Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biely nábytok ponúka moderný design do vášho interiéru

Biela farba má v interiéri svoje nezastupiteľné miesto. Tohtoročné trendy tento odtieň doslova vyzdvihujú, čo ocenia všetci, ktorým je čistý a jednoduchý štýl veľmi blízky. Aj vy práve uvažujete, ako zariadiť svoje bývanie, a do akých farieb ho ladiť? Potom považujte jednoznačne o bielej farbe. Dnes si ukážeme, ako môže byť interiér s použitím bieleho nábytku štýlový, moderný, vzdušný a jednoducho IN.

Prečo biely nábytok?

O bielej farbe je všeobecne známe, že dokáže priestor opticky zväčšiť. Je teda ideálnym riešením do bytov, o ktorých sa nedá povedať, že by sa v nich dalo zrovna tancovať. Biela v sebe ukrýva eleganciu, čistotu, ľahkosť, nežnosť a obrovskou výhodou je jej univerzálnosť. Dizajnovo nemôžete použitím tejto farby nikdy nič skaziť. Nábytkom v tomto tóne je možné vybaviť detské izby, obývačky, spálne, vyzerá pekne v kúpeľniach aj v kuchyniach. Zväčša pre ženy je priaznivý fakt, že na nábytku v tomto odtieni nejde toľko vidieť prach, tak ako to býva napríklad u tmavého nábytku. Nemusíte teda deň čo deň lietať s utierkou a utierať prach.

Nadčasový dizajn v bielom odtiene

Tento rok je na biely nábytok veľmi bohatý a ponúka naozaj široký výber najrôznejších dizajnov. Veľmi často ho môžeme vidieť v kombinácií so sklom či kovom, vďaka čomu je nábytok moderný a nadčasový. Výrobcovia nábytku prichádzajú s veľmi podarenými kolekciami, tak sa poďme pozrieť a inšpirovať sa, z čoho môžeme vyberať. My sme pre predstavu zavítali do špecializovaného obchodu Nábytok Aldo, kde nájdete ponuku bieleho nábytku od kvalitných zahraničných výrobcov.

Biela obývačka

Najskôr si ukážeme bielu obývačku na príklade z kolekcie francúzskeho výrobcu s názvom Ceram. Jednoduché línie nábytku pôsobí veľmi efektne a nájde sa aj praktické využitie. Výhodou je možnosť si zakúpiť samotné diely, z ktorých si vyberiete iba tie, ktoré potrebujete. Preto je z nich možné vytvoriť základ do malej, ale aj väčšej obývačky. Tento nábytok do obývačky je možné aj vkusne prepojiť s jedálnym kútikom rovnakej kolekcie. Celý interiér tak môže pôsobiť veľmi zladene.

Obývačka Ceram I

Moderný biely nábytok do obývačky Ceram I, cena dielu: 111,32 €

Biela spálňa

Elegantne vyzerá tiež spálňa vybavená bielym nábytkom. Inšpiráciou nám tiež bola kolekcia francúzskeho výrobcu, ktorá nesie označenie Wesley. Je vyrobená z bieleho matného a lesklého laminátu. Po obvode a hranách je zvolený matná, na veľkých plochách vysoký lesk. Prevažne vysoký lesk je aktuálne obrovským hitom. Čo sa týka výberu daných dostupných dielov, je kolekcia nábytku do spálne Wesley veľmi flexibilnou. Môžete si zakúpiť samostatnú manželskú posteľ a nočné stolíky, alebo posteľ s panelom, na ktorom sú nočné stolíky zavesené. U zásuviek šatne a nočných stolíkov je samozrejmosťou samozatvárací systém. Celkový dizajn v návrhu zostavy potom pôsobí veľmi nadčasovo.

obrázok spálne Wesley

Moderná spálňa v bielom vysokom lesku Wesley, cena dielu: od 60,69 €

Biely detský nábytok

Pre detský nábytok je biely odtieň rovnako obľúbený. V tomto prípade by sme chceli vyzdvihnúť detské izby z masívu dánskeho výrobcu, ktorý prináša niekoľko kolekcií detských izieb, ktorých základom je biely nábytok z masívnej borovice. Masív je tým najlepším materiálom pre vaše deti a kolekcie dánskeho výrobcu sú naozaj prekrásne a pre deti ako stvorené. Základom je univerzálny nábytok, ku ktorému je možné dokúpiť veselé a farebné dekorácie. Na fotografii môžete vidieť kolekciu Flower Power Deluxe. Biely masívny nábytok je doplnený dekoráciami v oranžovej a ružovej farbe.

obrázok detskej izby Flower Power Deluxe

Biela detská izba Flower Power-Deluxe, cena dielu a dekorácií: od 29,04 €

Už ste tiež presvedčený, že biely nábytok predstavuje riešenie do každého interiéru? Páči sa aj vám? Potom zavítajte do internetového obchodu www.nabytok-aldo.sk, kde si môžete zakúpiť nielen nami vybrané.