Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako zariadiť interiér pre dospievajúce dievča

Dospievajúce dievča má úplne iné požiadavky na vybavenie interiéru, než malé dievčatko. Postupom času sú "plyšiaci" nahradení úplne inými bytovými doplnkami, menia sa obliečky na posteľ a celková výzdoba miestnosti. V mnohých prípadoch je na ústupe tiež všade prítomná ružová a mladé dievčatá volia viac striedmejšie odtiene, najčastejšie potom bielu, červenú, alebo veľmi populárna je tiež svetlo zelenkavá. Čo vám na Aldo môžeme ponúknuť pre vaše už skoro dospelé dievčatá? Čo môžeme ponúknuť pre dievčatá, ktoré sa ešte neženú do vzťahu, ale už nežijú s rodičmi? Ako môže vyzerať návrh študentskej izby, či spálne pre jednu osobu, v našom prípade dospievajúce dievča v samostatnú ženu?

 

 

Patrová postel Higher    Dětský pokoj Finland

 

Návrh interiéru na fotografii patrí do našej novej kategórie, nového spôsobu predaja nábytku. Nemusíte nič hľadať. Všetko čo vidíte na fotografii je vám k dispozícii v ponuke samostatných dielov v jednom produkte. Na návrhu spálne z dreva borovice tak máte možnosť zakúpiť samozrejme posteľ, nočný stolík, komodu, šatníková skriňa, ale pozor, tiež červenú kovovú stoličku v rustikálnom dizajne a sadu kávových stolíkov Solta striebornej farby s využitím ako príjemný dizajnový doplnok. Snažíme sa tak nepredávať len nábytok ako taký, ale pomáhať vám tiež so zariaďovaním interiéru komplexne. Preto sa snažíme dané diely spájať a dúfame, že návrhy tak ako nás napadnú, vám spríjemní nákup na našich stránkach.

 

Studentská postel s úložným prostorem Travel

 

Pri tomto návrhu sme sa zamysleli nad tým, čo by malo dospievajúce dievča, žena mať v spálni. Určite väčšie miesto na spanie ako klasická detská posteľ, zvolili sme teda miesto na spanie pre matrac 140x200 cm. S pribúdajúcim vekom určite rastú aj potreby úložného priestoru pre najrôznejšie ošatenie, preto sme do návrhu vybrali práve posteľ, ktorá pojme naozaj veľa vecí a nezaberá pritom miesto v izbe ďalšiu skriňu.

 

Dětská postel s nebesy Amori

 

Našim cílem při návrhu těchto zajímavých interiérů bylo, aby vše co na fotografii vidíte, jste si u nás mohli pořídit. Kromě samozřejmě koberců, či obrazů. Celý letošní rok bude na našem portále Aldo nábytek nejrůznějších návrhů vzniklých ze spojení dílů všech kategorií přibývat a věříme, že náš nápad se vám bude líbit. Především že vám usnadní maximálně rozhodování, co s čím a jestli se to k sobě bude hodit a jak to asi bude spolu vypadat...??