Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biely dizajn poschodových postelí

Náš francúzsky výrobca, rozšíril ponuku poschodových postelí, na našom portále nábytku Aldo, naozaj o veľa podôb. Ponúka tak zvané poschodové postele pre jedno dieťa, ale aj pre deti dve, alebo tri. Najviac vyhľadávané sú poschodové postele multifunkčné, ktoré rieši nedostatok miesta v interiéri. Dnes si predstavíme niektoré z týchto poschodových postelí v čistom bielom dizajne.

 

Jedno miesto na spanie


Biely odtieň je len málokedy bez kombinácie ďalšieho odtieňa. Poschodové postele čisto v bielom prevedení sú také fádne, nedetské. A tak my sa vám budeme dnes snažiť predstaviť tie poschodové postele, ktoré bieleho odtieňa majú pokiaľ možno čo najviac. A niektoré z nich naozaj snehovo biele bez dodania iného odtieňa sú, ale nie je ich veľa.

 

Patrová postel Mezzanine s psacím stolem

 

Dva miesta na spanie

Jednou z najpredávanejších poschodových postelí od nášho francúzskeho výrobcu, je bezo sporu detská poschodová posteľ Stan. Jej hlavné atribúty je netradičné dizajnové spracovanie, vysoká kvalita a funkčnosť. Vďaka výsuvnému šuplíku získate druhé miesto na spanie a ušetríte miesto v priestore, toľko potrebné pre hranie detí. Detská posteľ Stan ponúka dostatok nielen priestoru na spanie, ale aj pre ukladanie rôznych detských potrieb do veľmi dobre riešených políc, medzi dvoma priestormi na spanie. Detská posteľ Stan v bielom prevedení tiež ponúka spojenie s ďalšími dielmi z kategórie detského nábytku v bielom prevedení. Zostavte svojim deťom detskú izbu podľa ich priania a daných aktuálnych potrieb. Táto poschodová posteľ sa vyznačuje vysokou kvalitou na rozdiel od nízke, dostupné ceny.

 

Patrová postel Leo    

 

Tri miesta na spanie

Detská poschodová posteľ Bibliobed, s možnosťou spania až pre tri deti patrí taktiež k veľmi vyhľadávaným. Táto poschodová posteľ ponúka netradičný a pritom veľmi praktický design za veľmi príjemnú cenu, v modernom bielom prevedení. Túto poschodovú posteľ môžete použiť aj pre dve deti a šuplík mať ako klasický úložný priestor, alebo práve šuplík môžete využiť pre matrac 90x200 cm a získať tak tretie miesto na spanie. Šuplík ponúka identický rozmer pre matrac a miesto roštu má plné, vystužené dno. Celú poschodovú posteľ zdobia veľmi originálne schodíky a police medzi a nad posteľou, ktoré ponúkajú tak potrebný úložný priestor. Pokiaľ Vás poschodová posteľ oslovila, ale chceli by ste k nej zaobstarať ďalšie diely v rovnakom dizajne, môžete a to výberom zo samostatných dielov tejto príjemnej kolekcie Bibliobed.

 

    

 

Vďaka obchodnému partnerovi spoločnosti nábytok Aldo, francúzskemu výrobcovi, môžeme v ponuke poschodových postelí ponúknuť to najlepšie zo sveta dizajnu pre deti. Dúfame, že sa Vám malá ukážka z našej detskej kategórie detské poschodové postele páčila.