Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako zostaviť spálňu na e-shope?

O spálňach sme toho napísali už naozaj veľa. Kde by mala byť umiestnená manželská posteľ, ako zariadiť malý interiér, alebo naopak veľký interiér spálne, ktorý je odtieň je vhodný pre miestnosť plnú slniečka, alebo ktorý pre tmavá zákutia. Spálňe ako všetky miestnosti v domácnosti majú svoje pravidlá, ktoré by sme mali vzhľadom na kvalitný spánok rešpektovať. Teraz teda vieme čo chceme a ako má byť nábytok v spálni rozmiestnený, ale čo samotný nákup, výber dielov? Skúsme si všetko postupne prejsť, treba na našej novej kolekcii Easy, ktorú ako nábytok do spálne ponúka prostredníctvom Nábytku Aldo francúzsky výrobca. A že je o čo stáť sa čoskoro dozviete, predovšetkým s ohľadom na obstarávaciu cenu.

 

 

Čím v spálni začať?

Samozrejme manželskou posteľou. Je potrebné vybrať predovšetkým vhodný rozmer tak, aby obaja z partnerov mali v priebehu spánku dostatok miesta a vzájomne sa tak nerušili. V kolekcii Easy, ktorú vám dnes predstavíme je výber postele veľmi flexibilné, pretože si môžete vybrať až z troch dostupných rozmerov pre umiestnenie matraca. Naviac tiež môžete zaobstarať manželskú posteľ s zásuvkou ako úložným priestorom. Ak šuplík zaobstaráte ponúkajú sa jeho ďalšie varianty. Súčasťou šuplíku je tiež nočný stolík. Šuplík môžete zaobstarať z oboch strán postele, každý z partnerov tá má k dispozícii jeden, vrátane už spomínaného nočného stolíka. Ale môžete kúpiť napríklad aj posteľ bez šuplíku, v klasickom prevedení a nočné stolíky pre samostatné umiestnenie vedľa postele. Áno, len pre samotný jeden diel kolekcie Easy, manželskú posteľ, ponúka výrobca toľko rôznych možností. Samozrejme tiež výber z odtieni podľa vaše vkusu.

 

    

 

Všetky varianty postelí sú prispôsobené aj možnosti obstarania spomínaného šuplíku. Alebo môžete posteľ zaobstarať bez neho. Výrobca dáva možnosť výberu z trendy odtieňov bielej, alebo kávy, v neposlednom rade nezabudol ani na milovníkov prírodných odtieňov. Určite s nami budete súhlasiť, že dizajn je veľmi príjemný. A trúfame si tvrdiť, že rovnako ako nás i vás určite prekvapí veľmi dostupná, obstarávacia cena. Pre príklad uveďme zostavu spálne Easy na fotografii nižšie, ktorá číta manželskú posteľ bez šuplíku, dva nočné stolíky, komodu a priestrannou, štvordverovou šatníková skriňa so zrkadlami a to všetko za necelých 528 Eur. Samozrejme s roštom a našou dopravou zdarma.

 

 

Ale dnešný článok je predovšetkým o možnostiach výberu. Kolekcia nábytku do spálne Most a Charly sú dve rôzne kolekcie, ktoré však môžete medzi sebou vzájomne prepájať do harmonických celkov. Ostatne ako tiež môžete vidieť na návrhu spálne. Ponúka sa tak možnosť nespočetných riešenie pre vašej spálni. Potrebujete inú šatníková skriňa? Malú, veľkú, so zrkadlami? Uprednostnili by ste inú komodu? To všetko je v týchto kolekciách možné. Uveďme si na ďalších fotografiách, napríklad práve na odtieni káva, aké ďalšie diely potom do spálne môžete pridať, alebo samozrejme naopak vymeniť.

 

 

 

Ukážky produktov, ktoré uvádzame pre odtieň káva sú len len zlomkom obsiahlej kolekcie. Pozeráte sa v spálni radi na televíziu? Potom si v odtieni káva kúpte do vašej spálne televízny stolík. Máte práve v spálni miesto na malý pracovný kút? Potom si v rovnakom dizajne kúpte písací stôl. Stále by ste chceli niečo iné? Treba skriňa s posuvnými krídlami a zrkadlovým priečelím? Áno, aj to je možné. Kolekcia, to je predovšetkým možnosť voľného výberu a vy sami rozhodnete ako finálnu podobu bude vaša spálňa mať. A rozhodnete aj o tom, koľko vás bude stáť. Môžeme povedať, že spojenie kolekcií Easy a Infinty, to je nábytok na mieru.