Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biely rustikálny nábytok, elegancia pre váš interiér

Ponuka bieleho rustikálneho nábytku na našom portále, to sú veľmi elegantné designy štýlového nábytku. Ak patríte medzi tých, ktorí príliš neholdujú modernému umeniu a modernému bývaniu, naša dnešná téma vás môže určite osloviť. Dnes sa budeme venovať nábytku z dreva mahagón od dánskeho výrobcu značky Nova Solo. Značkový nábytok ako záruka kvality a spokojnosti nákupu. Vyššia cena je daná nielen ručnou výrobou, ale aj samotným materiálom. Drevo mahagón ale ponúka tú najvyššiu možnú kvalitu danú jeho vysokým stupňom tvrdosti. Rustikálny nábytok v bielom odtieni z dreva mahagón budete mať naozaj na niekoľko desiatok rokov a originálne "kúsky" možno dediť z generácie na generáciu. Poďme si teraz ponuku dánskeho výrobcu prejsť a zároveň predstaviť to, čo v našej ponuke nájdete.

 

 

Biele rustikálne spálne

Rustikálny nábytok v bielom odtieni najčastejšie nájdeme práve v spálňach. Biely odtieň ako taký pôsobí veľmi čisto, snáď práve preto sa tak často stáva vybavením týchto interiérov. Tiež len rustikálny nábytok dokáže vykúzliť v spálni veľmi štýlovú, originálnu atmosféru. Dizajn dánskeho výrobcu k tomu nemalou mierou prispieva, čo môžete posúdiť na našich ilustračných fotografiách.

 

    

 

Výrobca nie náhodne zvolil odtieň trendy snehovo bielu farbu. Biely odtieň v spojení s rustikálnym dizajnom to je elegancia, ktorú oceníte. Rustikálny manželská posteľ v cene vrátane roštu, ktorý je tiež z masívneho dreva. V ponuke si môžete vybrať tiež rozmery postele o šírke 90 a 180 cm. Posteľ je vďaka kvalitnému drevu veľmi stabilné a preto môže ponúknuť dostatočnú nosnosť 140 kg pre jednu osobu.

Dánsky výrobca značkového nábytku Nova Solo kladie logicky veľký dôraz na kvalitu. Značka musí reprezentovať a vždy ponúknuť rovnakú kvalitu, odtieň a spracovanie. Tiež preto používa pre výrobu nábytku drevo mahagón s vysokým stupňom tvrdosti. Kvalita je daná ale aj spôsobom spracovania. A na našom portále Nábytok Aldo záruka na dánsky rustikálny nábytok až 4 roky.

 

 

 

Detská izba tiež?

Prečo nie. A možno budete prekvapení, ako príjemne biely odtieň a rustikálny dizajn môže v detskej izbe vyzerať. Rovnakú posteľ, ktorú sme vám predstavili v návrhu spálne, môžete zaobstarať aj v rozmere pre matrac 90x200 cm. Detská izba bude mať štýl a nič nebráni tomu, aby vaše dieťa tento nábytok využívalo až do dospelosti. Kvalita daných dielov nábytku vám tiež dovolí, aby ste nábytok bez najmenšej známky poničeniu užívali ďalej, až vaše dieťa rodné hniezdo opustí. Alebo môže rustikálny nábytok poslúžiť vášmu dieťaťu v jeho novom, vlastnom domove, ako dobrý počiatok do zariaďovania.

 

   

 

Na ilustračných fotografiách vám jedno z mnohých riešení detskej izby v rustikálnom dizajne predstavujeme. Ak si vyberete práve tuto detskú izbau iste aj preto, že patrí do kategórie ekologického nábytku. Prírodné materiály, ktorým drevo mahagón bezpochyby je, majú tie najlepšie vlastnosti pre zachovanie zdravotne nezávadného interiéru, čo je to najlepšie, čo môžete dieťaťu pre jeho zdravý vývoj zabezpečiť. Zdravotnú nezávadnosť dreva nenarúša ani povrchová úprava v bielom odtieni, ktorá je vykonaná vodou riediteľným náterom.

O neškodnosti detského nábytku vieme a tak si stačí už len vybrať zo širokej ponuky dielov nábytku, ktoré do detskej izby patrí, či by sa vám hodili. Všetky môžete kúpiť samostatne a pri zmene dekorácií, treba obliečky, možno tento nábytok využiť tiež pre zariadenie interiéru chlapca. Veríme, že vás ponuka rustikálneho nábytku dánskeho výrobcu zaujala ako kvalitou, tak dizajnom.