Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako zariadiť naozaj dievčenskú izbu, detskú izbu pre dievča?

Chcete, aby sa vaše princezná, či už malá, či väčšia slečna, cítila vo svojej izbe ako v naozajstnom kráľovstve? Hľadáte pre svoje dievčatko naozaj dievčenský dizajn, ktorý je charakteristický a originálny? Ponuka detských izieb pre dievčatá a študentských izieb pre dospievajúce dievčatá nebola nikdy krajšia ako je v tomto roku. Nádherné až romantické designy nábytku v tradičných dievčenských odtieňoch, ako je biela a ružová. Ale v dnešnom inšpiratívnom rozprávaní vám chceme predstaviť úplne unikátnu kolekciu nábytku, ktorá predstavuje najnovšie trendy v bytovom dizajne detského nábytku. Kolekcia Papatya, ktorá vás osloví elegantným dizajnom s rustikálnymi prvkami a tiež vysokou kvalitou.Detská izba pre dievča, to je nekonvenčný prístup k zariaďovaní interiéru

Medzi zariaďovaním detskej izby pre dievča a detskej izby pre chlapcov je naozaj veľký rozdiel. Interiér malé aj väčšie slečny je viac doplnený dekoráciami, tiež je často súčasťou izby priestornejší, teda väčšia šatníková skriňa na ktorej nesmie chýbať zrkadlo, ale aj samotná posteľ, či písací stôl sú navrhnuté z odlišným prístupom. Posteľ v kolekcii Papatya s komfortným čalúneným čelom, ktoré samo o sebe je dekoratívneho charakteru a je navyše ozdobené prvkami, ktoré majú podobu brúseného diamantu.

V kolekcii si môžete vybrať z dvoch rozmerov postele a to pre menšie dievčatá s rozmerom miesta na spanie 100x200 cm a pre väčšie dievčatá, už dospievajúce slečny je k dispozícii posteľ pre matrac o veľkosti 120x200 cm. Rustikálne prvky sú znateľné aj na posteliach, vrátane už spomínaného, nádherného čela, ktoré bude veľkou ozdobou celého interiéru. Biely odtieň v tmavo ružovým patrí ku kombinácii, ktorá je už roky pre vybavenie dievčenských izieb najobľúbenejšia.

  

Zaoblené hrany nábytku sú rozhodne príjemnejšie, než ostré, o ktoré sa môžu predovšetkým malé slečny zraniť. Oblé tvary nábytku tiež lepšie korešpondujú s rustikálnym dizajnom a všeobecne navodzujú elegantnejší a romantickejší atmosféru. Nábytok z tejto úchvatnej kolekcie v sebe nesie tiež stopy secesného nábytku, tak ako ste ho iste mali možnosť vidieť u niektorých z prehliadok na zámku. Nábytok, s ktorým u vášho dievčatka rozhodne nešliapnete vedľa.

Detský nábytok nevyberajte len očami, aj vysoká kvalita je dôležitým aspektom

Design je to, čo osloví dievčatko, mladú dievčinu. Ale vy ako rodičia ste viac zodpovední aj za druhú stránku veci a tou je kvalita. Dávať prednosť síce drahšiemu, ale o to kvalitnejšiemu nábytku je veľmi rozumné. Nábytok je komodita, ktorá sa neobstaráva len na rok, či dva, ale iste chcete, aby vybavenie detskej izby bez väčšej ujmy na zdraví, sprevádzalo vašu princeznú až do dospelého veku, teda aspoň minimálne do 18 rokov. A v dnešnej dobe býva pravidlom, že deti odchádzajú z rodinného hniezda stále neskôr.
A ak zaobstaráte kvalitný nábytok, ktorý aj po niekoľkých rokoch používania zachová svoj vzhľad, môže mať vaše dievčatko krásny začiatok, napríklad do vlastného bytu, kedy sa jej, jeja izbička stane už spálňou. Nábytok z kolekcie Papatya je vyrobený z mdf dosky, ktorá rozhodne ponúka lepšie úžitkové vlastnosti než laminát. Samozrejmosťou je soft systém, pomalé zatváranie dvierok a šuplíkov. Ak zaobstaráte kvalitný nábytok, poteší vás tiež jednoduchá montáž a nábytok aj v prípade napríklad sťahovania, môžete zložiť a zase rozložiť. Kvalitný nábytok nie je určite na jedno použitie. Kolekcia tohto nábytku patrí k tým, ktoré ako obchodníci radi odporučíme, pretože kvalitou a spracovaním je na vysokej úrovni.