Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Biely rustikálny nábytok do spálne - kolekcia Danz

Kolekcia Danz od nemeckého výrobcu predstavuje krásny, štýlový nábytok z dreva borovice. Nemôžeme úplne povedať, či nábytok zaradiť do kategórie rustikálneho nábytku, kolekcia Danz ponúka nábytok s osobitým, netradičným dizajnom. Štýlový nábytok, ktorý môže nájsť svoje miesto aj v moderných domácnostiach. Ponuka daných dielov je veľmi široká a vďaka tomu existuje nekonečné množstvo možností pre vybavenie vašej spálne. Môžete si zariadiť spálňu v tomto štýle napríklad len pre seba, ako jednu osobu, keďže k dispozícii je posteľ s rozmerom miesta na spanie o veľkosti 140x200cm, alebo ak ste pár, potom môžete vyberať medzi rozmery postele pre matrac o veľkosti 160x200 cm, alebo dokonca pre veľkých spáčov 180x200 cm.

Nábytok z dreva borovice je ošetrený vodou riediteľným lakom, čím nemecký výrobca docielil zdravotnej nezávadnosti. Biely odtieň je transparentný, teda je zachovaná viditeľná štruktúra dreva a to je predsa dobre. Bolo by škoda pretrieť drevo úplne kryjúcou farbou. Okrem postelí potom môžete vyberať z radu samostatných dielov pre kompletné vybavenie vašej spálne.


Interlink
Spoločnosť založená v Nemecku p. Martinom Linkem, ktorá má ale svoje sídlo vo Francúzsku. Kvalita výroby je daná povestnou precíznosťou a zmyslom pre detail nemeckých výrobcov. Všetky produkty spoločnosti majú certifikáty kvality a atesty pre zdravotnú nezávadnosť.
Nábytok Aldo sa stal výhradným zástupcom spoločnosti pre krajiny východného bloku a všetko, čo je u výrobcu nové a aktuálne nájdete na našich stránkach. Našich partnerov si vyberáme predovšetkým pre vysokú kvalitu výrobkov a nemecký výrobca k takým bezpochyby patrí.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.