Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako spoznáte kvalitný nábytok?

Pokiaľ uprednostňujete kvalitný nábytok, je vždy lepšie voliť z ponuky certifikovaných dielov. Nákup na istotu, kde je kvalita zaručená, ponúka jeden z francúzskych výrobcov spoločnosť Gautier. Kolekcia nábytku nielen do spálne, ktoré okrem certifikátov ponúka navyše pod akostnou značkou Gami. Kvalita nábytku tohto francúzskeho výrobcu je určite ovplyvnená aj samotným jeho detailným spracovaním a výberom materiálu použitým pri výrobe. Pre zostavy spální zvolil kvalitné mdf dosku neporovnateľnú s laminom, samozrejme v pozitívnom slova zmysle a so zakončením hrán abs systémom. Vďaka kvalite je možné tiež vytvárať veľmi moderné designy, ktoré ponúka napríklad pre manželské postele nadstavce, vysúvacie nočné stolíky. Vďaka novým technológiám povrchových úprav je možné zase ponúknuť odtiene nerozoznateľné od pravého masívu.

 

 

 

Zostavujeme spálňu výberom z ponuky samostatných dielov

Zaobstarať, či lepšie povedané zostavovať spálňu len z dielov, ktoré naozaj potrebujete je ideálnym spôsobom nákupu. Dané diely môžete vybrať podľa aktuálnych rozmerov vašej izby a nemusíte nič kupovať zbytočne, žiadny diel nie je nevyužitý. Zvoliť samozrejme môžete aj rozmer manželskej postele, ktorý na našich stránkach je práve pri posteliach od 140 cm šírka až do 180 cm. Klasikou je potom rozmer pre matrac 160x200 cm, ktorý vyberáte najčastejšie. Ale späť k ponuke spální. Najväčší úspech u vás majú práve nové, netypické odtiene, ktoré verne imitujú masív. Nielen na pohľad, ale aj na dotyk. Povrch nábytku je reliéfny podľa štruktúry imitovaného dreva. Francúzsky výrobca potom najviac stavil na imitáciu dreva dub.

 

 

Ako môžete vidieť na ilustračnej fotografii spálne Brooklyn, odtieň je naozaj veľmi prirodzený. Ako jediní z mála predajcov tiež vždy pri každom produkte uvádzame návod na montáž v elektronickej podobe a vlastní certifikáty, ktoré daná zostava má. Najčastejšie práve u francúzskeho výrobcu Gautier nájdete certifikovanú akosť.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný na používanie, zdravotná nezávadnosť

 

 

Vyberať kvalitný nábytok sa naozaj oplatí a najviac oceníte po niekoľkých rokoch užívania. Nábytok zachováva svoj pôvodný odtieň a je ako nový rad rokov. Ponuka kvalitných spální je veľmi široká a to nielen v prírodnom prevedení, ale tiež napríklad v bielom, alebo čiernom odtieni.