Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posvieťte si na útulný domov. Vyberte si z originálnych svietidiel, ktoré dajú vašim domovom tú správnu iskru.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako spoznáte kvalitný nábytok?

 

Na našich stránkach veľmi jednoducho a to hneď niekoľkými faktormi. Každý z nami ponúkaných produktov má v parametroch výrobku uvedený na nahliadnutie návod na montáž v elektronickej podobe, ktorý sám o sebe vám už o kvalite nábytku napovie veľa. Je dôležité ako je nábytok dizajnovo spracovaný. Ďalším ukazovateľom môžu byť samozrejme certifikáty akosti pre daný nábytok, ako je tomu napríklad u kolekcií francúzskeho výrobcu Gautier. Dnes sa zameriame na kvalitu nábytku do spálne.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť

 

Spálňa Brooklyn (Francúzsko-Gautier)

 

Vyberáme nábytok pre zostavenie spálne

Medzi najobľúbenejšie spôsob zostavovania spální, môžeme tiež povedať spôsob nákupu, patrí bezsporu výber z ponuky samostatných dielov. Týmto spôsobom môžete zaobstarať iba diely, ktoré naozaj potrebujete, nemusíte kupovať nič zbytočne, ako je tomu napríklad pri nákupe celej zostavy.

Zvoliť samozrejme môžete aj rozmer manželské postele, ktorý na našich stránkach je práve u postelí od 140 cm šírky až do 180 cm. Klasikou je potom rozmer pre matrac 160x200 cm, ktorý vyberáte najčastejšie. Ale späť k ponuke spální. Najväčší úspech u vás majú práve nové, netypické odtiene, ktoré verne imitujú masív. Nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Povrch nábytku je reliéfne podľa štruktúry imitovaného dreva. Francúzsky výrobca potom najviac stavil na imitáciu dreva dub.

 

Spálňa Brooklyn (Francúzsko - Gautier)

 

Ako môžete vidieť na ilustračnej fotografii spálne Brooklyn, odtieň je naozaj veľmi prirodzený. Ako jediní z mála predajcov tiež vždy pri každom produkte uvádzame návod na montáž v elektronickej podobe a vlastní certifikáty, ktoré daná zostava má. Najčastejšie práve u francúzskeho výrobcu Gautier nájdete certifikovanú akosť.

 

Vyberať kvalitný nábytok sa naozaj oplatí a najviac oceníte po niekoľkých rokoch užívania. Nábytok zachováva svoj ??pôvodný odtieň a je ako nový rad rokov. Ponuka kvalitných spální je veľmi široká a to nielen v prírodnom prevedení, ale tiež napríklad v bielom, alebo čiernom odtieni.

 

Novinky do schránky

Zasielame iba 2x mesačne.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.