Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bielo - zelená v detskej izbe

Ďalšou novinkou na nábytku Aldo, je kolekcia zeleného nábytku od nášho francúzskeho aj belgického výrobcu. Táto kolekcia má ojedinelý design, či už sa to týka zaoblených hrán pre bezpečnosť detí, alebo farebného prevedenia. Kolekcia ponúka jednotlivé kusy segmentov nábytku, z ktorých si môžete vytvoriť originálnu detskú izbu, alebo si izbu zaobstarať ako celok.

 

Písací stôl

Jeden z dielov je detský písací stôl, nevšedného designu. Písací stôl je veľmi prakticky riešený, vrátane odkladacej police na pracovnej doske, ako aj v skrinke, či umývateľného povrchu. Použitým materiálom u tejto celej kolekcie, je totiž mdf doska či laminátová o ktorej je známe, že je veľmi praktická na údržbu, ktorá je v detskej izbe, tak potrebná. Ďalšou výhodou pri písacom stole, sú už spomínané oblé hrany, ktoré chránia Vaše deti pred úrazom. Kolekcia je v prevedení čierno - zelenej farbe, ktorá je vhodná ako pre chlapcov tak dievčatá. Kedy zelenú tu zastupuje odtieň ľad osvetlenia.

 

Psací stůl Fosk  Psací stůl Gaming

 

Detská izba, detské postele

Na ďalšej fotografii, Vám predstavíme detskú izbu, ktorú môžete na našom portáli zakúpiť, ako danú zostavu, ale záleží len a len na Vás, či dáte prednosť detskej izbe ako celku, alebo si podľa vlastných potrieb vytvoríte detskú izbu zo samostatných dielov kolekcie. O veľmi príjemnej farbe a zaoblených hranách, sme sa už zmienili, ale čo ešte určite stojí za povšimnutie, to sú úchytky riešené výrezmi priamo do materiálu. V prípade, že Vám záleží na maximálnom bezpečí Vašich detí, odporúčame detskú izbu od španielskeho výrobcu.

 

Patrová postel Tom esmeralda 

 

Zelenkavý odtieň farby olivy má niečo do seba

Belgický výrobca už vlani predstavil úplne nový tón zelenkavej farby. Napríklad práve pri štýlových skriniach, ktoré vám predstavujeme v súvisiacom tovare a veľmi korešpondujú práve s detskou posteľou z kolekcie New York. Kovových postelí nie je od žiadneho výrobcu príliš na výber, preto sme radi, že môžete do našej ponuky pridať ďalší design.

 

     

 

Väčšina detí, či už menších alebo väčších, neodolá krásnej, hráškovo zelenej detskej posteli z kolekcie Kiddy od belgického výrobcu. Zelenkavá navyše vo svetlom, hrejivom prevedení, presne odtieň, ktorý je najviac populárny. K detskej posteli môžete pre menšie deti zaobstarať aj zelenú zábranu, ktorú v neskoršom veku stačí jednoducho demontovať. V kolekcii, ale okrem detskej postele a zábrany nájdete v príjemnom zelenom prevedení aj ďalšie diely nábytku a tak môžete vybaviť celú detskú izbu pre dievčatá aj chlapca, pretože svetlo zelená farba je vhodná pre obe. A ideálna je aj kombinácia s bielym nábytkom z tejto kolekcie, aby zelené nebolo príliš. Detská posteľ v ponuke okrem hráškovo zelenej hneď v niekoľkých ďalších, dostupných odtieňoch, takže nechýba ani variant typický pre dievčatá, samozrejme ružová. Detská posteľ je veľmi kvalitná a čo je predovšetkým pri pastelových odtieňoch dôležité, povrch je lakovaný, nejedná sa o žiadne nalepenie papierovej fólie.