Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biely nábytok pre všetky interiéry

Francúzsky výrobca priniesol do ponuky kolekcie Chic, ktoré nielen môžete medzi sebou vzájomne kombinovať, ale samostatné diely nábytku uplatníte vo všetkých možných interiéroch. Od spálnepredsieň až po detskú izbu. Kolekcie Easy a Infinity vám dnes chceme predstaviť v bielom odtieni a predovšetkým tiež upozorniť na všetky možnosti, ktoré vám kolekcia ponúka. A naozaj ich nie je málo. Spojenie kolekcií ponúka najväčší možný výber dielov v našej ponuke. Navyše biely odtieň patrí k veľmi obľúbeným a obstarávacia cena samostatných dielov je viac ako priaznivá.

 

 

Kolekcia nábytku do detskej izby

Začnime nábytkom pre našich najmenších a čo prináša kolekcia pre možné vybavenie detskej izby. Okrem veľmi dostupné ceny široký výber šatníkových skríň, komôd, alebo tiež riešenie miesta na spanie. K detskej posteli je možné zaobstarať šuplík, rozmer pre matrac je 90x200 cm, teda klasický rozmer pre školákov.

 

      

 

Na ilustračných fotografiách môžete vidieť jeden z možných návrhov riešenia detskej izby za pomocou dielov z kolekcií francúzskeho výrobcu. Posteľ so zásuvkou, či bez, šatníková skriňa so zrkadlom a biely odtieň, to všetko nahráva skôr vybavenie interiéru pre slečny, školáčky. Všeobecne je biely odtieň veľmi často robený pre vybavenie interiéru detskej izby dievčat. Pre chlapcov volíme skôr tmavšie, alebo prírodné odtiene a tiež tie kolekcie Easy a Inifinty ponúka, ale o tých treba nabudúce.

 

 

Zariaďujeme študentskú izbu

Ako sme uviedli, rozmer postele, či lepšie povedané rozmer miesta na spanie detské postele je 90x200 cm. Možno tento rozmer využiť aj pre dospievajúce deti, ale ak vám to priestor dovolí je lepšie voliť, zaobstarať posteľ väčšiu. Francúzsky výrobca opäť v bielom prevedení ponúka študentské postele a to v rozmere 140x200 cm a aj tu platí možnosť obstarania postele s zásuvkou, či bez neho.

 

Studentská postel Lanka white     Psací stůl Rox white

 

Či už zariaďujete detskú izbu, alebo pre väčšie dieťa študentskú izbu, ponuka dielov, ostatne ako sme už uviedli hneď na začiatku, je veľmi široká. Preto ten váš interiér môže vyzerať úplne inak, ako uvádzame na našich návrhoch. Tie vám však môžu byť inšpiráciou a sú ideálnym príkladom toho, ako samostatné diely v interiéri pôsobí. A opäť zdôrazňuje, že prekvapivá je tu predovšetkým cena.

 

 

Zariaďujeme spálňu

Áno, kolekcia je ponukou dostupných dielov určená tiež pre vybavenie spálne. Klasický rozmer lôžka 160x200 cm a netradične pre tento rozmer manželské postele aj tu je možnosť obstarania šuplíku. Široký výber šatníkových skríň a komôd je iste tiež veľmi prínosný pri zostavovaní vašu spálne. A ak hľadáte iný odtieň, v kolekciách Easy a Infinity nájdete rovnaké diely tiež v odtieni káva, bruges, alebo buk.

 

Manželská postel Lanka        Psací stůl Seven

 

Celkovo môžeme zaradiť dizajn spálne do kategórie moderného nábytku. Hľadajte preto značku Aldo, ktorá je v dnešnej dobe už zárukou spokojného nákupu.
Všetky diely je možné v našej ponuke kúpiť aj samostatne treba pre prípad, že potrebujete iba novú manželskú posteľ. Francúzsky výrobca tiež kladie dôraz na kvalitu, dostupné ceny dosiahol predovšetkým nenáročným dizajnom. Materiál laminátovej dosky v odtieni bielom s hrúbkou od 16 do 25 mm bol použitý pre všetky diely nábytku v zostave.

 

 

Kolekcia nábytku do predsiene

Ako posledné vám predstavíme možnosti kolekcií pre vybavenie predsiene. Aj tu opäť ponuka zostáv a samostatných dielov. Do predsiene v bielom prevedení ponúka výrobca celý rad botníkov a skríň. Všetko v bielom prevedení. Ak zariaďujete predsieň, je veľmi vhodné zaobstarať šatníková skriňa so zrkadlom. Pre nábytok do predsiene je rovnako praktický materiál laminátu, ktorý nie je náročný na údržbu a jeho povrch je umývateľný.

 

Kolekce Nábytku Nestor white

 

Predsieň môžete využiť najlepšie ako miestnosť, kde uskladníte obuv, kabáty a iné veci, ktoré by v ďalších interiéroch zbytočne zaberali miesto. Ak teda máte tú možnosť, je najlepšie práve predsieň využiť pre umiestnenie veľké, priestranné šatníkovej skrine. Navyše získate elegantný vstup do domu, ktorý je v podobe predsiene vašou vizitkou.

 

V kolekcii nájdete rovnako nábytok do obývacej izby, možno z dielov tiež zostaviť treba pracovňu. Možnosti sú naozaj veľmi široké. A na záver možno niečo málo o francúzskom výrobcovi Parisot. Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež plochá balení pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.