Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako prakticky a lacno zariadiť interiér? Regálovými systémy

V poslednom roku sa francúzsky výrobca sústredí na vybavovanie interiérov naozaj za veľmi nízke náklady. A tak postupom času vďaka stále dômyselnejšiemu dizajnu sa dostávajú k slovu regály v najrôznejších podobách a s najrôznejším spôsobom využitia. Zjednodušene povedané, regál už nie je to čo býval. Dnes môžete vyberať z ucelených kolekcií regálových systémov z ktorých je možné zostaviť naozaj úplne všetko. Trebárs obývaciu stenu, alebo zostavu regálov do kancelárie, regálmi môžete nahradiť šatníkovú skriňu v spálni a tu vďaka širokej ponuke samostatných dielov ďalšie a ďalšie možnosti. Čo všetko je dnes možné a čo získate zaobstaraním regálového systému, o tom bude náš dnešný inšpiratívne článok, naše pravidelné rozprávanie o bývaní.

 

 

Regály a regálové systémy vám dajú slobodu

Presne tak. Zariadiť daný interiér za pomocou regálov vám dá určitú slobodu. Vy rozhodujete o počte dielov, o ich dizajne, vy rozhodujete aké rozmery bude mať daná zostava. Regály tak možno využiť pri vybavovaní malých i veľkých interiérov, záleží len na počte zvolených dielov a teda veľkosti danej zostavy. S ohľadom na zvolený počet regálov môžete tiež regulovať obstarávaciu cenu. Ak chcete lacnejšie zostavu, môžete napríklad regál s šuplíky vymeniť za regál s policami. Možností je naozaj celá rada.

 

 

Na ilustračnej fotografii vám predstavujeme jeden z možných spôsobov, ako možno regály využiť v spálni. Zostava je nielen veľmi praktická, ale pôsobí v danom interiéri veľmi elegantne. Oproti šatníkovej skrini ponúka ďaleko viac úložného priestoru, ktorý je tiež takisto viac flexibilné. Ak potrebujete ako úložný priestor viac políc, jednoducho zaobstaráte väčší počet regálov s policami. Ak potrebujete naopak viac priestoru pre zavesenie oblečenie, zvolíte viac regálov s šatníková tyčí. A samozrejme ak uprednostňujete regály s šuplíky, možno potom týchto regálov zaobstarať viac. Jednoducho môžete si robiť čo chcete. V kolekcii Easy predstavuje výrobca hneď niekoľko odtieňov regálov na výber, ale biela patrí k veľmi obľúbeným. V ponuke nájdete potom niekoľko prírodných odtieňov, ktoré znázorňujeme na priloženej fotografii.

 

 

Ktorý odtieň zvolíte je samozrejme na vás, ale dôležité je, že výber je možný. Na druhej fotografii je znázornené zostavenie regálov úplne iným spôsobom, len v jednom rade. Zostava je tak nižšia a je vhodná pod vikíře, kde rovnako šatníková skriňa nemôžete ani dať. Stačí len opäť správne Navoľte diely tak, aby ste bolo maximálne spokojní. Zatiaľ sme vám predstavili zostavy regálov pre vybavenie spálne, ktoré nahrádzajú šatníková skriňa. Ale ako sme spomenuli regálový systém je možné využiť kdekoľvek. Ďalší návrh je potom napríklad riešením obývacej izby.

 

Šatní stěna Duplex

 

Aj tento návrh sa nám veľmi páči, je to náhrada za obývaciu stenu v pravom slova zmysle, ale tú si nemôžete samozrejme tak flexibilne sami zostaviť ako stenu z regálov. A ako sme už povedali, aj obstarávacia cena je úplne niekde inde. Aj tu si môžete vybrať z ponuky dielov, ktoré sú identické, ako sme vám predstavili v návrhoch do spálne. je to na vás, či viac políc či viac šuplíkov. V pozadí na fotografii je ukážka predsiene v bielom prevedení, áno, ide o úplne zhodnú kolekciu.Dnešný článok vás mal presvedčiť o tom, že dnešné ponuku regálov už nemožno podceňovať. Ba naopak, do budúcnosti budú výrobcovia klásť čoraz väčší dôraz na flexibilitu nábytku pri jeho zostavovaní a tak je možné, že sa dočkáme v najbližších rokoch nemalého prekvapenia čo sa regálových systémov týka.