Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako ušetriť miesto pomocou postele

Pomerne častým problémom, s ktorým zápasia mnohé domácnosti, je aj nedostatok priestoru. V snahe hľadať spôsoby, ktoré by nám pomohli ušetriť aké-také miesto, prichádzajú aj výrobcovia nábytku so stále novými a novými riešeniami a nápadmi. Jedným z takýchto alternatív šetriacich priestor sú aj rôzne prispôsobené postele. A ako sa teda dá vďaka posteli ušetriť priestor? Nábytok Aldo vám garantuje, že všetok náš detský nábytok je bezpečný a zdravotne nezávadný.

 

Poschodové či vysúvacie postele

Už dlhú dobu sú známe poschodové postele, ktoré predstavujú dobrú alternatívu napr. v detskej izbe s viacerými deťmi. Nemusíte tak izbu zapratať samostatne stojacimi posteľami, medzi ktorými ostane len minimum miesta na pohyb. Obľúbené sú aj tzv. vysúvacie postele, kedy sa spodné lôžko jednoducho vysúva spod vrchného. Toto riešenie má naviac výhodu aj v tom, že sa nemusíte obávať prípadného pádu z vysokej poschodovej postele.

 

Detská posteľ Martin 20703080 pre dvoch

 

Spánok vo výške

Ďalšou „priestor-šetriacou" alternatívou môže byť vyvýšená posteľ. Pod posteľou vám tak vznike miesto, ktoré môžete ľubovoľne využiť. Či už si tam zriadite menšiu pracovňu s písacím stolíkom a počítačom, alebo malý detský kútik, kde sa dajú schovať hračky a iný detský neporiadok, je len na vás. V každom prípade sa takéto riešenie v dnešnej dobe používa pomerne často.

Poschodová posteľ Kip Cool

 

Priestor pod posteľou

Posteľ je jedným z rozmernejších kusov nábytku a v menšej miestnosti zväčša zaberá príliš veľa priestoru. V prípade, že vám záleží na každom centimetri, samozrejmosťou by mala byť posteľ s dostatočne veľkým úložným priestorom. Dnes si už však môžete zadovážiť aj posteľ so zabudovanými skrinkami a zásuvkami, kam bez problémov schováte potrebné veci. Dokonca aj v prípade, že doma máte posteľ bez úložného priestoru, niektoré firmy vám na mieru vyrobia vhodné zásuvky.

Posteľ z masívu Claas 140 - 30400640