Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako zariadiť detskú izbu aby sa deti nenudili?

Máte živšie dieťa, alebo dokonca dve, tri živšie deti? Potrebujete mať tiež chvíľku pre seba a chcete, aby si deti v detskej izbe hrali? Budú, ak zariadite detskú izbu naozaj ako "detský", ako ich kráľovstvo, ktoré je veselé a farebné. A ako na to? Dnes sa necháme inšpirovať dizajnérmi z Dánska, ktorí k návrhom detských izieb pristúpili naozaj zodpovedne a so všetkým nasadením. Ponuka nielen detského nábytku z masívu, ale aj celého radu veľmi originálnych dekorácií. Niektoré z návrhov pre vybavenie detských izieb sme vám už v poslednej dobe predstavili, ale dnes sa naozaj zameriame na neposedné deti.

 

 

Ako zariadiť detskú izbu pre neposedné holky?

Možností je celý rad a interiér detskej izby pre dievča, ktorá má rada pohyb vyriešime predovšetkým obstaraním netradičnej detskej postele. V ponuke dánskeho výrobcu môžete vyberať postele s kĺzačkou, domčekom, postele s vežou, s látkou okolo lôžka a ďalšie. Mohli by sme pokračovať. Ale pre zábavu tu nie sú len detské postele, tiež dekorácie môžu prispieť svojím dielom, pokiaľ je ich výber správny. Napríklad domček, niekedy sa používa tiež názov baldachýn, nemusíte umiestňovať len nad posteľ, ale aj doprostred izby ako stan. V ponuke dekorácií a doplnkov nechýba ani zostavy detského nábytku na kreslenie a iné ručné práce, ktorý je rozmerovo prispôsobený ich veku. Alternatíva pre malé slečny, keď ešte nechodia do školy a na klasický písací stôl majú ešte čas.

 

Dětská postel Tobo    Dětská postel Pino

 

Páči sa nám tiež výber odtieňov dekorácií, ktoré nájdete v tradičných dievčenských farbách ako svetlo ružová, alebo dekorácie s motívom kvetín, motýľov a pod. Ponuka je naozaj veľmi široká a možností pre vybavenie detskej izby celá rada. Navyše a to je veľmi dôležité, aj keď zaobstaráte posteľ treba so šmykľavkou pre malú slečnu, v neskoršom veku ju môžete demontovať na klasickú posteľ pre veľkú slečnu. Stačí vyvýšené lôžko znížiť, odstrániť šmýkačku, látku okolo lôžka, alebo veža a máte elegantný spanie pre vašej študentku. A čo chlapci? nie, nezabudli sme na ne.

 

 

Ako zariadiť izbu pre neposedné chlapcov?

Vlastne rovnakú voľbou nábytku či ak chcete postele, stačí iba zmeniť dekorácie. Áno, ponuka dánskeho výrobcu je tak jednoduchá a pritom vďaka zmene dekorácií máte pocit, že vlastne kupujete úplne inú kolekciu. A pritom je to stále rovnaký detský nábytok z masívu v bielom prevedení a v identickom dizajne. Ale posúďte sami, ako sa detská izba pre dievča len zmenou dekorácií premení v detskú izbu z masívu pre chlapca.

 

    

 

V detskej izbe chalana kraľuje modrá farba v mnohých odtieňoch pre dekorácie a je zachovaný biely odtieň pre nábytok. Toto spojenie vytvára veľmi príjemný kontrast. Vďaka identickému dizajnu a možnosti z širokého výberu dekorácií sa tiež ponúka riešenie pre zariadenie detskej izby pre chlapca aj dievča. Ak pre ne máte k dispozícii len jednu miestnosť pre ich kráľovstva, všetko môže byť krásne zladené, harmonické. A každý z nich bude mať akurát vo svojom priestore inú tému, iné dekorácie.


Ponuka dánskeho výrobcu je jednoducho úplne nový spôsob pre zariaďovania interiérov detských izieb. Nezabúdajte ani kvalitu nábytku a dekorácií, ktorá je na takej úrovni, že vám môže výrobca ponúknuť predĺženú záruku od 3 do 5 rokov. Ostatne kvalita a zmysel pre detail je zrejmá už z ilustračných fotografií. A my veríme, že voľbou tohto výrobcu ako nášho nového partnera sme urobili dobre a jeho návrhy vás osloví.