Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako zariadiť úzku, dlhú izbu pre vaše deti?

Je to veľmi dôležité, nábytok, nielen pre deti, nemožno vyberať len podľa toho, čo sa nám páči najviac. Bohužiaľ, nič s tým neurobíme, ale je to tak. A tá najväčšia otázka nastáva predovšetkým pri riešení malého interiéru. A ak je miestnosť pre zariadenie detskej izby, navyše dvoch detí, ešte navyše v tvare úzkeho, dlhého rezanca, problém je na svete. Ale my vám k tomuto rezancu môžeme ponúknuť nábytok so šťavou. A aj deti predsa "špagety a zásadne s kečupom" milujú, aj keď by najradšej pán Zdeněk (známy to kuchár), kečup vyhodil oknom.

Ale späť k riešeniu, späť k ideálnemu nábytku pre vybavenie úzke, dlhé detskej izby. No ideálne? Predsa zostava nábytku pre deti, ktorá je tiež úzka a dlhá. A takú, vám dnes chceme predstaviť. Detská izba Kwai, ktorú vám domov vozíme a doručujeme vlastnými vozidlami, až zo slnečného Španielska. A tak tí z vás, ktorí sa predsa len z dôvodu pandémie radšej budú zdržiavať ešte v našich slovenských krajoch, môžete cestovať aspoň s nami, pretože v našej ponuke nájdete celý rad ďalších zaujímavých destinácií. 

    

Zostava detského nábytku Kwai ponúka dve lôžka, jedno horné, ktoré je pevné a druhé dolné v podobe vysúvacieho lôžka, ktoré je možné využívať na každodenné spanie, alebo prespanie návštevy vašich detí. Či už zaobstaráte zostavu pre jedno, alebo dve deti, získate tiež nemalé úložné priestory, ktoré vám nahradí šatníková skriňa, komoda a polica, ktoré týmto kupovať už nemusíte. A všetko v jednej priamke, pozdĺž steny, teda zostane ešte dostatok priechodného miesta, zostane dostatok priestoru nielen pre umiestnenie písacieho stola, ale tiež vznikne voľný priestor na hranie. A to je v detskej izbe "veľmi dôležité".Kvalita, kvalita a zase ta kvalita. Nenechajte sa zlákať príliš nízkymi cenami, nereálnymi zľavami až 70%. Nábytok musí niečo vydržať, predovšetkým potom v detskej izbe a tak zásadou čísla jedna a tou najdôležitejšou je sila materiálu. A je už jedno, či sa jedná o laminát, mdf dosku, alebo masívne dreva, tam by o to viac mala byť hrúbka väčšia, aspoň 3,5 cm, aby vôbec bolo možné nábytok označiť za masívny. Ak je nábytok z mdf dosky, alebo z laminátu, ako je tomu u zostavy detského nábytku Kwai, potom nosné dosky konštrukcie majú 2,5 cm a pod tento rozmer by hrúbka ani nemala byť schválená na výrobu. Teda keď vyberáte nábytok, ak môžeme ako predajcovia nábytku poradiť, nezaobstarávajte nábytok z laminátu o sile 15-18 mm. Verte nám, že predovšetkým za plnej prevádzky pevný nábytok oceníte.

O niečo väčší priestor pre vybavenie detskej izby, ale stále v tvare dlhého "rezanca"?

Ak je izba v tvare "rezanca", ale predsa len na šírku o niečo väčší, potom odporúčania sú mnohé. Od poschodových postelí, cez multifunkčné riešenie detských postelí s písacím stolík, skrátka a dobre, našťastie dnešná ponuka je naozaj široká a rozhodne v dnešnej dobe možno každú miestnosť zariadiť tak, aby bola funkčná, nepreplnená nábytkom a vzdušná.

  

Ako príklad môžeme uviesť detské postele s písacím stolom Mak v rôznych odtieňoch. Minimalistické poňatie, efektívne využitie každého centimetra a moderný, trendy dizajn, ktorý sa predovšetkým starším deťom bude páčiť. V každom prípade, pre malý interiér je správny výber postele tým najzásadnejším, pretože práve posteľou, možno ušetriť z vášho interiéru najviac. A nabudúce? Pôjdete s nami napríklad do Paríža? Ako bývajú deti tam?