Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bezpečný nábytok pre vaše bábätko

Francúzsky výrobca, prináša na náš portál nové dizajny detských izieb pre bábätká. Doprajte vašim bábätkám krásny, ale hlavne zdravotne nezávadný a bezpečný nábytok. Pre vašu inšpiráciu, vám niektoré návrhy z noviniek tohto výrobcu predstavíme.

 

Vysoká kvalita

V bielo-béžovom prevedení a originálnom dizajne, vám na prvéj fotografii, predstavujeme návrh z kolekcie Une Chanson. Veľmi príjemný, môžeme povedať, až nežný štýl sa hodí pre vybavenie interiéru, ako pre dievčatka, tak chlapčekov. Veľmi zaujímavé tu považujeme riešenie úchytiek a obrázok, na jednotlivých segmentoch v podobe králička, ktorý vaše ratolesti určite upúta. Najväčší dôraz pri zariaďovaní izby, sa kladie vždy na postieľku. U tejto kolekcie, ponúka priestor na spanie pre matrac o rozmere 60x120 cm, rošt, ktorý má dve možné polohy, pevnú bočnici, čo výrobca považuje za viac bezpečné. Rovnako tak, je v prvých mesiacoch života potrebný prebaľovací pult. Tu je pre bezpečie dieťaťa primontovaný ku komode na pevno. Kvalita u kolekcia francúzskeho výrobcu musí byť dodržaná, keďže je zaradená pod akostnú značku Gami, ktorá patrí k tým, ktoré skrátka musia reprezentovať a zaručovať spokojný nákup zákazníkom. Gami to je proste kvalita ako výroby, tak použitých farieb a celkového dizajnu. Vo veľmi romantickom štýle, vám na druhej fotografii predstavíme detskú izbu Liberty, od rovnakého výrobcu a teda aj v rovnakej kvalite, vďaka už spomínané akostné značke. Tu je použitým materiálom kvalitná mdf doska, povrchová úprava je zdravotne nezávadná a každý z dielov je opatrený ABS hranami, čo zaručuje bezpečie pre vaše dieťa. Veríme, že celkový romantický dizajn v bielom prevedení, naviac doplnený obrázkami v podobe zvieratiek vás osloví, rovnako ako kvalita prevedenia, alebo flexibilný výber jednotlivých dielov.

 

  

 

Rastúca izba


Áno! Francúzsky výrobca prináša v kolekcii Koala možnosť rozloženia detskej postieľky na klasickú posteľ pre rozmer matraca 90x190 cm, naviac ešte rozložením postieľky získate komodu s dvomi zásuvkami, ako môžete vidieť na poslednej fotografii. O kvalite sa už nebudeme zmieňovať aj tu, platí všetko, čo u predchádzajúcich kolekcií. Čo ale určite stojí za zmienku, je príjemné, neutrálne spojenie odtieňov sivý dub s bielou a milé sú tiež úchytky v podobe medvedíkov, ktoré s pribúdajúcim vekom dieťaťa môžete demontovať a vymeniť za iné, viac vhodné podľa veku dieťaťa.

 

   


Dúfame, že vás naše návrhy nových kolekcií zaujali už len pre zachovanie povestnej precíznosti a zmysle pre detail francúzskeho výrobcu.