Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako prakticky a lacno zariadiť interiér? Regály..

Možno patríte k tým, ktorí regálom vôbec nevenujú pozornosť ako skupine nábytku. Ale dnešná ponuka designov regálov je úplne niečo nové, nečakané. V ponuke nábytku na našom e-shope si trúfame tvrdiť nájdete veľmi netradičné a zároveň moderné regály. Ich ponuka je na slovenskom trhu naozaj originálná a sme na ňu patrične hrdí. Možno vás tiež prekvapí, čo vlastne obyčajný regál dokáže a ako veľmi s ním môžete daný interiéry zmeniť. A regály, čo je veľmi príjemné, môžete umiestniť kamkoľvek. Od detskej izby až po spálňu, či obývačku, kde končí veľmi často. Ale najnovšie kolekcie regálov od francúzskeho výrobcu prekvapili aj nás. Naozaj unikátny dizajn a hlavne efektné, s maximálnym ohľadom na využitie každého centimetra v interiéri. Poďme si spoločne prejsť ponuku možností, ako lacno a moderne sa dá tiež bývať, zariaďovať interiér.

 

Regály do veľkých miestností

Ponuka regálov pre väčší interiér to je môžeme povedať ponuka regálových stien. Návrhy regálových stien ktoré pozor, si môžete zostaviť v akomkoľvek tvare, rozmeru a to výberom z ponuky samostatných regálov. Tie potom k sebe postupne skladáte jeden na druhý do doby, než máte "dosť". Tento spôsob nákupu je veľmi flexibilný, danú kolekciu môžete maximálne prispôsobiť vašu miestnosti.

 

     

 


Regály v našej ponuke nájdete najrôznejších veľkostí, ale aj designov a možno pre niekoho nečakaných farieb. Základný rozdiel medzi jednotlivými kolekciami je tiež v tom, či majú, alebo nemajú okrem odkladacích políc aj úložné priestory. Áno, sú regály, ktorých súčasťou sú skrinky, kam schováte to, čo nemá nikto vidieť.

 

 

 

Regály do malých miestností

V podstate platí rovnaká ponuka ako pre veľké interiéry, iba s tým rozdielom, že zaobstaráte menej daných dielov. Regál tak môže mať zákonite iný tvar, ale predovšetkým rozmer, čo bolo cieľom aj výrobcu. Každá kolekcia regálov je prispôsobivá. Napríklad kolekciu regálov Industry zostavíte do priamky, do pyramídy, alebo z celej ponuky kolekcie zaobstaráte len dve skrinky. Flexibilita výberu je veľmi praktickým spôsobom nákupu.

 

       

 

Ak chýbajů odkladacie, alebo úložné priestory, regály tohto typu sú nielen praktické a flexibilné, ale aj lacné. Skrinky prispôsobíte danému interiéru. Dizajn tiež môžeme zaradiť do kategórie moderného nábytku, ktorý nájde miesto všade. Tak ako sme spomenuli už v úvode. Ponuka regálov na Aldo nábytku to sú veľmi moderné, nadčasové designy, ale nezabúdajme ani na milovníkov rustikálneho nábytku. Aj tu máme čo ponúknuť.