Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biely rustikálny nábytok do moderných interiérov

Dizajn rustikálného nábytku je dnes úplne iný, než tomu bolo v dobách pred mnohými rokmi. Rustikálny nábytok je v jednoduchších líniách, nie je tak okázalý, mohutný. Dané diely si tak možno predstaviť aj v rozmerovo malých interiéroch a navyše ak zaobstaráte biely rustikálny nábytok, malému interiéru len prospejete. Biely odtieň dokáže opticky miestnosť zväčšiť. Dnes je ponuka rustikálneho nábytku tiež rozdielna v materiáloch použitých pri výrobe. Bežne výrobcovia používajú mdf dosku, alebo laminát, čo má za následok dostupnú cenu. Čo je určite potešujúce pre rad z vás. Dnes sa budeme venovať rustikálnemu nábytku v našej ponuke, ktorá je prevažne tvorená kolekciami francúzskeho výrobcu. Čo vám môžeme ponúknuť, o tom bude naša rozprávanie.

 

 

Biely rustikálny nábytok do jedálne a obývacej izby

Ak je najčastejšie vydaným odtieňom pri výbere rustikálneho nábytku biela, potom interiérom zase jedáleň a obývacia izba. Rustikálny nábytok v kuchyni a jedálni pôsobí veľmi príjemne, ako by sa čas zastavil. Dokáže vyvolať neopakovateľnú atmosféru a vianočné večere u rustikálneho jedálenského stola má úplne iné osobité kúzlo ako u moderného stola. Rustikálny nábytok je tiež veľmi elegantný a atmosféra je hrejivá.

 

     

 

Na ilustračných fotografiách sami môžete vidieť, že rustikálny nábytok je prispôsobený moderným interiérom. Nie je povedané, že rustikálny nábytok sa hodí len do rozmerovo veľkých izieb. Dnešné dizajn postráda typickú mohutnosť, ale pri zachovaní rustikálnych prvkov. Navyše odtieň bielej opticky daný interiér zväčšuje. U každej kolekcie potom výrobca zachováva tradičné detaily, napríklad v podobe mosadzných úchytiek. Často je v ponuke danej kolekcie tiež jedálenský stôl s výplňou s tvrdeného mliečneho skla. Toto riešenie je na pohľad veľmi efektné a tiež praktické. Doska s tvrdeného skla je naozaj odolná úplne všetkému. Často sa spájajú tiež moderné prvky s modernými do jedného interiéru.

 

 

Spracovanie francúzskeho výrobcu je veľmi detailné a kvalitné. V ponuke nájdete široký výber daných kolekcií v najrôznejších dizajnoch. Veľmi obľúbený je tiež biely odtieň pre vybavenie spální a módnym trendom sa stáva vybavenie detskej izby v rustikálnom dizajne. To všetko v našej ponuke samozrejme nájdete. Nábytok francúzskeho výrobcu je, ako sme uviedli hneď na začiatku, z mdf dosky. Ale ak chcete byť naozaj originálny, môžete kúpiť rustikálny nábytok aj z dreva borovice, alebo z kvalitného dreva mahagón. U masívneho nábytku je však treba samozrejme počítať s ďaleko vyššou cenou, než je tomu u kolekciou z mdf dosky a lamina. Rustikálny nábytok z dreva je tiež mohutnejšie a tak by sme tento nábytok skôr už odporučili pre väčšie interiéry.

Dnes sa aj rustikálny nábytok dodáva demontovaný a aj tu platí zásadný rozdiel medzi materiálmi a výrobcami. Francúzsky výrobca dodáva rustikálny nábytok v krabiciach s nutnosťou montáže podľa návodu, dánsky výrobca zasa už zmontovaný. Stačí teda nábytok len bezpracne rozmiestniť v interiéri. Je zase ale o dosť drahšie. Príjemné je však to, že vďaka širokej ponuke si dnes môže každý vybrať to, čo uprednostňuje.