej dôležité ako nábytok, môžete vyberať.


Dětská postel Pino

Na prvej fotografii v zostave detskej izby, môžete okrem nábytku zaobstarať osvetlenie do detskej izby, koberec, ktorý je umiestnený pred posteľou, obliečky na posteli, ktoré uvádzame aj zvlášť na ďalšej fotografii, vrátane príjemných dekoratívnych vankúšov. Páči sa nám, ale aj možnosť obstarania originálne truhly pred posteľou, ktorú možno využiť na periny, alebo štýlová stolička k písaciemu stolu. Celý interiér rozhodne dostane osobitý, veľmi originálny štýl. Zaobstarať možno aj záves, ktorý je však v jednom rozmere a tak v niektorých prípadoch budete musieť upraviť. To všetko dohoromady, tak ako navrhli dizajnéri tohto výrobcu nábytku, pôsobí veľmi harmonicky.

Dekorujeme detskú izbu pre dievča, malú princeznú

Do detskej izby dievčaťa, či už školáčky, alebo dospievajúce slečny, vždy kupujeme ďaleko viac dekorácií a doplnkov, než do chlapčenskej izby. Dievčatá sú proste parádnice, už od narodenia a to sousvisí rozhodne aj s vybavením detskej izby. V hlavnej úlohe u dekorácií je samozrejme ružový odtieň, ktorého nie je nikdy dosť. Ružové obliečky, ružové dekoračné závesy, koberec, dekoračné vankúše, ale aj osvetlenie detskej izby. Na vás rodičoch potom je, aby ste ich fantáziu a potrebu mať všetko ružové krotili, pretože ako vieme, všetkého veľa škodí.

Dětská postel Chic

U dievčatiek v tomto roku vedú bezkonkurenčne baldachýny nad posteľ a štýlové osvetlenie detskej izby. Baldachýn dodáva každej detskej posteli veľmi romantický vzhľad a vaše dievčatko sa naozaj môže cítiť ako princezná. Ponuka baldachýnu sa neustále rozrastá s ohľadom na ich popularitu. V lete má baldachýn aj praktické využitie, slúži ako moskytiera proti nebezpečnému hmyzu. Osvetlenie pre dievčatá, ponúka vždy nejaký netradičný prvok a samozrejme je v ružovom odtieni. V návrhu detskej izby z kolekcie Princess, je dekorácií viac, nechýba ružový koberec, tiež pohodlné ružové kreslo, samozrejme sú k dispozícii aj obliečky.

Dětská postel z kolekce Amori

  
Všetko so všetkým súvisí, predovšetkým potom odtiene. Baldachýn je vhodný aj pre dospievajúce dievčatá do študentskej izby, osvetlenie skôr do izby pre školáčku. S pribúdajúcim vekom by tiež malo ružové ubúdať, aby nebolo vybavenie izby príliš detské, sladké. Do študentskej izby, dievčatá chcú tiež úplne iné doplnky, ich vkus a potreby sa samozrejme mení. Dôležité je to, že možno dnes naozaj z čoho vyberať.