Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Behúň na stôl Orenni blue simple

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00748-2022
  • materiál, 80% bavlna, 20% polyester
  • rozmer behúňa 45x150 cm
  • tradičný vzor a spojenie odtieňov
  • v identickom dizajne k dispozícii prestieranie
  • pranie na nízku teplotu max. 40 stupňov

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
38,76 €

Parametre produktu

Šírka (cm): 150 cm
Hľbka: 45 cm
Počet balíkov: 1 ks
Farba: bielo-modrá
Materiál: 100 % polyester, bavlna
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Behúň na váš jedálenský stôl s možnosťou obstarania ďalších doplnkov

Kolekcia obrusov a prestierania Orenni je vo veľmi tradičnom duchu. Myslíme tým samozrejme vlastný design. Veľmi sa nám páči nadväznosť doplnkov na váš jedálenský stôl, kedy okrem kvalitne spracovaného behúňa, môžete zaobstarať v identickom dizajne aj prestieranie pre štyri osoby, ale vybrať si môžete aj z celého radu veľmi tradičných dizajnov jedálenských servisovVás jedálenský stôl môže skutočne vyzerať dokonale. A ak hľadáte aj jedálenský stôl a ostatné vybavenie kuchyne, či jedálne, všetko je vám na našich stránkach k dispozícii s doručením našou vlastnou dopravou bez poškodenia. 

Behúne sa tešia v poslednej dobe väčšej obľube, než klasické obrusy. Pokiaľ je napríklad váš jedálenský stôl z masívu, bola by veľká škoda zakrývať krásu dreva obrusom. Naopak behúň, ktorý pokrýva iba časť stola, môže vlastnému dizajnu len prospieť. Stačí vhodne vybrať odtieň a veľkosť látkového behúňa. Spojenie modrej s bielou je veľmi tradičné, rovnako, ako použitý vzor na behúni. Materiál bavlny s dodaním polyesteru, zase ponúka vysokú kvalitu.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte