Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aldo, radí, ako vybrať detskú postieľku

Základom pre príchod bábätka na svet je detská postieľka. Nábytok Aldo sa snažil výber postieľok zvoliť podľa ergonomických zásad bývania a predovšetkým tak, aby mamičky mali všetko potrebné po ruke. Dnes vám predstavíme detské postieľky ako do detských izieb, tak do spální.

Postieľka klasická

Pre svoje bábätká hlavne chceme, aby ich spánok bol zdravý a pokojný. Jednoduchý, ale účelový design detskej postieľky je veľmi obľúbený a čo je hlavné, je fakt, je práve použitý materiál. Detská postieľka má úložný priestor v podobe šuplíka po celej jej dĺžke, je teda veľmi praktická. Detská postieľka vďaka vysokej kvalite spracovania ponúka veľmi jednoduchú manipuláciu s bočnicami a to po oboch stranách. Odtieň buk pôsobí veľmi prirodzene. Čistý rozmer na spanie je 60 x 120 cm a taký rozmer potrebujete aj pre veľkosť matraca, ktorá nie je v cene postieľky. Detská postieľka má tri regulácie roštu, ktoré ocení každý rodič pre pohodlné a bezpečné zaobchádzanie s dieťaťom!!

 

 

Postieľka multifunkčná

Prichádzame s designom, ktorý vás v mnohých ohľadoch prekvapí. Francúzsky výrobca ponúka riešenie, ako ušetriť nemalý obnos finančných nákladov, minimálne za jednu detskú izbu, ktorú by ste museli kupovať, až vaše bábätko postieľke odrastie. Ale tiež sa zbavíte starosti, kam s detskou postieľkou, keď sa budete chystať zaobstarať klasickú detskú posteľ. Známym? Na aukcii? Nie, nič také vás nečaká. Čo ale naopak môžete očakávať od postieľky prínosného, ​​vám radi predstavíme.

 

   

 

Postieľka rastúca

Ak sa chcete vyhnúť starostiam kam s detskou postieľkou až jej rozmerom vaša ratolesť odrastie a chcete zaobstarať detskú izbu na dlhú dobu, teda až do dospelosti dieťaťa, kolekcia Alpa vás určite osloví. Detská postieľka ponúka možnosť rozloženia na klasickú detskú posteľ pre matrac 90x200 cm a tiež ostatné diely nábytku aj v detskej izbe využijete bezo zvyšku. Týmto riešením samozrejme ušetríte nemalé finančné prostriedky a to bol aj zámer dômyselného dizajnu, ktorý prináša francúzsky výrobca. Detský nábytok z tejto kolekcie môžeme smelo zaradiť do kategórie nadčasového designu.

 

   

 

Pokiaľ sa rozhodnete pre toto riešenie vybavenia detskej izby a chcete, aby nábytok dieťa využívalo až do dospelosti, všetko je o premene detskej postieľky.

1 krok od narodenia do 3 rokov veku dieťaťa
- detská postieľka v základnom zostavení pre matrac 70x140 cm

2 krok od 3 do 5-6 rokov veku dieťaťa
- detská postieľka ako posteľ bez bočníc, ale aj pre matrac 70x140 cm

3 krok od 6 až do 18 rokov veku dieťaťa
- premena postieľky jednoduchou demontážou na detskú posteľ, matrac 90x200 cm

 


V ponuke tejto kolekcie však nie je zaujímavým dielom iba detská postieľka s možnosťou rozloženia, ale aj ďalšie diely nábytku sú veľmi praktické. Napríklad praktické schodíky, ktoré využije malé dieťa na to, aby sa lepšie dostalo do postieľky. K šatníkovej skrini je možné použiť regál s praktickými vešiakmi. Pri postieľke je tiež nadstavec s tabuľou na písanie, ktorý využije najprv mamička, potom dieťa na kreslenie a študent na nejaké poznámky. Nechýba ani šuplík, ktorý je možné využiť ako u postieľky, tak klasické detské postele. A pre študentov či školákov je tu komoda, ktorú využijete aj ako písací stôl.

Než sa teda rozhodnete pre nejakú detskú postieľku, nezabudnite, že dnes sú aj postieľky, ktoré vám ponúknu množstvo možností a funkcií. Dômyselný design, ktorý vám v niekoľkých nasledujúcich rokoch môže ušetriť nemalé finančné prostriedky.