Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako zariadiť kanceláriu v malom byte?

Zariadiť si kanceláriu v domácnosti má svoje pravidlá. Pokiaľ nemáte to šťastie, že môže byť kancelária zariadená ako samostatná miestnosť, je treba pracovný kút zariadiť ako súčasť nejakej izby. A vo väčšine prípadov to je práve obývacia izba. V dnešnom rozprávaní sa budeme venovať obom variantom, teda kanceláriu samostatne, alebo pracovný kút v interiéri. Ponuka nábytku je veľmi pestrá av dnešnej dobe už nie je problém zariadiť interiér na prácu z domu tak, aby ste boli maximálne spokojní a mali dostatok miesta.

 

Pracovňa ako samostatná miestnosť

Samozrejme, že pokiaľ máte možnosť vybaviť pracovňu ako samostatnú miestnosť, nemusíte až tak šetriť miestom. Môžete zaobstarať komody, regály, či zásuvkové kontajnery k písaciemu stolu. Rovnako samotný stôl si môžete dovoliť väčších rozmerov, ale aj napríklad rohový.

 

 

 

     

 

Na našej ilustračnej fotografii uvádzame jeden z mnohých dostupných návrhov, ktorý však zďaleka nemusí byť dodržaný. Výhodou, pre vás zákazníkov, je okrem iného aj na našich stránkach to, že zostavy sú veľmi flexibilné na výber. Čo to znamená v praxi? Jednotlivé diely si môžete vybrať v ľubovoľnom počte, alebo aj z celej zostavy si zaobstaráte "len" rohový písací stôl. Ponuka pracovní ako zostáv je vo veľmi modernom dizajne, prevláda odtieň čiernej, alebo bielej. Častou kombináciou je aj spojenie týchto protichodných odtieňov do jednej pracovne. Vo väčšine prípadov sú použité materiály mdf doska, sklo a kov s chrómovanou povrchovou úpravou. Ale aj pre milovníkov štýlového nábytku, napríklad industriálnych písacích stolov, máme v ponuke niekoľko zaujímavých kúskov z dreva borovice, laminátu aj mdf dosky. Naozaj zostaviť kanceláriu ako samostatnú miestnosť nie je s našou ponukou vôbec žiadny problém.

 

Pracovňa ako súčasť obývacej izby, spálne?

Začnime tým, že pokiaľ nemáte samostatnú miestnosť vyhradenú pre zariadenie kancelárie, najvhodnejším interiérom pre pracovný kút je bezpochyby obývacia izba. Celkom určite nie spálne, kde by vás počítač, či vášho partnera rušil a všeobecne sa umiestnenie elektroniky, vrátane televízie, práve do spálne neodporúča. Detská izba je už obsadená vašimi deťmi, ktoré tiež potrebujú písací stôl na štúdium a do kuchyne? To by sa veľmi nehodilo. Takže obývacia izba. Ideálne umiestnenie pracovne, či skôr samostatného písacieho stola je pri okne, kde môžete využiť denné svetlo. Písací stôl je tiež vhodné umiestniť do niektorého z kúta miestnosti. Nezaberie potom príliš veľa z priestoru obývačky. A práve kvôli týmto odporúčaniam nájdete v našej ponuke písacích stolov celý rad ich rohových variantov.

 

 

     

 

Ak tu hovoríme o písacích stoloch, možno mnohí z vás budú prekvapení dnešnými multifunkčnými designami. pre ilustráciu opäť prikladáme fotografiu. Ponuka písacích stolov dnes, to sú malé pracovne na pojazdoch s množstvom možností. Písacie stoly s možnosťou opätovného zloženia, keď nepotrebujete pracovať sa teší aj veľkej obľube. Aj tu platia rovnaké materiály, sklo, kov a mdf doska. Výhodou moderných písacích stolov je teda ich praktické využitie a malý pracovný kút si určite môžete dovoliť aj v malom interiéri.

A ak ste majiteľmi napríklad garsónky, či bytu s jednou izbou aj pre vás máme riešenie. Začiatky sú ťažké a pre tých z vás, ktorí sa ešte len pomaly zariaďujú, máme v ponuke veľmi unikátne návrhy. Najlepšie napovie jeden z príkladov, stolík pre notebook.

 

      

 

Takže ak vás naša ponuka oslovila týmito príkladmi, nechajte sa inšpirovať širokým výberom nábytku pre vaše riešenie bývania v kategórii "kancelárie".