Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bezkonkurenčne najchytrejší nábytok do malého interiéru

Sme radi, že sme pre vás získali ďalšie, veľmi originálne nápady, ako zariadiť bývanie a v dnešnom článku to bude o tom, ako zariadiť rozmerovo veľmi malé interiéry. Ponuka multifunkčného nábytku je ideálna, keď nielen že nie je miesto, napríklad v detskej izbe, ktorú musí spoločne obývať tri deti, ale aj v prípadoch, keď jedna miestnosť musí byť využívaná ako obývacia izba, spálňa aj kuchyňa zároveň. Dizajn je až neuveriteľný a manipulácia s nábytkom veľmi jednoduchá vďaka kvalite. Ale najviac pochopíte zmysel celého dizajnu predovšetkým na ilustračných fotografiách.

Na prvej fotografii je príklad obývacie steny, ktorú môžete v pokoji v priebehu dňa využívať tak, ako ju vidíte. A keď príde noc a vy budete chcieť ísť spať, len veľmi jednoducho vyklopíte lôžko. Navyše na posteli je priestor, ktorý možno využívať na lôžkoviny. V prípade, že bývate v jednoizbovom byte, je to ideálne riešenie. Posteľ ponúka rozmer miesta na spanie 140x200 cm a vďaka úchytom pre matrac, ktorá pohybom nespadne, nemusíte ani riešiť kde s matracom, keď budete mechanizmus využívať. Cena celej zostavy sa bude pohybovať niečo málo cez tisíc sto EÚ. Za nás vzhľadom na využitie priestoru to nie je nijak závratná suma.

Nemáte miesto na jedálenský stôl a stoličky?

Nevadí. Ak žijete v malom byte a nemáte k dispozícii ani jedáleň, ale bohužiaľ ani priestor na jedálenský stôl so stoličkami v kuchyni, potom je tu ďalší návrh. Skrinka, či povedzme veľká komoda, ktorá v útrobách schováva jedálenský stôl a dve lavice. Jednoduchý a kvalitný mechanizmus opäť umožní ľahkú a rýchlu manipuláciu s nábytkom. Dvoma kroky možno zostavu premeniť na to, čo práve potrebujete.   

 

Keď zostavu nevyužívate ako jedálenský kút, stačí stôl a dve lavice schovať a priestor v izbe je opäť voľný. Police v skrini potom môžete využívať na veci, ktoré chcete mať pri stolovaní po ruke. Ponuka najrôznejších riešení práve pre stolovanie v prípade, že nemáte miesto na statibilné umiestnenie stola a stoličiek, je celý rad.

Nedostatok miesta v detskej izbe viacero detí

Asi už mnohí z vás vedia, že najviac miesta v detskej izbe ušetríte poschodovou posteľou. Ale nie je posteľ, ako posteľ. Sú designy u niektorých poschodových postelí, ktoré ponúkajú ďaleko viac. Predovšetkým potom veľké úložné priestory, ktoré sú veľmi "šikovne" do poschodovej postele zakomponované, alebo sú poschodové postele s lôžkami na vysunutie aj písacím stolom. Možností a dizajnov je celý rad a tak či máte pre svoje tri deti málo miesta v jednom detskej izbe, dnes sa dá naozaj aj tento malý priestor veľmi efektívne zariadiť.   

 

Příkldem môže opäť byť návrh na fotografii. Poschodová posteľ je vlastne takou celou detskou izbou. Ponúka tri miesta na spanie, ktoré deti môžu využívať len v prípade, že už naozaj idú spať. V priebehu dňa lôžka zasuniete a máte veľký písací stôl s radom políc. Nechýba dokonca ani šatníková skriňa a samozrejme, že v každom zo schodíkov je ukrytý ďalší úložný priestor. Takže ideálne pre malú detskú izbu, ktorú musí obývať viac detí. Nápadov a dômyselných designov bude v našej ponuke neustále pribúdať. Dnes aj malý byt, či malá izba môže byť vzdušná a príjemná.