Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako zariadiť malú kúpeľňu

Zariadiť malý priestor v kúpeľni tak, aby bol funkčný a zároveň príjemný, už našťastie dnes nie je žiadny problém. Chce to len správny výber a potom rozmiestnenie nábytku. Pokiaľ nemáte to šťastie a nemáte veľa priestoru k dispozícii na vybavenie interiéru kúpeľne, pokúsime sa v dnešnom článku predstaviť niekoľko nápadov, môžeme povedať tipov a tiež vhodných designov nábytku, ktoré vám pomôžu aj v malom priestore vytvoriť útulnú atmosféru.

 

V malej kúpeľni menej znamená viac

Keď máte malý priestor v kúpeľni, nie je úplne nutné mať v danom priestore všetko. Miesto vane je lepšie zaobstarať sprchovací kút, práčku môžete napríklad umiestniť do kuchyne, samozrejme ak sa dá a predovšetkým pre umiestnenie nábytku je najefektívnejší spôsob jeho zavesenia na stenu. Využitie stien, na ktoré sa často zabúda, ušetrí v kúpeľni naozaj veľa miesta na podlahe. Ponuka kúpeľňového nábytku s možnosťou zavesenia na stenu od francúzskeho výrobcu je veľmi široká a naozaj si môžete vybrať podľa vlastného vkusu a dispozícií vašu kúpeľne.

 

     

 

V podstate na stenu je možné zavesiť úplne všetko. Od skrinky na umývadlo, po skrinku na uteráky. Do malých interiérov výrobcovia navrhujú, či využívajú moderné, až minimalistický dizajn, často v bielom odtieni. Odtieň bielej totiž vie opticky daný priestor zväčšiť. K tomuto účelu sa využíva tiež zrkadiel, ktoré v malom interiéri majú rovnakú funkciu ako biely odtieň. Na našom e-shope nájdete kúpeľňový nábytok ako v zostavách, tak s možnosťou výberu samostatných skriniek. Akú cestu zvolíte pre vybavenie kúpeľne je už len na vás. Ak vás zaujali naše návrhy zostáv, dobre zvážte, či je práve do vašej kúpeľne vhodná a daný nábytok si riadne prezrite.

 

 

     

 

Odlupujúcí sa povrch, oprýskané skrinky, zhrdzavené kovania. Iste to dobre poznáte. Kúpeľňový nábytok ale potrebuje špeciálnu starostlivosť už pri výrobe. Dlhé roky potom musí odolávať zmenám teplôt a vysokej vlhkosti. Preto pri výbere komponentov dbáme na kvalitu materiálov, odolnosť a najmodernejšie povrchovej úpravy. Kúpeľňa je miestom, ktoré rovnako ako spálňa, má ponúknuť majiteľovi domu, bytu, príjemnú atmosféru. Nepodceňujte preto vybavenia kúpeľne. Dnes je ponuka nábytku do kúpeľne za veľmi priaznivú cenu a zútulniť kúpeľňu už nevyžaduje astronomické finančné čiastky.

 

     

 

Nepodceňujte preto vybavenie kúpeľne. Dnes je ponuka nábytku do kúpeľne za veľmi priaznivú cenu a zútulniť kúpeľňu už nevyžaduje astronomické finančné čiastky.