Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Barový nábytok v luxusnom prevedení

V dnešnej dobe je veľmi in, mať v interiéri obývacej izby, alebo kuchyne barový kútik, kde môžeme zasadnúť so svojimi priateľmi, napríklad k dobremu poháriku vína. Je to veľmi podobné, ako zariadenie jedálenského kúta. Nábytok Aldo, Vám nábytok na zariadenie barového kúta ponúka od španielskeho dodávateľa.

 

 

Barová stolička

Španielsky výrobca je známy svojou značkou Industry pre moderný, dizajnový nábytok, predovšetkým potom pre zariadenie interiérov kuchýň a jedální. Jeho moderné, originálne dizajny a veľmi kvalitný nábytok, nadchne všetkých, ktorí majú radi moderné zariadenie interiéru bytu. V novej kategórii luxusné barové stoličky, na našom portále, nájdete rôzne dizajny barových stoličiek v neprebernom množstve odtieňou, tak veríme, že si každý vyberie tú pravú. Barová stolička, ktorú sme Vám predstavili, ako prvú, je vyrobená z odľahčenej ocele s obľúbenou úpravou chróm, ponúka veľmi kvalitné vzduchový piest pre reguláciu výšky, teda ľahkú manipuláciu a sedák s náznakom opierky s tvrdeného platu. Možnosť regulácie výšky sedadla pre dizajnové barové stoličky sú praktickým riešením, pretože nemusíte tak striktne dodržiavať výšku barového stola. Regulácia výšky sedadla ponúka flexibilnejší a celkom určite širšie možnosti výberu a využitia. Ako ďalšiu Vám predstavíme barovú stoličku, ktorá má oprávnene prívlastky, ako elegancia a jemnosť. Elegancia v modernom poňatí za použitia nových technológií výroby a veľmi kvalitných materiálov, ako je nekorodujúca oceľ s povrchovou úpravou alumínium. Sedák stoličky je spolu s opierkou vyrobený z liateho dreva, ktoré je lakované. Vybrať si môžete aj z mnohých odtieňov, rovnako tak ako si z ponuky španielskeho výrobcu môžete zaobstarať v rovnakom prevedení barový jedálenský stôl a vytvoriť si tak veľmi moderný interiér kuchyne, či jedálne.

 

 

 

Barový stôl

Dizajnový jedálenský stôl, pre umiestnenie spolu s barovými stoličkami, ktoré sme Vám predstavili, ako prvé, v modernom prevedení a od rovnakého španielskeho výrobcu, nájdete na našom portáli v kategórii luxusné jedálenské stoly. Môžete si tak zostaviť veľmi modernú jedálenskú zostavu pri zachovaní konformity odtieňov. Iste nám dáte za pravdu, že barový stôl, svojou výškou jedálenské plochy, je veľmi moderný a elegantný.

 

 

 

Barový stôl môžete, ako sme spomínali už v úvode, v prípade potreby rozložiť na väčší rozmer, predovšetkým potom samozrejme máme na mysli väčšiu jedálenskú plochu. Barový stôl ponúka komfortné posedenie pre troch, možno aj štyroch člennú rodinu a môžete si taktiež dizajn prispôsobiť vášmu interiéru. Je možné zostaviť zrkadlovo. Úložný priestor barového stola, ktorý vôbec nie je zanedbateľný, ale veľkosťou vás rozhodne prekvapí, môže byť umiestnený po ľavej aj pravej strane. Tradičné spojenie industriálnych odtieňov, čierna a prírodná imitácia svetlého duba je trend, ktorému to naozaj pristane všade.