Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aldo pomáha s návrhmi interiérov

Keďže nás design baví, snáď práve preto sa naša značka stala synonymom nových trendov a designov a najrôznejších nápadov na bývanie. Návrhy interiérov sú, môžeme povedať hneď vedľa ponuky nábytku v samostatných dieloch, ďalšou skupinou ktorú vám predstavujeme. Čo to znamená v praxi? Čo vám vlastne ponúkame? Nápad. Ako môže váš interiér vyzerať, keď spojíte hneď niekoľko daných dielov do jednej miestnosti? Dielov, ktoré by boli ťažké v tak širokej ponuke nájsť a dielov, ktoré by vás možno ani nenapadli spojiť do jedného návrhu. Najlepšie bude uviesť pár príkladov jednotlivých zostáv.

 

 

Spálňa, študentská izba single

Na fotografii uvádzame návrh, ktorý môže vyriešiť interiér pre jednu osobu. Či už ako klasická spálňa, alebo veľmi príjemná študentská izba. Návrh je zostavený tak, že všetko čo na fotografii vidíte, môžete u nás zakúpiť. Samozrejme myslené ako samostatný diel nábytku v danej kategórii. Nehovoríme tu o kobercoch, obrazoch, či lampičke na nočnom stolíku. K dispozícii však u zostavy spálne single máte posteľ, nočný stolík, komodu, šatníková skriňa, dizajnový konferenčný stolík a ďalšie, všetko krásne zladené.

 

Ložnice Aalborg black    Ložnice Most ve světlém provedení

 

Ale aj tu, aj keď sme podobu interiéru navrhli sami, môžete vyberať z ponuky dielov. Niekto možno nebude chcieť stoličku, iný sadu strieborných stolíkov. Našou snahou je vám ukázať, že nábytok z jednotlivých kategórií je možné krásne spájať, medzi sebou kombinovať. Návrh spálne single je ukážkou, ako moderný nábytok môže harmonicky ladiť s rustikálnymi prvkami. Nábytok v bielom prevedení z materiálov pre zdravotnú nezávadnosť miestnosti. A tu hlavne v spálni ocenia asi veľa z nás.

 

 

Návrhy interiérov pre deti

 

     

 

Na fotografiách zostáv pre školákov opäť zaobstaráte všetko, čo na nich vidíte. Písací stôl, detskú stoličku, kontajner, ale pri druhej fotografii treba aj regál s látkovými boxmi Winny. Opäť z našej strany snaha ukázať vám zákazníkom, ako môžu dané diely byť medzi sebou spájané. A samozrejme opäť všetky dané diely nájdete na našich stránkach samostatne. Najrôznejších kombinácií len pre návrhy všetkého potrebného na miesto na učenie vašich detí, tvoria veľkú skupinu. Nájdete obdobné návrhy v modrom odtieni, bielo zelenom, alebo prírodnom odtieni javora v kombinácii so zelenými prvkami. Posúďte sami, čo všetko je možné spojením daných dielov získať.

 

 

Na Aldo návrhy pre všetky miestnosti v domácnosti

Uviedli sme len pár príkladov pre vašu predstavu. Najrôznejších nápadov na vyriešenie interiérov je celý rad a to naozaj pre všetky typy miestností. Od detských izieb, cez jedálne až po predsieň. Taktiež niektoré návrhy nájdete v kategórii rustikálneho nábytku, či nábytku z masívu. Všetky naše nápady na vyriešenie, zariadenie danej miestnosti majú jedno spoločné. To, čo na našich fotografiách zostáv vidíte, to naozaj u nás kúpite.

 

   

 

Zostavy sú jednoduchým spojením samostatných dielov z rôznych kategórií do jednej miestnosti. Tento spôsob ponuky budeme aj naďalej rozširovať s ohľadom na váš stúpajúci záujem o našu radu, čo by ste mi odporučili k danej posteli, stola a podobne. Veríme, že náš nový spôsob predaja nábytku bude pre vás inšpiráciou a uľahčením plánovanie zariadení príjemného domova.