Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bezpečné a praktické detské izby

V detskej izbe vaše deti trávia väčšinu svojho voľného času. Aby sa dieťa cítilo vo svojom kráľovstve dobre, musí tomu zodpovedať aj výber nábytku, ktorý by mal byť predovšetkým bezpečný a praktický. Vybavenie interiéru záleží predovšetkým na veku dieťaťa. Malé deti majú rady pestré farby, školákom by v izbe nemal chýbať písací stôl, rovnako, ako študentom, ktorí navyše vyžadujú viac úložného priestoru. Na našom portáli ponúkame ako jednotlivé diely, tak celé zostavy rôznorodého nábytku a veríme, že si vyberie každý z vás. Dnes sa budeme venovať nábytku pre deti, ktorý je bezpečný a predovšetkým originálny. A všetky naše návrhy predovšetkým ušetria miesto v detskej izbe.

Izba pre predškolákov vo výrazných odtieňoch

Poschodová posteľ je predstavuje úplne nový rozmer na zariaďovanie interiérov dvoch detí. Moderné, jednoduché a čisté línie, ktoré interiéru dodajú eleganciu a nadčasovosť. Trend moderného bývania, ktorý ako jediná spoločnosť venujúca sa bytovému designu prinášame na náš trh. Veľmi dostupná cena a kvalitné spracovanie. Dodanie poschodovej postele v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

Patrová postel B pro kluky    Patrová postel Matt pink pro holky

 

Prečo ale zaobstarať poschodovú posteľ od španielskeho výrobcu, ktoré vám ponúkame na fotografiách? Je hneď niekoľko dôvodov. Nádherný dievčenský dizajn vrátane využitia ružového odtieňa, šatníková skriňa, ktorá je vlastne malý šatník po celej hĺbke postele, dva veľké šuplíky ako ďalší úložný priestor navyše. Unikátny j potom tiež možnosť zostavenia poschodovej postele zrkadlovo, teda tak kde sú schodíky je možné umiestniť skriňu a kde je skriňa je možné umiestniť schodíky.

Ale unikátnosť je aj v samotnom dizajne, ktorý v sebe nesie prvky minimalizmu a tak je poschodová posteľ ideálnym riešením aj pre vybavenie izieb panelákového typu. Nechajte sa inšpirovať španielskymi rodičmi, ako bývajú ich deti. Nedostatok miesta v detskej izbe je problémom predsa na celom svete.

 

Izba pre školákov v prírodných tónoch

Dômyselný dizajn v exkluzívnom zastúpení, dizajn, ktorý inde nenájdete, pre vás z celého sveta privážame už niekoľko rokov. Hľadáme tie najviac trendy designy a pre konkrétne vybavenie detskej izby hľadáme designy, ktoré vám maximálne ušetria miesto v detskej izbe tak, aby vašim deťom zostalo aj v úzkom, panelákovom type izby, miesto na hranie. Španielsky výrobca predstavujeme riešenie, ako zaistiť nielen miesto na spanie dvoch detí, ale ako zaistiť aj úložné priestory. Na prvej fotografii predstavujeme zostavu Kwai pre dve deti.

 

Sestava dětského nábytku Kwai

 

Do návrhu detskej izby chlapca zostaveného z dielov kolekcie Finland sme zaradili všetko potrebné, čo by v izbe malo byť. Samozrejme pokiaľ treba postrádate šuplíkovú komodu, alebo by ste radšej volili väčšiu šatníkovú skriňu, môžete si vybrať z ponuky samostatných dielov, ktoré sú vám k dispozícii. Do nášho návrhu sme však zaradili to najdôležitejšie, čo by v izbe malo byť a návrh detskej izby je určený pre malý a stredne veľký interiér. Aj s ohľadom na jednoduché línie, ktoré môžeme označiť za minimalizmus zacielený predovšetkým na vysokú funkčnosť nábytku, ale aj vďaka veľkým úložným priestorom postele, odporúčame túto zostavu pre menší interiér, miestnosť panelákového typu. Samozrejme, že tento dizajn nábytku vďaka voľbe neutrálnych odtieňov môžete využiť aj na vybavenie detskej izby holky, alebo detskej izby holky a chlapca.

 

Dětský pokoj pro kluka Finland Dětský pokoj pro holku Finland

 

 

Izba pre študentov

Na poslednej fotografii, ponúkame naozaj originálny dizajn izby pre študentky, ktorý však na našich stránkach nájdete aj v modrom prevedení pre študentov. V kolekcii Arthus máte na výber hneď z niekoľkých typov či prevedení detskej postele. Môžete si vyberať nielen z rôznych rozmerov miesta na spanie, ale aj designov. Kolekcia značkového nábytku Arthus od francúzskeho výrobcu patrí k veľmi kvalitným a my sme radi, že produkty značky Gami vám môžeme práve my exkluzívne ponúkať na našich stránkach. Certifikovaný nábytok ako záruka kvality a bezpečia vašich detí.

 

Studentský pokoj Arthur


Multifunkčné postele patria snáď k najviac obľúbeným, pretože len máloktorý rodič má dostatok priestoru pri zariaďovaní detskej izby. Miestnosť pre deti, dieťa, by mala byť vzdušná, priestranná a na malom priestore umiestniť všetok potrebný nábytok, navyše, keď dieťa je už školou povinné je mnohokrát veľký problém. Multifunkčné designy tieto problémy pomáhajú riešiť a skutočne najviac ušetríte správnym výberom postele. V kolekcii Arthus výrobca zvolil riešenie s ohľadom na maximum úložných priestorov, ktoré sú umiestnené pod lôžkom. Ušetríte miesto napríklad za obstaranie komody.

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

Nábytok z dreva, nech už akéhokoľvek je predovšetkým ekologický a preto je veľmi vhodný práve deťom. Na našom portáli máte možnosť vybrať svojim deťom to najlepšie z kategórie nábytku z masívu.