Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako vyzdobiť detskú izbu - samolepky na stenu prídu vhod

Neviete ako vyzdobiť detskú izbu? Nemalo by to byť nič zložité. Práve naopak. Ak sa pozrieme na niekoľko zaujímavých a moderných možností, celkom určite nadchnú samolepky na stenu. Tie zaujmú svojou cenou, jednoduchým nalepením, rovnako ako zaujmú aj bohatým výberom motívov. Ak neviete, ktorý by pre vás bol ten pravý, pozrite sa spoločne s nami na hlavné tipy, s ktorými zaručene nešliapnete vedľa.

Zvieratá sú hitom - skúste safari

Čo je v oblasti samolepiek do detskej izby dlhodobo jasným hitom? Sú to celkom určite zvieratá. Rôznych možností je v danom ohľade viac než dosť. Ak budeme konkrétnejší, musíme povedať, že veľmi dobrou voľbou je téma safari. Prečo? Ponúka istotu hravosti a unikátnosti, rovnako ako ponúkne aj istotu toho, že detská izba bude plný zvierat, ktoré deti zase, až tak dobre nepoznajú z voľnej prírody. Samozrejmosťou je, že sa jedná o detské motívy, ktoré zaujmú svojim spracovaním. A na čo sa tešiť? Detská izba sa môže zmeniť v miesto, kde sa nachádza slon, žirafa, opica, rovnako ako aj kráľ zvierat v podobe leva.

Pre chlapcov je jasnou témou futbal

Máte syna? Hrá futbal? Ak áno, je takmer jasné, čo by na stene jeho izby nemalo chýbať. Pokiaľ tu nechýbajú plagáty a logá obľúbených tímov, nezabudnite ani na tie správne samolepky na stenu. A ako by mali vyzerať? My odporúčame samolepky v podobe futbalisty. Prečo práve túto? V prvom rade je tým dôvodom dokonalé prevedenie, ktoré znázorňuje hráčov v pohybe, presne pred odkopom lopty. Nie je to ale dôvod jediný. K futbalistovi možno totiž pridať aj meno. Ako inak, než práve vášho syna.

Čo pre malú slečnu? Určite víla

Máte malú dcérku? Ak áno, s vyššie odporúčaným futbalistom jej určite radosť neurobíte. Pre ňu totiž musíte vymyslieť niečo úplne iné. A čo konkrétne by to malo byť? Aj tu pre vás máme veľmi originálny a zaujímavý tip, ktorý zaručene nesklame. Sú to víly. Obľúbené rozprávkové postavy mnohých slečien. Nielen, že vedia čarovať, ale majú aj krídla, vďaka ktorým môžu tiež lietať. Niekoľko víl na stene tak z detskej izby razom vytvorí doslova unikátne čarovné miesto, kde sa vaša malá slečna bude rozhodne cítiť veľmi príjemne.

Viete, čo musí vedieť slušná princezná?

Chce byť vaša dcéra princeznou? Ak áno, myslite na to aj vo chvíli, keď budete hľadať zaujímavé dekorácie do detskej izby. Keď máme spomenúť skutočne originálne samolepky na stenu, nesmieme zabúdať na pravidlá pre slušné princezné. Originálna samolepka, ktorá má tiež výchovný efekt. Čo sa z nej vaša dcérka napríklad môže dozvedieť? Je to celý rad veľmi zaujímavých vecí. Trebárs takých, že po sebe upratuje, používa milé slová, musí poslúchať svojich rodičov, alebo pravidelne používa, ako slovíčko prosím, tak aj slovíčko ďakujem. Ak bude vaša dcéra všetko dodržiavať, stane sa skutočnou malou princeznou.

Čo takto jarná motív?

Jar je tu a tak sa týmto ročným obdobím môžete plne inšpirovať aj pri výbere tej správnej samolepky na stenu. Naším posledným tipom je rozhodne zaujímavý jarný strom. Nie je unikátny len svojím originálnym spracovaním, ale aj tým, že si môžete jeho dizajn celkom zaujímavo prispôsobiť svojim potrebám. Nielen, že máte možnosť vybrať si farbu kmeňa, ale máte možnosť vybrať si tiež farby oboch kvetov. Ideálna cesta, ako vybrať originálne dekoráciu a zároveň ju farebne prispôsobiť nádychu detskej izby.


Originalita rozhodne zaujme

Ako je zrejmé, vyššie spomínané tipy rozhodne zaujmú. Sú dobrou voľbou pre vášho syna i dcéru, rôzneho veku. Okrem týchto možností ale nie je problémom vyberať tiež z celej rady ďalších. Okrem výberu vás rozhodne poteší aj to že, samolepka na stenu rozhodne nie je nijak drahou dekoráciou. Zvlášť v porovnaní s inými možnosťami a tiež tým, ako veľmi dobre vie vyzerať.