Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako vybrať správne šatníkovú skriňu do spálne?

Veľmi dôležitým dielom nábytku v spálni je bezpochyby šatníková skriňa. Ak máte to šťastie a pre šatníkovú skriňu máte dostatok priestoru v interiéri spálne, treba popremýšľať, ako by skriňa mala vyzerať predovšetkým vo vnútri. Či chcete len šatníkovú skriňu, alebo tiež police, alebo kombináciu oboch. Podľa spôsobu vnútorného usporiadania potom zvolíte tiež počet krídel. Skrine do spálne u nás nájdete predovšetkým trojkrídlové, alebo štvorkrídlom. A ich dizajn, členenie apod. je ďaleko väčší. Vyberie si naozaj každý.

 

 

Šatníková skriňa v zostave

Na našich stránkach predstavujeme skrine ako súčasť celej spálne, teda v rovnakom dizajne zaobstaráte aj ostatné diely ako napríklad posteľ, komodu apod. Alebo skriňu môžete vybrať ako samostatný diel nábytku, ktorý sa do Vašej už zariadené spálne bude dizajnovo hodiť. Skrine v zostavách majú oproti samostatným skriniam tú výhodu, že do interiéru sa viac začlení. Predovšetkým potom už spomínaným dizajnom. Na fotografii uvádzame veľmi obľúbenú šatníkovú skriňu, ktorá patrí do kolekcie Ambynight v bielom vysokom lesku, od nášho francúzskeho partnera. Šatníková skriňa tiež ponúka obľúbené spracovanie krídel a to posúvaním. Tento systém je obľúbenejšie než klasické otváranie. Všeobecne sú skrine vo vysokom lesku veľmi žiadané, preto takých povrchových úprav nájdete na našich stránkach dostatok. Trebárs aj v úplne opačnom odtieni, vysokom, čiernom lesku. Samozrejme, že aj keď skriňa patrí do kolekcie, možno ju zakúpiť aj samostatne. Veľmi žiadané sú aj skrine so zrkadlom, alebo s šuplíky v jej spodnej časti.

 

 

Šatníková skriňa ako samostatný diel

V našej ponuke nájdete od tohto roku tiež veľa samostatných skríň vo veľmi modernom prevedení, ktoré aj keď ako jeden diel, pôsobí veľmi efektne. Medzi také skrine patria napríklad tie, ktoré ako povrchovú úpravu ponúkajú potlač. Dizajnový efekt vo väčšine vhodný pre moderný interiér spální.

 

 

Medzi, môžeme povedať ďalšiu samostatnú skupinu skríň, patria tie, ktoré ponúkajú rustikálny dizajn. V tejto kategórii stále viac a viac pribúda zákazníkov, ktorí sa späť vracajú k prírode aspoň interiérom svojho obydlia. Rustikálne skrine patrí medzi rozmerovo najväčšie na našich stránkach. Vybrať si môžete tiež z niekoľkých odtieňov a tiež úprav. Lak, alebo prírodný vosk, teda úprava nábytku tzv. voskovaním.

 

 

Z našej ponuky najrôznejších dizajnov si vyberú aj zákazníci, ktorí ešte žijú sami, teda single. Ponuka jednokrídlových skríň tiež môže prísť vhod ako doplnenie veľké skrine, ak máte málo miesta. Skrine sú dôležitou súčasťou nielen spální, ale aj predsieni.