Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bezkonkurenčne najviac praktické botníky v ponuke

Sme veľmi radi, že konečne prišiel niekto s ponukou botníkov, do ktorého umiestnite naozaj viac párov obuvi, ako je okolo ôsmich, desiatich a to maximálne a ešte s ťažkosťami. A kto iný, než francúzsky výrobca predstavuje úplne nové botníky, do ktorých nielen že umiestnite aj tridsať páru topánok, ale je tu aj plno ďalších praktických prvkov, ktoré oceníte. Trebárs háčiky na šatníkové tyči, na ktoré možno zavesiť vysoké topánky ako sú čižmy. Súčasťou botníku je aj zrkadlo, či ako sme spomenuli šatníková tyč na zavesenie klasického oblečenia. Botníky, ktoré vám dnes predstavíme ponúkajú naozaj veľmi unikátny, moderný dizajn, ktorý vašu predsieň ozdobí. Botníky, ktoré sú naozaj pre viacčlennú domácnosť.

Botník ideálne do rozmerovo malé predsiene

Ak je vaša predsieň naozaj veľmi malá, napríklad ako sme tomu zvyknutí v panelákovom dome, potom je lepšie voliť botníky úzke a vysoké. A takéto botníky vám predstavujeme práve teraz na ilustračnej fotografii. Botníky majú v podstate podobu šatníkovej skrine a tak aj keď je vaša predsieň malá, využívate priestor predovšetkým do výšky.   

Prvá fotografia predstavuje botník Derby, ktorý ponúka v pravej časti police na obuv. Zároveň s dvierkami sa vysúvajú aj police na topánky a tak je prístup veľmi jednoduchý. Vedľa skrinky s policami je úzke zrkadlo, za ním, je tiež samozrejme úložný priestor. Ľavá časť botníku je potom rozdelená na hornú skriňu na oblečenie, pod ňou je úzka vyklápací zásuvka na ďalšiu obuv. Dolná skrinka potom môže slúžiť na najrôznejšie iné potreby. Na malom priestore je tak možné maximálne skriňu využiť vďaka jej dômyselnému dizajnu.

Druhá fotografia ponúka úzky, vysoký botník do ešte menšie predsiene. Ale aj tu je botník vhodný pre viacčlennú rodinu vďaka veľmi dômyselnému dizajnu. Pritom je všetko riešené na veľmi malom priestore vďaka výške botníku. Ponuka nových botníkov pre malý priestor, malú predsieň je veľmi široká. Od teraz je naozaj z čoho vyberať. Materiálom pre výrobu botníkov sa stala laminátová doska, dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Veľmi trendy zvolil francúzsky výrobca tiež odtiene.

Botník ideálne do väčšej predsiene, vstupnej haly

Ak máte šťastie a vaša predsieň je akousi veľkou vstupnou halou, úložné priestory môžu byť väčšie, respektíve nábytok do tejto vstupnej haly nemusí byť tak multifunkčný. Ale aj vo veľkej predsieni je potrebné riešiť, kde uložiť všetky tie páry obuvi od všetkých členov v domácnosti. Vo veľkej predsieni by chaos a neporiadok bol ešte viac na očiach. Francúzsky výrobca predstavuje dokonca rohovú variantu botníku, ktorá už ponúka naozaj veľký priestor na obuv, kabáty a ďalšie predmety, ktoré chcete mať v predsieni. Je tu tiež ponuka systému Easy, ktorý predstavuje široký výber samostatných skriniek, z ktorých možno zostaviť botník, či predsieňovú stenu v ľubovoľných tvaroch i rozmeroch.

Prvá fotografia ponúka kolekciu Easy, skrinky a botníky, ktoré si môžete zostaviť podľa vlastných rozmerov vašej predsiene. Druhá fotografia ponúka rohové prevedenie botníku, ako jediného v ponuke. Tento botník pojme naozaj až prekvapujúce množstvo topánok, navyše dizajn je veľmi moderný a spojenie odtieňov bielej s čiernou trendy. Myslíme si, že teraz už nie je problém v tak širokej ponuke botníku nájsť ten správny pre vašu predsieň.