Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aký je vlastne moderný detský nábytok?

Často je skloňovaný moderný detský nábytok v mnohých pádoch. Ale o aký dizajn sa vlastne jedná a čo je jeho charakteristickým znakom? V dnešnom článku sa budeme snažiť moderný detský nábytok bližšie špecifikovať, respektíve povieme si hlavne niečo o jeho kladoch. Moderná detská izba je predovšetkým funkčný a jednoduchý. Dizajn sa snaží maximálne využívať každý centimeter danej miestnosti. pre moderné designy sú charakteristické tiež určité odtiene, menujme aspoň niektoré z nich. Medzi vyhľadávané určite patrí biela, čierna, šedá, alebo kombinácia niekoľkých odtieňov napospol v geometrických tvaroch. Najväčšiu ponuku moderného dizajnu pre deti prináša na naše stránky francúzsky výrobca.

 

Dětská postel Reverse     Dětská postel Swan

 

Na druhej fotografiu dizajn určený slečnám v snehovo bielom prevedení. Aj tu nájdeme niekoľko praktických prvkov, ako napríklad možnosť napojenia regálu ku komode, alebo tiež k písaciemu stolu. Samozrejmosťou je šuplík pod posteľou a možnosť jej výberu z niekoľkých rozmerov miesta na spanie. Ale vyberať tiež môžete z dvoch rozmerov šatníky, k dispozícii je tiež veľmi zaujímavá knižnica, ktorá na fotografii nie je uvedená. Kolekcia nábytku Sacha je veľmi kvalitná, nadčasová a cenovo dostupná. Aj moderné vybavenie detskej izby možno dnes zaobstarať za veľmi priaznivé ceny.

 

 

Multifunkčný detský nábytok

Za moderné môžeme považovať všetko, čo ponúka ako diel nábytku viac funkcií. S multifunkčným detským nábytkom sa doslova a do písmena v posledných niekoľkých mesiacoch roztrhol vrece. Konečne začínajú výrobcovia brať do úvahy skutočnosť, že každý má pre vybavenie detskej izby úplne iné rozmery miestnosti a bohužiaľ vo väčšine prípadov skôr menšie. Za veľmi nadčasové a moderné považujeme v našej ponuke multifunkčné detské postele. Tie dokážu snáď najviac ušetriť toľko drahocenný priestor v detskej izbe.

 

Hlavnou charakteristikou multifunkčných detských postelí je vyvýšené lôžko a pod ním vo vzniknutom takto priestore umiestnený písací stôl, veľakrát aj šatníková skriňa. Ponuku týchto posteľou s ohľadom na vzrastajúci dopyt vás zákazníkov sa snažíme neustále rozširovať. A designy sú naozaj "francúzske". Nábytok Aldo sa tiež môže pochváliť jedným malým, bezvýznamným prvenstvom a to, že sme ako spoločnosť boli prví, ktorí tento dizajn začali na českom a slovenskom trhu vám zákazníkom predstavovať.

 

Dětský pokoj Fabric pro kluka      Dětská postel Higher pro holky

 

Na ďalších ilustračných fotografiách je uvedená multifunkčná detská posteľ Battle dizajnom vhodná pre chlapcov a detská posteľ Moby, samozrejme dizajnom, respektíve odtienom určená dievčatám. Uviedli sme len ako príklady pre predstavu, ponuka multifunkčných designov je samozrejme ďaleko väčšie, naozaj si stačí len vybrať. Účelom týchto designov ako je zrejmé určite už z fotografie je úspora miesta v interiéri. A ten pri posteli zabezpečuje predovšetkým písací stôl, ktorý vždy v prípade potreby miesta na hranie jednoducho pod posteľ zasuniete. U postele Battle určené chalanom šiel výrobcu s dômyselným dizajnom ešte ďalej a pod vyvýšeným lôžkom je okrem písacieho stola umiestnená tiež šatníková skriňa, komoda a rad políc. Množstvo nábytku vždy závisí na výške umiestnenia lôžka. Čím je lôžko vyššia, tým je množstvo úložných priestorov väčšie.

Moderných designov je celá rada a my by sme mohli o nich písať ešte ďalších niekoľko odsekov. Je lepšie si našu ponuku prejsť, čo sa týka detského nábytku určite stojí za inšpiráciu. Navyše kolekcie francúzskeho výrobcu to je nákup na istotu.