Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Barové stoličky českého výrobcu

Dnešné moderné kuchyne, bývajú často prepojené buď s jedálňou, alebo obývacou izbou. Veľmi modernou súčasťou kuchyne je aj barový pult, pri ktorom nesmie chýbať barová stolička. Nemecký výrobca nábytku, spoločnosti Vasasong, ponúka veľmi kvalitné a moderné barové stoličky. Niektoré z nich, Vám dnes predstavíme.

 

Barové stoličky umývajú štýl a váš interiér zmení

Určite nám dáte za pravdu, že budú v danom interiéri aj veľmi štýlovým doplnkom. A mnohí z vás už zaobstarali tieto barové stoličky aj napriek tomu, že na sedenie sú využívané je sporadicky. Barové stoličky v trendy industriálnom dizajne sú skrátka originálnym doplnením interiéru či už jedálne, alebo obývacej izby.

 

      

 

Často sú tiež využívané na komerčné účely v reštauráciách či zasadacích miestnostiach pri stole s rýchlym občerstvením. Ale najviac to stoličkám určite pristane doma, pretože úplne zmení váš interiér. A na našich stránkach si môžete v identickom dizajne vybrať aj zo širokej ponuky barových stolov v industriálnom dizajne.

 

Barové stoličky potrebujú barový stôl

Predstavujeme ďalší z radu barových stolov z ponuky kolekcie Rustic brown. Stabilita a pevnosť vďaka kovovej konštrukcii, doska stola a police z laminátu s povrchovou úpravou vierohodnej imitácie dreva. Spojenie čierneho kovu a prírodnej imitácie je charakteristické pre návrhy industriálnych designov, ktoré sa stali v posledných dvoch rokoch tak populárne.

 

 

 

V dnešnom modernom dizajne je všetko možné, fantázii sa medze nekladú a ako sa dá barový stôl využiť deklarujú aj ilustračné fotografie, na ktorých najrôznejšie návrhy predstavujeme. Veľmi dostupná cena vďaka minimalistickému designu, ktorý je zároveň veľmi vhodný aj do malých interiérov a sériovej výrobe. Kolekciu Rustic brown brown vyváža výrobca do celého sveta a teraz máte možnosť zaobstarať aj na našom trhu. A my veríme, že budete spokojní nielen s cenou, ale aj kvalitou a jednoduchou montážou.