Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako zariadiť obývaciu izbu lacno?

Ponuka nábytku do obývacej izby na nábytku Aldo prináša ako dizajnové, luxusné návrhy, tak veľmi lacné riešenie pre menšie interiéry. Ponuka nábytku, predovšetkým potom jeho designov je v dnešnej dobe veľmi dômyselná. Naozaj za veľmi nízke obstarávacie náklady možno zariadiť obývaciu izbu komplatné a navyše ešte v modernom dizajne, ktorý kladie dôraz na maximálne využitie daných dielov. Spôsobov je hneď niekoľko a my vám dnes chceme predstaviť nápady do obývacej izby od francúzskeho výrobcu.

 

 

Nábytok do obývačky v industriálnom dizajne

Kolekcia prináša ponuku veľmi lacných dielov nábytku do všetkých interiérov. Naviac je tu možnosť výberu zo štyroch dostupných odtieňov vrátane obľúbenej bielej farby, alebo naopak farby kávy, v neposlednom rade tiež možný výber z prírodných odtieňov. Nábytok do obývacej izby je lacný z niekoľkých dôvodov. Jedná sa samozrejme o sériovú výrobu, materiálom je laminátová doska a dizajn je jednoduchý, práve preto aby nebol náročný na výrobu a náklady neboli vysoké. Výsledkom sú lacné, praktické a efektné diely nábytku. Čo vám môžeme ponúknuť do obývacej izby konkrétne z tejto kolekcie? 

 

Set dvou kávových stolků     Obývací pokoj zařízený díly z kolekce Industry

 

 

Laminátové regály a praktickými boxmi

Častým riešením vybavenia obývacej izby tak, aby boli obstarávacie náklady nízke, sú najrôznejšieho typu regály. Francúzsky výrobca šiel so svojím návrhom ešte ďalej a ako jeden z mála prináša regály s boxami, ktoré nie sú látkové ako som predovšetkým zvyknutí, ale sú tiež z lamina. Nosnosť boxov, respektíve ich využitie je určite oproti látkovým ďaleko väčší. Ponuku tohto riešenia nájdete v našej kategorií regály a boxy Cubo v trendy spojenieuodtieňov bielej s čiernou. Regály môžete kúpiť samostatne ako praktické doplnenie úložných priestorov v interiéri obývacej izby, alebo možno týmito regálmi vybaviť obývačku ako takú, teda ako celok. Ako príjemne môže interiér vyzerať vám pre inšpiráciu predstavujeme jedným z našich návrhov možného zostavenia.

 

 

Samozrejme že možností je veľa, dnes sme vám predstavili len zlomok "lacného nábytku do obývacej izby" z našej ponuky. Doby, kedy sa do obývačky vybavovaly mohutnými obývacimi stenami, pretože nič iného vlastne na trhu s nábytkom nebolo, su dávno preč. Dnes možno interiéry zariadiť veľmi efektne s rovnakým využitím, ale daná miestnosť vôbec nemusí byť preplnená nábytkom. Aj z tohto dôvodu je zariaďovanie interiérov menej finančne náročnejšie, než tomu bolo pred rokmi.