Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Biely botník v minimalistickom dizajne Jazz, glossy white tall

Výrobca: Dekit
Kód: RIDK0121-2020
  • botník biely sa hodí do tmavšej predsiene
  • botník vyklápací umožňuje ľahký prístup k obuvi
  • materiál laminátová doska
  • vysoký botník rieši ideálne malý priestor

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
179,55 €
152,62 €
-15%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 179,55 €

Parametre produktu

Výška (cm): 113 cm
Šírka (cm): 61 cm
Hľbka: 25 cm
Hmotnosť: 22 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: biely lesk
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov

Botník, diel nábytku, ktorý udržuje rozhodne poriadok v predsieni

Jednoduché pravidlo, čím menšia miestnosť, tým svetlejší nábytok by ste mali kupovať. Optické zväčšenie priestoru len na základe správnej voľby odtieňa vás možno prekvapí. V spojení so zrkadlami, bude váš priestor opticky mnohonásobne väčší. Sú typy nábytku, ktoré skrátka kupujeme preto, že musíme.ak nehľadáte naozaj nejaký dizajnový botník, za niekoľko stoviek eur, na dizajne botníku sa nič zásadné za rozumnú cenu vymyslieť nedá. 

Aj napriek tomu, vám tento botník odporučíme z praktického hľadiska. Botník je vždy cestou, ako v predsieni udržať v rámci možností pri viacčlenné domácnosti poriadok. Navyše, ak máme naozaj odporučiť botník, do rozmerovo menšie predsiene, tak tento botník je značka ideál. Využíva priestoru do výšky, je málo hlboký a tak nevyčnieva zbytočne do priestoru. Lacno, efektívne a prakticky, len tak možno pristupovať k vybaveniu rozmerovo malé predsiene, panelákového typu. Odkladacia plocha, ktorú môžete ozdobiť dekoráciami, či potrebnými predmety pred odchodom z domu.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Dekit, RM
Španielsky výrobca, ktorý sa sústredí na veľmi moderné designy, využívajúce takisto nové technológie a odtiene, ktoré sú úplne netradičné a nové. Španielsky výrobca, ktorý ponúka trendy dizajn naprieč všetkými miestnosťami, od obývacej izby, cez spálňu, predsieň, až po detskú izbu. Dizajn, ktorý sa v mnohých ohľadoch, predovšetkým potom pre kategóriu detského nábytku, sústredí na maximálnu úsporu miesta vo vašom interiéri. Buďte netradiční a spokojní s dizajnom, až zo slnečného Španielska.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte