Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aktuálna ponuka detských izieb pre prváčikov

Predovšetkým v období letných prázdnin sa rodičia budúcich prváčikov pripravujú na začatie školského roka. Nástup ratolesti prvýkrát do školy je mnohokrát spojené nielen s veľkými emóciami, ale aj starosťami. Rodičia v tomto období okrem iných povinností často zariaďujú detskú izbu už so všetkým aby dieťa malo všetko potrebné len čo sa stane školopovinné. Aby hľadanie v širokej ponuke detského nábytku bolo prehľadné a jednoduché, pripravili sme pre vás prvýkrát kategóriu detských izieb pre školákov. Tá je ďalej rozdelená na ponuku detských písacích stolov a detských stoličiek k písaciemu stolu. Prečo? Rad z vás má už detská izba zariadený, zostáva iba dokúpiť práve len písací stôl so stoličkou. Variantov odtieňov a najrôznejších dizajnov je naozaj široká a prevažne od francúzskych výrobcov či nemeckého výrobcu.

 

  

 

Rodičia u nás nájdu detské izby pre dievčatá aj detské izby pre chlapcov a pre koho je izba určená je poznať už na prvý pohľad. Nechýba ani ponuka neutrálnych odtieňov či dizajnov, ktoré budú vyhovovať spoločnému priestoru detskej izby pre dievča aj chlapca. Nájdete aj návrhy zostáv, ktoré veľmi prakticky vyrieši problém s nedostatkom miesta v detskej izbe a tu by sme vám pre inšpiráciu rozhodne odporučili navštíviť kategórii detských multifunkčných postelí ktorých súčasťou je písací stôl a úložné priestory. Aj takéto postele sú svojim designom vhodné pre prváčikov.

 

Ale späť k novej kategórii detské izby pre školákov, kde ako sme už spomenuli patria aj písacie stoly pre deti a detské stoličky. Vyberať môžete tiež z ponuky rastúcich písacích stolov, ktoré možno prispôsobiť výškou a sklonom pracovnej dosky vzrastu dieťaťa. Rastúce písacie stoly patrí k veľmi vyhľadávanému typu nábytku. Písacie stoly pre deti v našej ponuke vždy dodržiavajú odporúčanú výšku pracovnej dosky.

 

 

 

Bohužiaľ často sa stáva, že zostane u obstaranie kvalitného písacieho stola a na kvalitné, funkčné detskú stoličku sa nejako zabúda. Nepodceňujte obstaranie detskej stoličky, ktorá by rozhodne mala mať možnosť nastavenia výšky sedadla. len tak zaistíte, aby držanie tela a spôsob sedenia pri učení bolo pre dieťa zdravé. Ponuka detských stoličiek úzko súvisí s ponukou písacie stolov, možno tak tieto produktu vzájomne prepojovať do harmonických zostáv. Veríme že u nás vášmu prváčikov, ale aj staršiemu dieťaťu treba pri zmene detskej izby na iný, nájdete to čo hľadáte.