Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako zariadiť malú kuchyňu?

V našej ponuke nájdete skrinky, ale aj veľké skrine do kuchyne aj samostatne, nie ako jedny z mnohých na zostavenie kuchynskej linky. Ponuka francúzskeho výrobcu sa sústredila na malé interiéry, alebo aj na tých z vás, ktorí žijú single a nepotrebujú ešte celú kuchynskú linku. Len jednoduchý kút na prípravu raňajok, či rýchlu večeru. Možno designy a riešenie návrhov možno mnohých z vás prekvapí.

 

Ostrůvek do kuchyně Copper

 

 

Kuchyňa v malom byte

Pokiaľ naozaj neplánujete obstaranie kuchynskej linky, pretože napríklad vôbec nevaríte a skôr sa venujete kariére, potom najrôznejšie kuchynské kabinety prídu určite vhod. Finančne nenáročné riešenie pre malé interiéry. V ponuke kuchynských skriniek nájdete najrôznejšie designy a odtiene. Materiálom je klasická laminátová doska, ktorá nie je náročná na údržbu. S malou kuchyňou súvisí aj zariadenie jedálenského kúta, či miesta, kde by ste si radi vypili rannú šálku kávy a zjedli malé raňajky. A pre malý byť určite neplánujete veľký jedálenský stôl, navyše pokiaľ ešte nemáte deti. Aj tu máme pre vás veľmi funkčné, praktické riešenia, tentokrát z ponuky nemeckého výrobcu.

 

    

 

Jedálenské zostavy ku kuchynským skrinkám sú navrhnuté tak, aby naozaj zabrali čo najmenej miesta v interiéri. Častým riešením je potom zavesenie jedálenského stola na stenu, ako je tomu na našej ilustračnej fotografii. Jedálenský stôl aj cez svoje malé rozmery ponúka vďaka praktickému dizajnu veľké množstvo odkladacích priestorov, čo sa určite hodí. Vo väčšine prípadov sa pri nábytku do malých kuchýň jedná o moderné, efektné designy. A tiež pre jedálenské zostavy platí široký výber z dizajnov a odtieňov.Nábytek do kuchyně Manchester

Ako vidíte, dnes nie je problém zariadiť veľmi príjemné kuchyňe pre mladých, ktorí ešte neplánujú rodinu. A samozrejme doma nevarí. Dnes nie je problém veľmi príjemne vybaviť nábytkom garsónku. Dnešný výrobcovia myslia na najrôznejšie situácie a životné etapy. Stačí si len vybrať.