Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bielo - zelená v detskej izbe

Biely detský nábytok do detskej izby je našimi zákazníkmi čoraz častejšie viac žiadaný. Na našom portáli nájdete biely nábytok v kombinácii s ružovou, čím vytvoríme originálny interiér detskej izby pre dievčatá, alebo v kombinácii s modrou, ktorá je vhodná do detských izieb pre chlapcov. Ale čo keď detskú izbu obývajú súrodenci dievča a chlapec? Práve tu je najvhodnejšia kombinácia bielej farby práve so zelenou. Niektoré návrhy, vám dnes chceme predstaviť.

 

Detské izby z masívu

 

Ako prvú, vám predstavíme detskú izbu z masívu Magnus-Floro, ktorá je riešením aj pre študentov. Rozhodne nielen pre študentov, ale zostava pokryje potreby aj tých z vás, čo žijú "sigle". To, na čo nemecký výrobca mimo kvalitu nábytku ako takého kladie dôraz, je množstvo úložných priestorov. Tie ponúka nielen multifunkčné riešenie postele, ale aj trojdverová šatníková skriňa. Zostava v tomto návrhu tak plne môže vykryť potreby i väčších detí, školákov, či študentov, alebo aj dospelých ľudí. Nahráva tomu aj elegantný dizajn. Nemecký výrobca je povestný svojou precíznosťou, dáva si záležať na zdravotne nezávadnom materiálu (drevo borovica) a jeho kolekcie môžeme zaradiť do kategórie "ekologického bývania". Vhodne si myslíme je tiež zvolený odtieň pre drevo borovice, transparentná biela. Nejedná sa teda o snehovo bielu farbu, ale odtieň, ktorý zachováva viditeľnú štruktúru dreva.

 

Detská izba z masívu Magnus-Floro

 

Detská izba Ulli - Colorido z dreva borovice a kvalitné mdf dosky v ponuke dielov, je ďalší návrh, ktorý vám chceme predstaviť. Zostavili sme jeden z ďalších možných návrhov interiéru detskej izby, z ponuky samostatných dielov na našich stránkach v kategórii detský nábytok. Aldo nábytok to je úplne nová forma predaja prostredníctvom internetu, kedy vám predstavuje dostupné kompletné interiéry. Nemusíte nič hľadať a už vôbec nie spájať diely z najrôznejších kategórií. Dovolili sme si vybrať nábytok tak, aby vzájomne spolu ladil a detská izba bola tiež veľmi praktická. Návrh detskej izby na fotografii ponúka riešenie miestnosti pre dve deti, vďaka posteli s prístelkou. Nemecký výrobca ako autor návrhu, kladie veľký dôraz na kvalitu a spracovanie do najmenších detailov. Pre výrobu nábytku používa iba drevo borovice bez kazov a hŕč, riadne vysušené. Zamedzí tak neskoršie deformácii nábytku, či jeho praskaniu, vplyvom zmien v ovzduší danej miestnosti. Hrúbka dosiek od 1,5 do 3,5 cm bezpochyby prispieva k pevnosti a stabilite jednotlivých dielov. Povrchová úprava transparentným, vodou riediteľným lakom v matu, ktorý zachováva zdravotnú nezávadnosť dreva. Materiál písacieho stola a regálu je mdf doska v bielom odtieni, boxy látkové.

 

Detská izba Ulli - Colorido

 

Dúfame, že sa vám kombinácia bieleho nábytku s príjemnou zelenou farbou páči, rovnako ako nám. Na našom portáli nájdete široké spektrum odtieňov na výber.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.