Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bezpečné prebaľovanie bábätka

Ponuka detského nábytku pre vybavenie izby bábätka to sú kolekcie, ktoré sa čoraz častejšie sústreďuje na praktické funkcie nábytku. Výrobcovia sa predháňajú v návrhoch s množstvom prvkov, ktoré predovšetkým zabezpečujú bezpečnosť vášho bábätka. Jedným z veľmi praktických dielov v zostave detskej izby je bezpochyby komoda s prebaľovacím pultom. Navyše komodu využijete aj v neskoršom veku dieťaťa jednoduchú demontážou pultu.

Nielen pri prebaľovaní bábätka, ale aj celkovom zostavovaniu detskej izby pre neho, musíme mať na pamäti bezpečnosť. Tým najzásadnejším pred obstaraním detskej izby je samozrejme zdravotná nezávadnosť nábytku, ale také sú všetky kolekcie na portále Nábytok Aldo. Okrem zdravotnej nezávadnosti, ktorá je spoločná pre všetok detský nábytok, sa potom už dané kolekcie veľmi rôzni. Od možnosti rozloženia postieľky na detskú posteľ, po možný výber úchytiek, či obstaranie šuplíku k postieľke, tu sa už výrobcovia dizajnom a ponukou mnohokrát rozchádzajú.

 

 

Komoda s prebaľovacím pultom pre bábätká

Komodu, ktorú vám ponúkame ako riešenie vybavenie detskej izby pre bábätko, využijete aj v študentskej izbe, alebo v detskej izbe pre školáka. Jednoduchou demontážou prebaľovacieho pultu získate klasické, šuplíkové prevedenie komody. Prebaľovací pult sa tak určite oplatí zaobstarať, navyše je to veľmi lacná záležitosť. Pult je vlastne taká "ohrádka" 8 až 10 cm vysoká, cez ktorú sa novorodenec nedostane. Do ohrádky stačí zaobstarať už len podložku a vaše dieťa je v bezpečí. Prebaľovacích pultov je celá rada, pre každú komodu v danej kolekcii však v zásade v rovnakom, účelovom dizajne.

Prečo výrobcovia prichádzajú s týmto návrhom komody? Vďaka pevnému napojenie pultu na komodu sa jedná o najbezpečnejší spôsob prebaľovanie bábätka. Riešenie je praktické a lacné, navyše k plnej spokojnosti mamičiek. Vďaka komode s šuplíky pod prebaľovacím pultom majú všetko po ruke a komoda sa stáva takým praktickým centrom diania, samozrejme okrem postieľky.

 

     

 

Je veľmi prezieravé obstarávať taký nábytok, ktorý tvorí kolekciu. Napríklad detský nábytok na našom e-shope môžete kúpiť tak, že bezo zvyšku dané diely využijete od narodenia bábätka, až po jeho dospelosť.- demontážou prebaľovacieho pultu vytvoríte klasickú komodu
- z detskej postieľky jej rozložení získate klasickú posteľ (v mnohých prípadoch aj písací stôl, alebo praktický otoman)
- šuplík u postieľky využijete ako súčasť písacieho stola

 

 

S nábytkom Aldo sú nielen vaše deti v bezpečí, ale navyše vy ušetríte značné finančné náklady tým, že z detskej izbičky pre bábätko vytvoríte detskú izbu pre študenta. Odpadá vám vlastne finančná suma za obstaranie úplne nového nábytku, až vaše dieťa postieľke a prebalovaciemu pultu odrastie. "Chytré" designy multifunkčného nábytku, ako sme si ich sami pracovne pomenovali, budú aj naďalej tvoriť značnú časť našej ponuky nábytku pre deti všetkých vekových skupín.