Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biely nábytok letí

Jednoducho biely nábytok, to je téma nášho dnešného článku. Snehovo biely odtieň stále patrí k veľmi obľúbeným pri zariaďovaní interiérov. Biely odtieň sa hodí snáď na každý typ dizajnu, od moderného až po rustikálný. Na nábytku Aldo má biely odtieň široké zastúpenie. Dnes sa vám budeme snažiť predstaviť bielu pre niekoľko kategórií a porovnať si, či skôr zamyslieť sa nad tým, kedy biely nábytok zvoliť a kedy radšej nie. Pravdou je, že krásna snehovo biela farba navodzujúca pocit čistoty, ale nemusí byť vhodnou voľbou pre každý typ interiérov. Skúsme sa preto držať niekoľkých rád našich odborníkov.

 

Biely nábytok áno:
- do malých interiérov (biely odtieň opticky zväčšuje miestnosť)
- do tmavých interiérov (biely odtieň miestnosť rozjasní, presvetlí)
- pre deti, predovšetkým potom bábätká (biela patrí do spektra neagresívnych farieb)

 

Biely nábytok nie:
- ako odtieň čalúnenia stoličiek, alebo sedacích súprav (ak máte malé deti)
- príliš veľké interiéry (nábytok sa vo veľkej izbe pomyselne stratí)
- príliš slnečné interiéry (môžu byť, ale je potom lepšie zvoliť kontrast, napríklad v podobe tmavo hnedej maľby na stene)
- pre enormne zaťažené interiéry s veľkým počtom osob

 

 

Biely detský nábytok

Nemôžeme povedať, že práve pre túto kategóriu patrí biela k najobľúbenejším. Platí to pre všetky kategórie, ale biely odtieň pre detský nábytok a to môžeme smelo potvrdiť, patrí k najvyhľadávanejším ak zariaďujeme detskú izbu pre slečny, dievčatká, alebo aj dospievajúce slečny. Pre chlapcov je potom biely odtieň často spojovám s modrým. Čo vám môžeme v tejto kategórii ponúknuť?

 

 

 

 

Biely nábytok do spálne

Je veľmi dobrou voľbou. Ako sme už uviedli, biela pôsobí čistým dojmom. Pre spálňu je ako stvorená. Každý má rád snehovo biele obliečky, vankúše a nábytok nie je pozadu. Spálne v tomto odtieni majú tiež veľmi elegantný vzhľad, môžeme povedať pôsobí často až luxusne. Aj tu je ponuka veľmi široká a vybrať si môžete spálne moderné aj rustikálne, veľmi štýlové.

 

 

Dokonca v našej ponuke nájdete značkový nábytok Nova Solo dánskeho výrobcu a značka ako je známe, je tou najväčšou zárukou kvality vôbec. Ponuka dánskeho výrobcu sa sústredí len na rustikálny dizajn a nábytok je vyrobený z kvalitného dreva mahagón. Kolekcia práve tohto výrobcu sú jedným slovom úchvatné, ale bohužiaľ práve vďaka značke finančne náročné.

Ale nič nie je stratené, nádherné zostavy spální u nás kúpite aj za hubičku a to doslova a do písmena. Ponuku lacného bieleho nábytku prináša francúzsky výrobca, ktorý pre nábytok zvolil ako materiál laminátovou dosku. Tá ako je známe nie je finančne náročná a v spojení s kvalitným spracovaním, ktoré francúzsky výrobca ponúka je tu možnosť obstarania nábytku veľmi výhodne. Spálňu, ktorú zaobstaráte lacno nájdete napríklad v kolekcii Infinity, práve u produktu spálne Infinity - biela.

 

 

Biela predsieň

Áno, aj pre interiér predsiene máme čo ponúknuť. Práve pre malé predsiene, ktoré vo väčšine prípadov chýba aj akákoľvek okná, je biela tým najlepším riešením. Tu odtieň naozaj odporúčame, biela v predsieni neskutočne pekne vynikne. Neveríte? Posúďte sami.

 

 

Mohli by sme ďalšími príkladmi pokračovať a verte nám s našou ponukou by to bolo na dlhý článok. Skrátka ak ste milovníkmi bielej farby u nás na nábytku Aldo nájdete tento odtieň vo všetkých kategóriách, obývacia izba a kuchyňa nevynímajúc. Je z čoho vyberať.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.